رفتن به بالا
 • دوشنبه - 3 شهریور 1394 - 00:20
 • کد خبر : ۱۴۷۱۴
 • مشاهده :  137 بازدید
 • چاپ خبر : ضرب و شتم و دستگیری دانشجویان معترض/انگلیس خبیث از در نیامده، آشوب هم بدنبالش آمد

ضرب و شتم و دستگیری دانشجویان معترض/انگلیس خبیث از در نیامده، آشوب هم بدنبالش آمد

مرگ بر انگلیس»،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر سازشکار» و «خمینی شاهد باش ما اعتراض کردیم» از جمله شعارهایی بود که در مقابل سفارتخانه‌ سر داده شد.لازم به ذکر است نیروهای انتظامی و پلیس تهران با باتوم برخی از دانشجویان معترض را مورد ضرب وشتم قرار داده که درادامه تصویرآن را مشاهده می کنید

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش عدالتخواهی، در پی بازگشایی سفارت انگلیس در ایران تعداد زیادی از مردم و دانشجویان، عصر امروز با تجمع در مقابل سفارت انگلیس اعتراض خود را نسبت به بازگشایی این سفارت اعلام کردند.

فارس نوشت: معترضان که از روزهای قبل اعلام کرده بودند در صورت بازگشایی سفارت انگلیس آن‌هم بدون معذرت‌خواهی مسئولان این کشور از ملت ایران و عدم شفاف‌سازی دولت نسبت به بازگشایی مجدد این سفارتخانه، تجمع خواهند کرد؛ عصر امروز در حالی که تدابیر شدید امنیتی در مقابل سفارت انگلیس برقرار بود تجمع خود را آغاز کردند و نیروی انتظامی تعدادی از مردم و دانشجویان معترض و تعدادی از عکاسان و خبرنگاران از جمله عکاس و خبرنگار فارس که برای پوشش این تجمع حاضر بودند را بازداشت کرد.

«مرگ بر انگلیس»،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر سازشکار» و «خمینی شاهد باش ما اعتراض کردیم» از جمله شعارهایی بود که در مقابل سفارتخانه‌ سر داده شد.

لازم به ذکر است نیروهای انتظامی و پلیس تهران با باتوم برخی از دانشجویان معترض را مورد ضرب وشتم قرار داده که درادامه تصویرآن را مشاهده می کنید

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=14714

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “ضرب و شتم و دستگیری دانشجویان معترض/انگلیس خبیث از در نیامده، آشوب هم بدنبالش آمد”

 • تاریخ انحطاط و تجزیه ایران با تاریخ باز شدن پای سفیر روباه پیر ( ابلیس ازل) به ایران از ۴۰۰ سال پیش رابطه مستقیم دارد !.
  انگلستان از دیر باز کانون تجمع یهودیان ، مرکزثقل و پایگاه اصلی سرمایه سالاران صهیونیست، پیوریتان ها ، کابالیست ها ، فراماسونری و دیگر فرقه های شیطانی است که ذاتا ًدشمن موجودیت سرزمین مقدس ایران و آیین حقه شیعه ۱۲ امامی هستند ! قطع رابطه با انگلیس خبیث آرزوی دیرینه نسل اندر نسل ایرانیان از دستکم ۴۰۰ سال پیش است و هیچ ربطی به ورود چند دانشجو به سفارت( لانه روباه پیر) ندارد !
  مشت نمونه خروار بی شمار خباثت های انگلیس خبیث ضد ایران :
  ۱- جدا سازی کاملاً عمدی،هدفمند و سازمان یافته:
  بلوچستان ، نیمروز(هیرمند) ، فراه ،هرات ، ایغدیر، دوغوبایزید( آرارات کوچک)، وان ، ،قارص(کاریز) ، ارز روم،سلیمانیه ،کرکوک،نفتخانه ،دیاله ،خانقین، مندلی ،کوت ،عماره(آماره) ،دشت میشان ،فاو، بصره و بحرین ( احساء و قطیف) مستقیماً و جدا کردن مرو، تجن ، اشک آباد، نسای، آخال(آخورگاه)، دهستان، تالش ،دشت مغان، شروان ،ارران ،داغستان(دربند) ،قره باغ ،گرجستان(تفلیس) ،ارمنستان(ایروان){آرارات بزرگ}، ابخازی ، اوستیا ، ایمریتا و… با بر انگیختن روسها.
  ۲-تحریک و تجهیز کامل افغانی ها با فتوای مفتی های عربستان برای حمله به ایران و سرنگونی دولت شیعه صفویه
  ۳- قتل نادرشاه افشار درست بهنگام عزم نادر بر گسترش ناوگان نیروی دریایی و بیرون راندن انگلیس از کرانه های جنوبی خلیج فارس ، ماری(جاسوسه انگلیسی کمپانی هند شرقی) پس از تکه تکه شدن نادرشاه در خیمه، شاد و آسوده به لندن بازگشت!
  ۴-سرنگونی خاندان میهن پرست زندیه و آوردن خاندان خائن قاجاریه توسط حاج ابراهیم خان کلانتر شیرازی یهودی مخفی انگلیسی!
  مسموم کردن و قتل عباس میرزا به دست پزشک انگلیسی درست در آستانه لشگرکشی عباس میرزا برای بازپس گیری هرات
  ۵ -فرقه سازی های پیاپی ( وهابیت ، بابیت ، بهائیت و….) برای نابودی اساس دین و آیین !
  ۶-غارت نفت، آثار باستانی، اسناد ملی ودستکاری تاریخ۸۰۰۰ساله ایران با جعل لوحه های گلی ودستخط های ساختگی درموزه لندن
  ۷-کودتا های مکرر در ایران از۳ اسفند۱۲۹۹ و۲۸ مرداد۱۳۳۲ تا کودتاهای مخملی ۱۳۷۸ و ۱۳۸۸ برای ریشه کنی اصل نظام !
  ۸- قتل ، ترورواعدام رجال و روحانیون میهن پرست، آزادیخواه و استعمارستیز مانند امیرکبیر و قائم مقام فراهانی وشیخ فضل الله نوری ، آیت الله بهبهانی ، رئیسعلی دلواری و یارانش ، دکتر فاطمی و ….،تاسیس کمیته مجازات برای ترور رجال ایران برای به هرج و مرج کشاندن فضای سیاسی ایران و ترور دانشمندان اتمی ایران با طراحی MI6(به اذعان جان ساورز)
  ۹- طراحی نقشه اشغال خوزستان و حمایت همه جانبه از تجاوز صدام (با ارسال پیوسته سلاح شیمیایی ازبندر لیورپول) وتاسیس و حمایت از گروهکهای تروریستی و جدایی طلب خوزستان و بلوچستان و فراهم کردن طرح حمله عراق و اشغال خوزستان خیلی پیش از تجاوز صدام در M I 6
  ۱۰- جعل نام خلیج فارس به خلیج (عربی)!!! درقرن۲۰ وجعل نام شط بغداد (دجله =(معرب تیز رو) یا اروند(تند و تیز ,خروشان) به شط العرب !!! در قرن ۱۷ و بوم سبز (گپسبزو) = بومسا به ابوموسی
  ۱۱-تحریک اعراب سنی مذهب به ادعا علیه تمامیت ارضی ایران درجزیره بومسا(بوم سبز) ، اروند ، خوزستان ، ایلام ،بوشهرو…
  ۱۲- – مبارزه با زبان پارسی درهند،افغانستان ، پاکستان،عراق (ایراه =جای هموار)و بحرین(به (=بهترین)+رین(چشمه آب شیرین))
  ۱۳-ترویج مصرف افیون میان ایرانیان اززمان صفویه و رخنه جاسوسه های انگلیسی به دربارصفویه هم برای فساد وهم جاسوسی!
  ۱۴- به انحراف کشاندن نهضت مشروطه و قلع و قمع وتبعید و انزوای مشروطه ( مشروطه مشروعه ) خواهان راستین و اصیل!
  ۱۵- قتل عام هدفمند (نسل کشی) دستکم ۱۰ میلیون ایرانی در قحطی ساختگی بزرگ !
  ۱۶-برآوردن رضا قلدر و کشتار میهن پرستان چون میرزا کوچک جنگلی، شیخ محمد خیابانی ،کلنل محمد تقی خان پسیان ، مدرس، فرخی یزدی و…..
  ۱۷- -شبیخون فرهنگی برای تغییر ذائقه ایرانیان به اباحی گری و بی بندو باری با شبکه بهائیی من وتو و بی بی سی فارسی !
  ۱۸- طراحی گروه داعش با پروژه لانه زنبور در M I 6 برای نابودی محورمقاومت و حفاظت از اسرائیل وتخریب چهره اسلام!
  ۱۹- تحمیل قراردادهای شوم ( رویتر، تالبوت ،۱۹۰۷، ۱۹۱۹، دارسی ، گس )اشغال نظامی پیاپی خاک ایران با بهانه های واهی با تجاوز مکرر به جزیره خارک ، بوشهر، خرمشهر ، آبادان ،اهواز!
  ۲۰-پیشگامی در جاسوسی از رازهای ایران و دادن گرای پاشنه آشیل ایران به اهریمنان ازجمله پیشنهاد تحریم های بانکی ضد ایران!
  ۲۱- ۵۰ پنجاه برابر کردن کشت خشخاش در استان هلمند و… پس از اشغال افغانستان و ساخت صدها لابراتوار فراوری هروئین
  ۲۲-سرازیر کردن میلیون ها افغانی به ایران و کارشکنی دربازگشتشان برای تغییر بافت بومی یکپارچه و لبنانیزه کردن کشورایران!
  ۲۳-طراحی اسید پاشی های زنجیره ای اصفهان برای سیاهنمایی دین و جلوگیری از تصویب امربه معروف و نهی ازمنکر در مجلس
  ۲۴- طراح اصلی ترور یاران امام:بهشتی،باهنر،رجایی،قدوسی،صدوقی،مدنی،عراقی،مفتح، سپهبد قرنی، صیاد شیرازی،لاجوردی و.
  زرتشت از اهورامزدا (الله) می پرسد این اهریمن کلان (شیطان ، ابلیس ) خانه و مرکزش در زمین کجاست ؟! خدای یکتا اهورامزدا پاسخ می دهد که : در سرزمین ووئوروپرشن (اروپا) رشته کوهی بلند است ( هر= آلپ ) که در منتهی الیه اپاختری (شمالغرب ) آن ، رشته کوه کوچکتری هست به نام کوه آژور ( آژ+ور = آز +ور = دارنده آز و طمع ، جای دیو آز و طمع ) که خانه شیطان در پشت این کوه( آژور) جای دارد ! ، نیک که بنگریم در پشت کوههای آژور ، شهرهای بالفور(برخوار=غرب) ، پاریس = ( پا + ریز (پای رودخانه )) و تنگه مانژ ( ماه = به سبب جزر و مد ها) و سرزمین اهریمنی بریتانیا ( بر + تنگه ) و در نهایت لانه اصلی اهریمن یعنی شهر لندن )(لان = رام (شهر) + دان (رودخانه)= رودشهر )( جای دارد ، که همان مقر و خانه اصلی شیطان و دیوان و دروجان است که هماره می خواهند به سرزمین اهورایی ایران بتازند !
  دو کار اصلی جاسوسخانه لندن در ایران :۱- جاسوسی گسترده و پیچیده و پیوسته از همه چیز و همه کس و همه جای کشور ایران !
  ۲- شناسایی مهره و سر پل سازی درون ایران برای تکمیل تهاجم بیرونی با لابی گری ها و آلوده سازی و تخلیه اطلاعاتی و دوستی و ارتباط با رجال ، آقازاده ها،اقوام ، اقلیت ها ، ناراضی ها ،دگر اندیش ها، دین ستیزها ، لیبرال ها ، سکولار ها ،وطن فروش ها !
  این ها تنها گوشه ای از خباثت های بی شمار انگلیس در باره ایران است ،می بینیم که همه خباثت ها ضد ایران ریشه در انگلیس دارد ! از تاریخ واقعی ایران غفلت نکنیم ! آینده تنها از آن ملتی است که از گذشته خود به خوبی آگاه باشند وهرگز اژدهایی را که از دربیرون راندیم ، دوباره از پنجره بازنگردانیم و آزموده های تلخ را دگر باره نیازماییم !