رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 بهمن 1393 - 13:18
  • کد خبر : ۱۴۳۴۸
  • مشاهده :  132 بازدید
  • چاپ خبر : آقای دادستان؛ متن حکم رحیمی را منتشر کنید!

آقای دادستان؛ متن حکم رحیمی را منتشر کنید!

از حضرتعالی درخواست داریم که این موضوع هرچه سریعتر انجام گیرد تا دیگر جایی برای شبهه و شک باقی نماند. همچنین اعلام نتایج و روند رسیدگی به پرونده­ هایی چون کرسنت، استات اویل، آقازاده معروف و … برای تنویر افکار عمومی را از جنابعالی خواستاریم.

به گزارش عدالتخواهی؛

جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین رئیسی

دادستان محترم کل کشور

سلام علیکم؛

حکم قطعی شده آقای رحیمی برای همگان پذیرفته شده و طبق قانون لازم­ الاجراست لکن با عنایت به نامه­ های منتشر شده توسط ایشان و شبهات مطروحه در فضای کشور، با وجود مصاحبه سخنگوی قوه قضاییه نیاز به شفافیت بیش از پیش و از میان زدودن شبهات احساس می­گردد.

محمدرضا رحیمی در نامه­ های سرگشاده خود به رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور سابق، مسائل قابل تاملی از جمله عدم تناسب جرم با حکم صادره، ارتباط تعدادی از نمایندگان مجلس با پرونده و … را مطرح ساخته­ اند؛ بدین جهت انتشار علنی حکم دادگاه صالحه و نیز محتویات جلسه دادگاه به دستور قاضی محترم برای رفع شبهات ایجاد شده در جامعه ضروری به نظر می­رسد.

از حضرتعالی به عنوان دادستان کل کشور درخواست داریم که این موضوع هرچه زودتر انجام گیرد تا دیگر جایی برای شبهه و شک باقی نماند.

همچنین اعلام نتایج و روند رسیدگی به پرونده­ هایی چون کرسنت، استات اویل، آقازاده معروف و … برای تنویر افکار عمومی را از جنابعالی خواستاریم.

عدالت را برای همگان اجرا کنید.

با سپاس و احترام

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=14348

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه