رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 21 آبان 1393 - 14:00
  • کد خبر : ۱۴۱۱۶
  • مشاهده :14 بازدید
  •   
  • Print Friendly
deffult

ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات اعلام موجودیت کرد

 به گزارش عدالتخواهی 5 اتحادیه بزرگ دانشجویی در اطلاعیه ای اعلام کردند: 5اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می دارد. طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه های این ستاد اعلام خواهد شد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم گره زدن مسئله ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

 به گزارش عدالتخواهی 5 اتحادیه بزرگ دانشجویی در اطلاعیه ای اعلام کردند:

5اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می دارد. طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه های این ستاد اعلام خواهد شد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گره زدن مسئله مذاکرات هسته ای با هر مسئله دیگری یک خطای راهبردی و نابخشودنی است چرا که این مسئله جزیی از منافع ملی کشور به حساب می آید و ملت شریف ایران توقعاتی را از این مذاکرات دارد که از سوی طرف مقابل بایستی برآورده شود؛ فلذا در آستانه مرحله نهایی مذاکرات هسته ای ایران و 5+1 جریان دانشجویی لازم دید تا به شفاف سازی فضای مذاکرات، تبیین شاخصه های یک توافق خوب و پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات هسته ای؛ تریبونی برای بیان انتظارات ملت از مذاکرات هسته ای باشد.
همچنان که در ابتدای این اطلاعیه گفته شد خطر استفاده سیاسی، جناحی و حزبی، جریانهای مختلف سیاسی موافق و منتقد ما را بر آن داشت تا با کنارگذاشتن اختلاف سلیقه ها بر سر موضوعات مختلف دور یک میز جمع شویم و با نگاه دقیق و از دریچه ملت به مذاکرات هسته ای نظر اندازیم و انتظاراتی را که ملت از این مذاکرات دارند را بیان نماییم. مطالبات به حقی که فرزندان انقلاب در تیم مذاکره کننده هسته ای کشور بایستی آنها را از 5+1 طلب کند. در این خصوص 5 اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می دارد. طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه های این ستاد اعلام خواهد شد.

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور
اتحادیه دفتر تحکیم وحدت
اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14116

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه