رفتن به بالا
  • سه شنبه - 20 آبان 1393 - 00:16
  • کد خبر : ۱۴۱۰۷
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : اکنون اقدامات اعتمادسازی بیش از حد انجام شده است

اکنون اقدامات اعتمادسازی بیش از حد انجام شده است

سایت جنبش عدالتخواه دانشجویی به نقل از خبرگزاری دانشجو/ باغستانی، نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در ادامه نشست پیرامون مسائل هسته ای اظهار داشت: طبق اصل ۷۷ قانون اساسی هر گونه توافق نامه باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و متاسفانه دولت در توافق ژنو این نکته را رعایت نکرد و مجلس را دخالت نداد […]

به گزارش عدالتخواهی؛

سایت جنبش عدالتخواه دانشجویی به نقل از خبرگزاری دانشجو/ باغستانی، نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در ادامه نشست پیرامون مسائل هسته ای اظهار داشت: طبق اصل ۷۷ قانون اساسی هر گونه توافق نامه باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و متاسفانه دولت در توافق ژنو این نکته را رعایت نکرد و مجلس را دخالت نداد و نگرانیم که این بار نیز همین اتفاق بیفتد ومجلس در عمل انجام شده قرار بگیرد و نتواند واکنش مناسبی انجام دهد.

وی افزود: سابقه دولت در توافق نامه های هسته ای خوب نیست و در توافق ژنو نیز امتیازات بسیار زیادی را به غربی ها دادند.

نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی با تاکید بر اینکه تاکنون اقدامات اعتمادسازی بیش از حد انجام شده است، تصریح کرد: با وجود اقدامات اعتمادساز باز هم آمانو می گوید شاید یک سری مسائل باشد که ما از آنها بی اطلاعیم و این توهین به دولت و حکومت ایران است که باید پاسخ داده می شد.

باغستانی با اشاره به خطوط قرمز مدنظر رهبری در مذاکرات اظهار داشت: یک سری از تحریم ها توسط کنگره آمریکا صورت گرفته و دولت در آنها دخالتی ندارد که با مذاکرات برطرف نخواهد شد.

این فعال دانشجویی ادامه داد: در توافقنامه ژنو دولت نباید متعهد می شد و طرفین مذاکره شرکت هایشان را متعهد می کردند و این نقض در توافقنامه است.

وی تاکید کرد: تبدیل کردن مسئله هسته ای به مرگ و زندگی مردم به نفع دولت و ملت نبوده و کلید رفع تحریم ها در خارج نیست بلکه در اقتصاد مقاومتی است.

باغستانی با اشاره به سیاست های ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: متاسفانه تلاش جدی در مقاومت اقتصادی از سوی دولت ندیدیم و آنها بیشتر تمرکز خود را روی مذاکرات منعکس کردند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شواهدی که در توافق گذشته وجود دارد و همچنین عدم دخالت دولت های غربی در سیاست خارجی نتایج مذاکرات سست و بی پایه خواهد شد.

 

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=14107

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه