رفتن به بالا
  • جمعه - 24 مرداد 1393 - 11:10
  • کد خبر : ۱۳۹۱۴
  • مشاهده :  381 بازدید
  • چاپ خبر : فرم ثبت نام در بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه- مشهد مقدس

فرم ثبت نام در بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه- مشهد مقدس

با سلام خدمت همگی دوستان؛ بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالت خواه دانشجویی،۱۱-۱۷ شهریور ماه جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد. دوستان عزیز تشکل ها و سایر برادران و خواهرانی که قصد شرکت در این نشست را دارند، حتما در اسرع وقت اقدام به تکمیل فرم زیر بپردازند. در این نشست به محورها […]

به گزارش عدالتخواهی؛

با سلام خدمت همگی دوستان؛

بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالت خواه دانشجویی،۱۱-۱۷ شهریور ماه جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد. دوستان عزیز تشکل ها و سایر برادران و خواهرانی که قصد شرکت در این نشست را دارند، حتما در اسرع وقت اقدام به تکمیل فرم زیر بپردازند.

در این نشست به محورها و موضوعاتی چون مبانی عدالتخواهی، جریان شناسی سیاسی، فکری و اقتصادی، عدالتخواهی بومی و توسعه منطقه ای، مبانی کار تشکیلاتی، اندیشه امام ورهبری پرداخته خواهد شد و آموزش مهارت هایی چون طراحی نشریه، تدوین فیلم و… در قالب کارگاه هایی در نظر گرفته شده است.

ضمنا در مورد فرم توجه داشته باشید که بایستی پس از تکمیل فرم حتما دکمه submit در انتهای فرم را کلیک کنید تا اطلاعاتتان به دست ما برسد.

اگر قادر به مشاهده فرم زیر نیستید، فایل اکسل را از اینجا دانلود کرده و پس از تکمیل به آدرس زیر ایمیل نمایید. و یا اینکه مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، رشته و دانشگاه را به شماره پیامک ۳۰۰۰۳۲۰۰۳۲ ارسال نمایید.

info@edalatkhahi.ir

پس از تکمیل فرم، در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

فرم ثبت نام در بیست و هفتمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی- مشهد مقدس

فرم زیر به منظور دریافت اطلاعات شرکت کنندگان در نشست تهیه شده است. جهت برنامه ریزی هر چه بهتر نشست، لطفاً به تمامی سوالات پاسخ دهید.
با تشکر
لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=13914

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه