رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 دی 1394 - 19:16
  • کد خبر : ۱۶۳۴۹
  • مشاهده :  155 بازدید
  • چاپ خبر : وزارت خارجه و دولت موظف به اقدامی موثر در برابر جنایات رژیم آل‌سعود است

وزارت خارجه و دولت موظف به اقدامی موثر در برابر جنایات رژیم آل‌سعود است

همه جهان با مسئولیت ما بنویسند و می‌بایست ثبت شود که از این شهادت به بعد، مرحله سقوط رژیم نحس سعودی شدت می‌یابد.

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش عدالتخواهی، مجمع دانشجویان عدالتخواه فسا در بیانیه‌ای اعدام مبارز مجاهد، آیت‌الله باقر نمر النمر را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم‌الله الجبار المنتقم

((اتَّخَذُوا الشَّيْطَانَ لِأَمْرِهِمْ مِلَاكاً وَ اتَّخَذَهُمْ لَهُ أَشْرَاكاً فَبَاضَ وَ فَرَّخَ فِي صُدُورِهِمْ وَ دَبَّ وَ دَرَجَ فِي حُجُورِهِمْ فَنَظَرَ بِأَعْيُنِهِمْ وَ نَطَقَ بِأَلْسِنَتِهِمْ فَرَكِبَ بِهِمُ الزَّلَلَ وَ زَيَّنَ لَهُمُ الْخَطَلَ فِعْلَ مَنْ قَدْ شَرِكَهُ الشَّيْطَانُ فِي سُلْطَانِهِ وَ نَطَقَ بِالْبَاطِلِ عَلَى لِسَانِهِ.))

«نهج‌البلاغه/خطبه ۷»

به دنبال صدور حکم اعدام آیت‌الله شیخ نمر الباقر نمر و در ادامه آن شهادت وی به وسیله‌ی رژیم منحوس سعودی و سکوت دستگاه دیپلماتیک خارجی کشور در این رابطه دانشجویان عدالت‌خواه خشم و انزجار خود را از این واقعه دردناک با صدای رسا فریاد خواهند زد و هم نوا و پا به پای ملت شهیدپرور ایران در سراسر کشور حضور پیدا خواهند کرد و خشم خود را بر سر این شمرهای خائنین به حرم‌های اهل‌بیت (ع) هم‌آخور سگ‌توله‌های یهود و پاسبان شیطان بزرگ فرو خواهند ریخت.

امروز سکوت در برابر جنایات آل سعود در حق مسلمین جهان بدون شک خیانتی است به جهان اسلام. وزارت خارجه و دولت وقت موظف‌اند که اقدامی مؤثر و عملی نسبت به جنایات این رژیم منحوس نشان دهند. این رژیم در طول تاریخ مکرراً ثابت کرده است که در راستای اهداف استکبار جهانی در حرکت است و در این راه از دست زدن به هر جنایتی دریغ نکرده است هم چون کشتار حجاج ایرانی در سال ۱۳۶۶، قتل‌عام زوار خانه خدا در واقعه منا و هم‌چنین کشتار رهبران شیعه عربستان من جمله دستگیری، ترور و به شهادت رساندن آیت‌الله نمر الباقر نمر. این اقدامات جنایت‌کارانه این دولت وهابی باید علاوه بر محکومیت واکنش قاطع مقامات ایرانی را به دنبال داشته باشد و وزارت خارجه در رأس آن‌ها باید در راستای بیداری اسلامی و عمل به موازین و اصول اسلامی، اقدامات جدی انجام دهد.

خون رهبران شیعه، بیداری اسلامی را به تمام خانه‌ها و قلب‌های مردم جهان وارد خواهد کرد. این مرحله، مرحله پیروزی‌ها و دستاوردهای به همراه توازن وحشت با رژیم منحوس سعودی است. همه جهان باید بداند که شیخ نمر الباقر نمر، رهبر جریان فکری شیعیان عربستان، پرورش‌یافته‌ی مدرسه‌ای است که تنها برای خدا، مبارزه می‌کنند.

همه جهان با مسئولیت ما بنویسند و می‌بایست ثبت شود که از این شهادت به بعد، مرحله سقوط رژیم نحس سعودی شدت می‌یابد.

مجمع دانشجویان عدالت‌خواه فسا

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=16349

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه