رفتن به بالا
  • شنبه - 10 بهمن 1394 - 12:18
  • کد خبر : ۱۷۳۵۱
  • مشاهده :  332 بازدید
  • چاپ خبر : ضرب و شتم شدید دانشجویان عدالتخواه و بسیجی که مقابل وزارت نفت در اعتراض به انعقاد قرارداد ipc تجمع کرده بودند!

ضرب و شتم شدید دانشجویان عدالتخواه و بسیجی که مقابل وزارت نفت در اعتراض به انعقاد قرارداد ipc تجمع کرده بودند!

به گزارش عدالتخواهی؛ مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: قرار بود دانشجویان در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی که خلاف اقتصاد مقاومتی و تاراج منابع ملی است، صبح امروز مقابل وزارت نفت تجمع کنند. وی افزود: همزمان با حضور دانشجویان نیروی انتظامی ضمن برخورد شدید با […]

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش عدالتخواهی؛ مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: قرار بود دانشجویان در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی که خلاف اقتصاد مقاومتی و تاراج منابع ملی است، صبح امروز مقابل وزارت نفت تجمع کنند.

وی افزود: همزمان با حضور دانشجویان نیروی انتظامی ضمن برخورد شدید با دانشجویان بسیاری از آنان را بازداشت کرد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی ادامه داد:‌ ما دانشجویان معتقدیم قراردادهای جدید نفتی به تاراج گذاشتن منابع ملی است. ما در گذشته نیز چنین قراردادهایی از جمله کرسنت داشته‌ایم و بر این باوریم قراردادهای جدید نفتی نیز سرنوشتی همچون کرسنت به دنبال خواهد داشت.

به گزارش فارس، در اعتراض به بازداشت دانشجویان پسر در این تجمع، تعدادی از دانشجویان خواهر ضمن اعتراض به نحوه برخورد نیروی انتظامی، اعتراض خود را نسبت به قراردادهای جدید نفتی اعلام کردند.

این دانشجویان با سر دادن شعار «قرارداد IPC ملغی باید گردد» خواستار لغو این نوع قراردادها شدند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=17351

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “ضرب و شتم شدید دانشجویان عدالتخواه و بسیجی که مقابل وزارت نفت در اعتراض به انعقاد قرارداد ipc تجمع کرده بودند!”

  • اصولا جزئیات کار نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در دست دولت و رئیس جمهوری نیست.
    همه می دانند

  • من از كارمندان رسمي مسؤول در وزارت نفت هستىم بدانىد كه هىچ ىك از متخصصون نفت از متن اىن قراردادها مطلع نىستند و صرفا ىك عده خارج از نفت و إستاد دامشگاه و بازنشسته از جمله ابراهىمى و حسنى و زنى الدين و كاردر و ……با دانشجوىان تدوين و تاكنون در هىچ شركت نفتى از مفاد ان اطلاعا وجود نداردضمنا بد نىست بدانىد پرسنل آقاى حسنى نماىندگى همان شركت دكل دار انگلىسى است كه تأمين دكل هاى نفتى را به عهده دارد