رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 21 اسفند 1393 - 14:19
 • کد خبر : ۱۴۴۲۴
 • مشاهده :42 بازدید
 •   
 • Print Friendly
deffult

جای تاسف است که در دهه ی چهارم انقلاب اسلامی، بر خلاف نص صریح بیانات امام خامنه ای، چنین اعمال خلاف عقلانیت، شرع و قانون رخ می دهد.

«اینکه شما یک نفر را به عنوان ضد ولایت، ضد بصیرت، ضد چه، مشخص کنید، بعد یک عده‌ای راه بیفتند علیه او شعار بدهند، مجلس را به هم بزنند، بنده با این کارها هم مخالفم؛ این را من صریح بگویم. بارها به مسئولین و کسانی که میتوانند جلوی این چیزها را بگیرند، تذکر داده‌ام. آن کسانی که این کارها را ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

«اینکه شما یک نفر را به عنوان ضد ولایت، ضد بصیرت، ضد چه، مشخص کنید، بعد یک عده‌ای راه بیفتند علیه او شعار بدهند، مجلس را به هم بزنند، بنده با این کارها هم مخالفم؛ این را من صریح بگویم. بارها به مسئولین و کسانی که میتوانند جلوی این چیزها را بگیرند، تذکر داده‌ام. آن کسانی که این کارها را میکنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهی و مؤمنند، خب نکنند. میبینید که تشخیص ما این است که این کارها به ضرر کشور است، این کارها به نفع نیست. با احساساتشان راه بیفتند اینجا، آنجا، علیه این شعار بدهند، علیه آن شعار بدهند؛ این شعاردادن‌ها کاری از پیش نمی‌برد. این خشمها را، این احساسات را برای جای لازم نگه دارید… اگر چنانچه به این حرفها اعتنائی ندارند، آنها که خب حسابشان جداست؛ اما آن کسانی که به این حرفها اعتناء دارند و مقیدند که برخلاف موازین شرع حرکت نکنند، باید مراقبت کنند، از این کارها نکنند. »      رهبر معظم انقلاب

 انتشار خبر حمله ی عده ای به خودروی حامل آقای علی مطهری نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در جریان سفر اخیر ایشان به شیراز، سومین حرم اهلبیت (ع) موجبات تالم شدید علاقه مندان به اسلام و انقلاب اسلامی را فراهم آورد.

جای تاسف است که در دهه ی چهارم انقلاب اسلامی، بر خلاف نص صریح بیانات امام خامنه ای، چنین اعمال خلاف عقلانیت، شرع و قانونی رخ می دهد. جای تاسف است که پس از گذشت سالها، همچنان کرسی های آزاد اندیشی مد نظر مقام معظم رهبری در دانشگاهها مهجور مانده و در نتیجه ی آن چنین برخوردهای زشت و زننده ای صورت می گیرد.

جنبش عدالتخواه دانشجویی علی رغم اختلاف نظر با آراء جناب آقای علی مطهری، و انتقاد به برخی سخنرانی های ایشان که با هدف جنجال آفرینی در فضای سیاسی کشور ایراد می شود، حمله ی عده ای به خودروی حامل وی را محکوم کرده و درخواست پیگیری قضایی این پرونده و برخورد با خاطیان آن را از دستگاه قضایی دارد.

امید که پیگیری مجدانه ی این اتفاق تلخ موجب شود که بار دیگر شاهد بروز چنین رفتارها و اعمال خارج از ضابطه ای در ایران اسلامی نباشیم.

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14424

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “جای تاسف است که در دهه ی چهارم انقلاب اسلامی، بر خلاف نص صریح بیانات امام خامنه ای، چنین اعمال خلاف عقلانیت، شرع و قانون رخ می دهد.”

 • لل می‌گه:

  دستون درد نکند برید عدالتخوهان ترسو بزدل

 • دانشجو می‌گه:

  خیلی جای تاسف داره واسه تشکل عدالتخواه که حتی حاضر نشده دست ازمنیت برداره وباسایر تشکل های ارزشی دانشجویی بیانیه مشترک بدهد….این همسویه کاری به مثابه شروع تفرقه پراکنی بین خودی هاست…
  آقای شهبازی ،دبیر محترم مجمع،اگرذره ای تامل به خرج می دادید میفهمیدید که دارید بی بصیرتی میکنید توی این عرصه..

 • دانشجو می‌گه:

  تحویل بگیرید آقایون عدالتخواه….نامه سراسر توهین علی مطهری به آیت الله ایمانی را مطالعه کنید بد نیست…خوب است نسبت به این قضیه هم موضع بگیرید و حس انقلابی گری اتان ورم کند وبیانیه صادر کنید…آ ن هم بیاینه جدا!!

ارسال دیدگاه