رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 مرداد 1394 - 13:23
  • کد خبر : ۱۴۶۷۹
  • مشاهده :  138 بازدید
  • چاپ خبر : تجمع دانشجویان در اعتراض به سفر فابیوس +عکس

تجمع دانشجویان در اعتراض به سفر فابیوس +عکس

در این تجمع اعتراضی دانشجویان ومردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامینی همچون «ایدز، هدیه فرانسه به ایران»، «نه می بخشیم، نه فراموش می‌کنیم»، «بعد از ۳۰ سال کدام جنایت است؟ تسخیر جاسوس خانه یا انتقال ایدز»، «فرانسه و آمریکا، سر و ته تحریم‌ها»، «فابیوس نوکر آمریکا، جاسوس اسرائیل» خشم وانزجار خود را نسبت به حضور فابیوس اعلام کردند

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش عدالتخواهی، صبح امروز جمعی از دانشجویان ومردم در اعتراض به سفر وزیر امور خارجه فرانسه به ایران در فرودگاه تجمع کردند.

 

تسنیم دراین باره نوشت: در پی سفر وزیر امور خارجه فرانسه به ایران که از مسببین صادرات فرآورده‌های آلوده خونی به ایران بوده است طی روزهای اخیر انتقادات شدیدی نسبت به عملکرد ضعیف دولت از مطالبه نکردن غرامت ایران از فرانسه صورت پذیرفته است.

بسیاری از مسئولان اجرایی کشور منتظر اظهار نظر فابیوس و همچنین عذرخواهی وی از ایران هستند.

 

در این تجمع اعتراضی دانشجویان  ومردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامینی همچون «ایدز، هدیه فرانسه به ایران»، «نه می بخشیم، نه فراموش می‌کنیم»، «بعد از ۳۰ سال کدام جنایت است؟ تسخیر جاسوس خانه یا انتقال ایدز»، «فرانسه و آمریکا، سر و ته تحریم‌ها»، «فابیوس نوکر آمریکا، جاسوس اسرائیل» خشم وانزجار خود را نسبت به حضور فابیوس اعلام کردند.

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=14679

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه