رفتن به بالا
  • شنبه - 15 مرداد 1395 - 14:44
  • کد خبر : ۲۴۱۵۴
  • مشاهده :  330 بازدید
  • چاپ خبر : تور بازدید از یک مجموعه تحت نظر مقام معظم رهبری/ ارائه مباحث آموزشی با حضور اساتید و فارغ التحصیلان
برنامه های نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی

تور بازدید از یک مجموعه تحت نظر مقام معظم رهبری/ ارائه مباحث آموزشی با حضور اساتید و فارغ التحصیلان

مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اینکه سی و سومین نشست سراسری این اتحادیه از ۲۳ لغایت ۲۸ مرداد، در دانشگاه تهران برگزار می گردد گفت: این نشست به نام دانشجوی انقلابی مهندس محمدجواد جلال فرد عضو شورای مرکزی، سخنگو و دبیر کمیته حق مسکن جنبش عدالتخواه دانشجویی که فروردین ماه ۹۵ […]

به گزارش عدالتخواهی؛

مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اینکه سی و سومین نشست سراسری این اتحادیه از ۲۳ لغایت ۲۸ مرداد، در دانشگاه تهران برگزار می گردد گفت: این نشست به نام دانشجوی انقلابی مهندس محمدجواد جلال فرد عضو شورای مرکزی، سخنگو و دبیر کمیته حق مسکن جنبش عدالتخواه دانشجویی که فروردین ماه ۹۵ به علت عارضه قلبیدرگذشت، نامگذاری شده است.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی ادامه داد: شعار نشست مذکور «عدالت، سخت ترین آرمان» خواهد بود و از مدیران دولت‌های گذشته که تجربه اجرایی تلاش جهت تامین عدالت اجتماعی داشته اند نیز دعوت به عمل خواهد آمد.

وی تاکید کرد: در این نشست در قالب یک تور، از یکی از مجموعه های تحت نظر مقام معظم رهبری نیز بازدید خواهد شد و سوالات، ابهامات و مطالبات از چنین دستگاههایی مطرح خواهد شد.

رئیسی در پایان گفت: نشست تابستانه جنبش عدالتخواه دانشجویی همچون دیگر نشست های تابستانه با رویکرد آموزشی خواهد بود و از اساتید و فارغ التحصیلان جنبش عدالتخواه دانشجویی جهت حضور در این نشست دعوت شده است.

گفتنی است، انتخابات شورای مرکزی ۹۵-۹۶ نیز در روز پایانی این نشست برگزار می گردد و اعضای شورای عمومی جنبش عدالتخواه دانشجویی از سراسر کشور، به کاندیداهای مورد نظر خود رای می دهند.

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=24154

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه