رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 آبان 1394 - 11:26
  • کد خبر : ۵۲۹
  • مشاهده :177 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
IMG03151246
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با فارس خبر داد

آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس شهر تهران از ۱۰ آبان

اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص توزیع شیر در مدارس تهران اظهار داشت: کمیته شیر شهر تهران را تشکیل دادیم و با دانشکده‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی تمام مقدمات کار برای رعایت ضوابط و معیارهای تهیه و توزیع شیر را بررسی و تصویب کردیم. وی ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص توزیع شیر در مدارس تهران اظهار داشت: کمیته شیر شهر تهران را تشکیل دادیم و با دانشکده‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی تمام مقدمات کار برای رعایت ضوابط و معیارهای تهیه و توزیع شیر را بررسی و تصویب کردیم.

وی ادامه داد: مراحل مقدماتی برای عقد قرارداد با کارخانه‌های شیر انجام شده است و پیش‌بینی می‌کنیم از 10 آبان توزیع شیر در تمام مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم تهران اعم از دولتی و غیر دولتی را آغاز کنیم.

چهاربند افزود: پیش‌بینی می‌کنیم بالغ بر یک میلیون و صد هزار دانش‌آموز در شهر تهران تحت پوشش توزیع شیر قرار گیرند و به طور میانگین بتوانیم حدود 50 تا 55 نوبت در طول سال تحصیلی 95ـ94 توزیع شیر در مدارس داشته باشیم.

منبع خبری : خبرگزاریفارس

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=529

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه