رفتن به بالا
  • شنبه - 17 بهمن 1394 - 12:21
  • کد خبر : ۱۶۲۸۷
  • مشاهده :16 بازدید
  •   
  • Print Friendly
deffult

پیشرفت مسکن مهر روی عدد 87 درصد متوقف شده/وزارت راه و شهرسازی در خواب زمستانی به سر می برد

به گزارش عدالتخواهی 27 خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی با انتشار خبری به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود. این در حالی بود که حدود دو ماه بعد یعنی در مردادماه مهرآبادی در شهر ملایر میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در سطح کشور را همان ۸۷درصد ...
جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی 27 خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی با انتشار خبری به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود.

این در حالی بود که حدود دو ماه بعد یعنی در مردادماه مهرآبادی در شهر ملایر میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در سطح کشور را همان ۸۷درصد خردادماه اعلام کرد.

وی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر این شهر با تاکید بر این‌که تا شهریور سال آینده پرونده مسکن مهر در استان همدان بسته می‌شود، گفت: سیاست کلی مبنی بر این است که تا پایان سال ۹۵ پرونده مسکن مهر را با حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط و متولی به اتمام برسانیم.

مهرآبادی با اشاره به اینکه مشکلات مسکن مهر در سراسر کشور تقریباً مشابه است، تصریح کرد:در سراسر کشور به یک‌هزار و ۵۵۰ باب مدرسه برای مسکن مهر نیاز است که از این تعداد ۴۳۹ باب در حال احداث و ۱۳۹ مدرسه به مرحله بهره‌برداری و افتتاح رسیده است.

این در حالی است که حدود هشت ماه پس از اعلام پیشرفت ۸۷ درصدی وزیر راه و شهرسازی در اظهاراتی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده است.

عباس آخوندی با بیان این‌که از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن مهر بیش از ۱٫۶ میلیون واحد واگذار شده است، افزود: ۶۰۰ هزار واحد مسکونی باقی مانده که میانگین پیشرفت واحدهای باقی‌مانده نیز بالای ۸۷ درصد است./مسیر انلاین

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=16287

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه