رفتن به بالا
  • دوشنبه - 26 مرداد 1394 - 00:53
  • کد خبر : ۱۴۶۹۳
  • مشاهده :48 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
20150816_211710_photo3272399668296850931

هیس ! نمایندگان فریاد نمیزنند

به گزارش عدالتخواهی به نقل ازتریبون مستضعفین جمعی از دانشجویان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی به انفعال نمایندگان مجلس در قبال برجام اعتراض کردند.     دانشجویان پلاکاردهایی با مضامین « مجلس در رأس امور است، همه چیز در رأس امور تعیین تکلیف شود، مرگ بر آمریکا،‌ نمایندگان مجلس اجازه ندهند حق ملت پایمال شود» در دست داشتند خواستار بررسی برجام توسط نمایندگان مجلس ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی به نقل ازتریبون مستضعفین جمعی از دانشجویان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی به انفعال نمایندگان مجلس در قبال برجام اعتراض کردند.

 

 

دانشجویان پلاکاردهایی با مضامین « مجلس در رأس امور است، همه چیز در رأس امور تعیین تکلیف شود، مرگ بر آمریکا،‌ نمایندگان مجلس اجازه ندهند حق ملت پایمال شود» در دست داشتند خواستار بررسی برجام توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی شدند.

زهره طبیب زده از نمایندگان تهران با حضور در جمع تجمع کنندگان در سخنانی اظهار داشت: ما می‌خواهیم این توافق نامه در دو سنگر قانونی مجلس و شورای عالی امنیت بررسی و از خطوط قرمز پاسداری شود.

طبیب زاده تصریح کرد: تا آخرین قطره خونمان برای حفظ عزت نظام ایستادگی خواهیم کرد و هم چنین امیدواریم که اکثریت مجلس درباره بحث هسته‌ای به فراکسیون اصولگرایان بپیوندند و از خطوط قرمز پاسداری کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=14693

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه