رفتن به بالا
  • شنبه - 2 مرداد 1395 - 16:38
  • کد خبر : ۲۳۰۲۸
  • مشاهده :1,032 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
57939ccf3e472
تجمع دانشجویان در حمایت از مردم کشمیر همزمان بعد از نماز جمعه

از مردم مظلوم کشمیر حمایت می کنیم /وزارت خارجه سکوت خود را بشکند

بسیاری از دانشجویان سراسر کشور به طور همزمان بعد از نماز جمعه در اعتراض به کشتار مردم مظلوم کشمیر تجمع برپا کرده و خواستار موضع‌گیری جدی وزارت امور خارجه کشورمان در مقابل این جنایات شدند.

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور ظهر دیروز ( اول مرداد 95) همزمان بعد از نماز جمعه در حمایت و دفاع از مردم مسلمان کشمیر تجمع کردند.

 

%image_alt%

 

بنابراین گزارش دانشجویان تهرانی هم بعد از نماز جمعه امروز تهران به همراه سایر نمازگزاران با برگزاری تجمع حمایت خود را از مردم مظلوم کشمیر اعلام کرده و توقف این روند شدند.

دانشجویان با دردست داشتن تابلو نوشته هایی خواستار موضع‌گیری جدی دستگاه دیپلماسی نسبت به کشتار مردم کشمیر شدند و از مسلمانان جهان نیز خواستند در مقابل این جنایت سکوت نکنند.

 

%image_alt%

 

مجتبی رئیسی دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در حاشیه این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ما می‌گوییم از مظلوم در هرجای دنیا حمایت می‌کنیم و وظیفه خود دانستیم طبق تعهدی که به مظلومان عالم داده‌ایم،از مردم مظلوم کشمیر حمایت کنیم. به همین دلیل امروز در تهران و سایر شهرهای کشور تجمع برگزار کردیم تا حمایت خود را از مردم کشمیر اعلام کنیم.

 

%image_alt%

 

یکی از دانشجویان حاضر در این تجمع هم به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: متأسفانه وزارت خارجه در رابطه با کشتار مردم در کشمیر سکوت کرد و ما دانشجویان از وزارت خارجه می‌خواهیم سکوت خود را بشکند و موضع قدرتمندانه‌ای درباره با این جنایات اتخاذ کند.

این تجمع به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شد.

منبع: فارس

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=23028

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه