رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 فروردین 1394 - 11:32
  • کد خبر : ۱۴۴۹۳
  • مشاهده :45 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
deffult

حضرت آیت الله! لطفا متناسب با هاشمی جدید ، امام (ره) جدید تولید نکنید!

ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی سلام علیکم پس از رحلت امام (ره ) ، برخی جناح ها و قبائل مغرض سیاسی ،  هر کدام به فراخور نیازها و منافعشان ،امام خمینی هایی را تولید کردند تا با وقاحت تمام با او کاسبی کنند. روح الله خمینی هایی که همه شان ، امام بودند اما در عین حال هیچ کدامشان امام ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

سلام علیکم

پس از رحلت امام (ره ) ، برخی جناح ها و قبائل مغرض سیاسی ،  هر کدام به فراخور نیازها و منافعشان ،امام خمینی هایی را تولید کردند تا با وقاحت تمام با او کاسبی کنند.

روح الله خمینی هایی که همه شان ، امام بودند اما در عین حال هیچ کدامشان امام (ره) نبودند!

هر کدام بخشی از حضرت روح ا… را نشان میدادند اما بخش دیگری را حذف کرده بودند.

انتظار طبیعی از شما این بود که با تعصب و غیرت فراوان ، جلوی این تحریف های ناصحیح ، که بر اساس منفعت طلبی های قبیله ای ، نومن ببعض و نکفر ببعض ، با امام راحل برخورد میکرد، را بگیرید ، نه این که در کمال تاسف ، خودتان نیز در این چرخه غلط قرار بگیرید.

خدا را شاکریم که حضرت امام ( ره )  ،  21 جلد نورانی از سخنان و نامه ها و اظهار نظرهایشان را در میان ِ امت به یادگار گذاشتند تا کسی نتواند امام  خمینی را که خودش تولید کرده به جای  ایشان به جامعه معرفی کند.

حاج آقا!

مگر از امام (ره ) همان 21 جلدی که در دسترس عموم قرار دارد ، چه مشکلی دارد که این قدر تلاش میکنید تا از پستوی خاطراتتان ، روایت هایی  استخراج نمایید که عموما در تایید شخص حضرتعالی است؟!

امام (ره)در فلان مکان ، و در گوش شما حرفی زده که هیچ کس جز  شما نشنیده است!

جالب این جاست که اخیرا و پس از فوت همسر امام (ره) ، از ایشان نیز  که دیگر در میان مردم نیستند  ، خاطره عجیبی نقل فرموده اید.

اخیرا در مراسم بزرگداشت همسر امام راحل فرموده اید:    آن سال واقعا راضی نبودم که برای ریاست جمهوری حاضر شوم، مقامات مختلفی می آمدند و سخنرانی های متعددی انجام می شد اما من زیر بار نمی رفتم، همسر امام (ره) صدایم کرد  و گفت امام این انقلاب را به شما سپرده است شما می خواهید آن را به چه کسی بسپارید؟ چه قدر کسانی که می خواهند بیایند را می شناسید؟ من از حرف خانم تکان خوردم و حاضر شدم که در انتخابات شرکت کنم . ”

چرا همان زمان که همسر بزرگوار امام در قید حیات بودند این مباحث را مطرح نکردند؟

چرا نگفتند تا،  آن  انقلابی را که بنا به ادعای مطروحه در خاطره شما ، امام دست شما سپرده بودند دست اغیار و ناکسان نیافتد ؟ چرا یک بار علنا به این نکات اشاره نفرمودند؟

اگر اشاره فرمودند و شما شنیدید چرا تا پس از فوت ایشان صبر نمودید؟ چرا همان زمان ، نظر ِ همسر امام را در پیشگاه عموم مطرح نکردید؟

جناب آقای هاشمی

اگر شما نسبت به ابتدای انقلاب ، تغییرات فراوانی داشته اید ، صحیح نیست اگر بخواهید متناسب با هاشمی جدید ، امام (ره) جدیدی نیز تولید بفرمایید.

به ضمیمه نامه ای که پیش روی شماست ، جلد بیست و یکم صحیفه امام روح الله را ،  جهت تجدید آشنایی با چهره واقعی امام محضر شریفتان ارسال میکنیم.

جنبش عدالتخواه دانشجویی ، امیدوار است ، جنابتان به جای پرداختن به این مباحث غیر ضروری ، و به جای آن که از لسان شریف درگذشتگان عزیز ، پیرامون خودتان خاطره بیابید ، در مورد آقازاده هایتان و آن چه در مقابل دیدگان ملت میکنند قاطعانه موضع بگیرید تا خاطره ای بشود شیرین در ذهن یک ملت!
به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14493

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “حضرت آیت الله! لطفا متناسب با هاشمی جدید ، امام (ره) جدید تولید نکنید!”

  • حامد می‌گه:

    عزيزان برگرديم به فرمايشات حضرت آقا در نماز جمعه ٨٨ و همچنين تورقي بزنيم تاريخ معاصر ايران و خاطرات انقلابيون رشيد را، تا شايد با يادآوري مجاهدت هاي ايشون از تقواي الهي خارج نشويم، بزرگوارن حتي اگر نقصاني هست بر مجاهدت ها ببخشيم، اگر امروز ما مرد حرفيم آن ها ديروز مرد عمل بودند، به خدا كه تعصبات عقيده اي، نگاه هاي حزبي و عينك هاي بدبيني منتج به بحران اخلاقيات گشته و ايمانمان را در لبه ي پرتگاه قرار داده، ما منتظران مهدي زهراء (ع) به بركت انقلابمان در ظهور صغري به سر مي بريم و بايد ماكتي از حكومت جهاني مهدي (عج) را به جهانيان عرضه نماييم نه خود در كشاكش سخنان سخيف پرده هاي عفت و آبرو را بدريم، كاش در لحظه لحظه مان يادمان به اسوه ي حسنه مان رسول مهرباني(ص) باشد و نه تنها در سيمايمان و نام گروه و حزبمان بلكه در سخنمان، عمل مان و قضاوتمان مولايمان علي(ع) را معيار قرار دهيم و بدون عصبانيت ها و لجاجت هاي متعصبانه با اعماق دل در جستجوي پاكي ها باشيم و با تمام وجود ايمان داشته باشيم كه العاقبه للمتقين.

ارسال دیدگاه