رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 اسفند 1391 - 17:54
  • کد خبر : ۱۲۷۵۸
  • مشاهده :40 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
deffult

عیار برای محک کاندیداها رونمایی می‌شود

به گزارش تریبون مستضعفین رونمایی از طرح عیار با شعار «محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری»، روز سه شنبه ساعت ۳ عصر در محل دبیرخانه این طرح برگزار می‌شود. در این مراسم چهره‌های اقتصادی و فرهنگی همچون دکتر شاه‌میرزایی، دکتر طالب‌زاده، وحید جلیلی،‌ دکتر خاندوزی، دکتر ابراهیم سوزنچی، حجت الاسلام همازاده، مهندس ابراهیمی اصل و دکتر زریباف حضور خواهند داشت. طرح عیار ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش تریبون مستضعفین رونمایی از طرح عیار با شعار «محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری»، روز سه شنبه ساعت ۳ عصر در محل دبیرخانه این طرح برگزار می‌شود.

در این مراسم چهره‌های اقتصادی و فرهنگی همچون دکتر شاه‌میرزایی، دکتر طالب‌زاده، وحید جلیلی،‌ دکتر خاندوزی، دکتر ابراهیم سوزنچی، حجت الاسلام همازاده، مهندس ابراهیمی اصل و دکتر زریباف حضور خواهند داشت.

طرح عیار با شعار « محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری» به وسیله جمعی از اندیشکده‌ها و کانون‌های تفکر با حمایت فکری شبکه تحلیل‌گران فناوری ایران (ایتان) و بدون جهت گیری سیاسی و با هدف کمک به نخبگان و کارشناسان، در راستای ارزیابی دقیق‌ برنامه‌های نامزدهای محترم به تبیین دقیق مسائل اصلی کشور در عرصه علم، فناوری، صنعت و اقتصاد و پرداخته است.

بخش اول این طرح به تبیین مسائل مهم کشور پرداخته و در بخش دوم نظرات و دیدگاه‌های نامزدهای محترم در این خصوص رصد و در وب سایت عیار منتشر می‌شود.

برای اطلاع بیشتر از طرح عیار می‌توانید به وب سایت مراجعه نمایید.

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=12758

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه