رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1393 - 15:43
  • کد خبر : ۱۴۳۱۹
  • مشاهده :8 بازدید
  •   
  • Print Friendly
deffult

چشم دنیا به ایران اسلامی است/دیپلماسی نظام اسلامی ایران مبتنی بر استکبار ستیزی است

امام خمینی(ره) :"مگر مسلمانان جهان فاجعه قتل عام صدها عالم و هزاران زن و مرد فرقه‌های مسلمین را در طول حیات ننگین آل سعود و نیز جنایت قتل عام زائران خانه خدا را فراموش می‌کنند؟ مگر مسلمانان نمی‌بینند که امروز مراکز وهابیت در جهان به کانونهای فتنه و جاسوسی مبدل شده‌اند، که از یک طرف اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملّاهای ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

امام خمینی(ره) :”مگر مسلمانان جهان فاجعه قتل عام صدها عالم و هزاران زن و مرد فرقه‌های مسلمین را در طول حیات ننگین آل سعود و نیز جنایت قتل عام زائران خانه خدا را فراموش می‌کنند؟ مگر مسلمانان نمی‌بینند که امروز مراکز وهابیت در جهان به کانونهای فتنه و جاسوسی مبدل شده‌اند، که از یک طرف اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملّاهای کثیف درباری، اسلام مقدس نماهای بیشعور حوزه‌های علمی و دانشگاهی، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومین و پابرهنه‌ها، و در یک کلمه «اسلام .امریکایی» را ترویج می‌کنند؛ و ازطرف دیگر،سر بر آستان سرور خویش، آمریکای جهانخوار، می‌گذارند”                     صحیفه نور- جلد ۲۱ – صفحه ۸۱

علیرغم اینکه عالمیان، مستکبرین ساکن در حرم الهی را شناخته اند و به جنایات او پی برده اند ولی شاهدیم ریاست جمهوری اسلامی ایران و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت به درک واصل شدن پیر آل سعود پیام تسلیت فرستاده اند.
 مردم انقلابی ایران کشتار خونین زائران خانه خدا را فراموش نکرده اند و هنوز سخنان گوهر بار امام راحل برای این همسایه استکبار صفت فراموش نشده است.
همه میدانند عربستان و آل سعود ماْمنگاه تروریست و جگرخواران شده و منافع دول استکباری در این شبه جزیره تامین میشود. قوانین و فرمول های حاکم  بر وهابیتِ عربستان همان قوانین دیکته شده و دلخواه نظام های مستکبر و دربرگیرنده ی منافع آنان بوده و میباشد.
جمهوری اسلامی که فریاد برائت از کفر را سر میدهد، چه اتفاقی افتاده که مسئولان بلند پایه ی آن از فوت راس سرسپرده ی به غرب و استکبار ابراز ناراحتی میکنند؟ اگر این دیپلماسی است که باید به عرضتان برسانیم دیپلماسی نظام اسلامی ایران مبتنی بر استکبار ستیزی و در جهت حفظ منافع اسلام و مسلمین است و از خود ضعف نشان دادن خلاف این واقع است.
مسئولین نظام جمهوری اسلامی باید بدانند در برهه ای که دنیا در حال اسلام ستیزی و ایران هراسی است، چرا دیپلماسی دستگاه سیاست خارجه در جهت  دیپلماسی غیر انقلابی و همسو با دیپلماسی لیبرالی دیکته شده بر دهکده جهانی  شده است؟؟!این نکته را باید بدانید که چشم دنیا به ایران اسلامی است. این پیام ،سخن جوانان انقلابی عدالتخواه با مسئولین از روی احساس وظیفه نسبت به آرمان های انقلاب و امام میباشد . امیدواریم این سخنان را بازی های سیاسی ندانید. 
و در آخر
از مسئولین مملکت میخواهیم که سیاست خارجه خود را در راستای سیاست خارجه مبتنی بر اسلام جهت بخشند و ایران اسلامی  بعنوان الگویی پیشرو در جهان  بدرخشد.
 
به امید ظهور عدالت گستر گیتی

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14319

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه