رفتن به بالا
  • شنبه - 1 شهریور 1393 - 13:09
  • کد خبر : ۱۳۹۴۰
  • مشاهده :36 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
deffult

تکذیبیه به خبر خبرگزاری فارس

به اطلاع عموم دانشجویان می رساند که خبرگزاری فارس در تاریخ 93/5/29 مصاحبه ای را به نقل از دبیر این اتحادیه پیرامون استیضاح وزیر علوم منتشر کرده است که در آن قلب واقعیت صورت پذیرفته است. در این مصاحبه به نقل از دبیر جنبش چنین عنوان شده است که اتحادیه جنبش عدالتخواه رفتار مجلس در قبال استیضاح وزیر علوم را غیرسیاسی ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به اطلاع عموم دانشجویان می رساند که خبرگزاری فارس در تاریخ 93/5/29 مصاحبه ای را به نقل از دبیر این اتحادیه پیرامون استیضاح وزیر علوم منتشر کرده است که در آن قلب واقعیت صورت پذیرفته است.

در این مصاحبه به نقل از دبیر جنبش چنین عنوان شده است که اتحادیه جنبش عدالتخواه رفتار مجلس در قبال استیضاح وزیر علوم را غیرسیاسی می داند، در حالی همانطور که از بیانیه های اخیر جنبش واضح است، جنبش عدالتخواه دانشجویی رفتار مجلس را دوگانه  و متناقض دانسته و استضاح وزیر نفت را بر این امور دارای ارجحیت دانسته و سکوت مجلس اصولگرا در انتصابات وزارت نفت که باعث تاثیر منفی بر رای دادگاه لاهه در قضیه کرسنت شد را محکوم کرده است.

جنبش عدالتخواه دانشجویی ضمن تکذیب این مصاحبه و دعوت خبرگزاری مذکور به رعایت اخلاق اسلامی،  پیگیری این تخلف را از راه های قانونی برای خودش مجاز می داند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=13940

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه