رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 خرداد 1394 - 14:01
  • کد خبر : ۱۴۶۰۳
  • مشاهده :39 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
deffult

اعلام موجودیت جبهه مردمی دفاع از عزت ملی در استان فارس

به گزارش عدالتخواهی؛ علی اصغر مرتضائی راد سخنگوی جبهه مردمی دفاع از عزت ملی با اشاره به شکل گیری این جبهه در استان فارس گفت: بحث هسته ای در حال حاضر علاوه بر بعد فنی به عنوان نماد مقاومت ملت ایران و مرکز ثقل استراتژیک ایران در نحوه تعامل با غرب به حساب می آید. از سوی دیگر تاکیدات مکرر ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی؛ علی اصغر مرتضائی راد سخنگوی جبهه مردمی دفاع از عزت ملی با اشاره به شکل گیری این جبهه در استان فارس گفت: بحث هسته ای در حال حاضر علاوه بر بعد فنی به عنوان نماد مقاومت ملت ایران و مرکز ثقل استراتژیک ایران در نحوه تعامل با غرب به حساب می آید. از سوی دیگر تاکیدات مکرر رهبر انقلاب مبنی بر حفظ و حراست از دستاوردهای هسته ای ملت، پایبندی به خطوط قرمز هسته ای در کنار انجام مذاکرات عزتمندانه و مخالفت با مذاکره زیر شبح تهدید نشانگر اهمیت بسیار بالای صیانت از این دستاورد عظیم می باشد.

فلذا جبهه مردمی دفاع از عزت ملی با هدف دفاع از حقوق مسلم هسته ای ملت ایران در برهه حساس کنونی آغاز فعالیت خود را اعلام می دارد و ان شاالله به زودی طرح های خود را در جهت دفاع از دستاورد های هسته ای عملیاتی خواهد کرد.

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14603

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه