رفتن به بالا
  • شنبه - 16 مرداد 1395 - 14:44
  • کد خبر : ۲۴۱۵۴
  • مشاهده :912 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
IM000003582
برنامه های نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی

تور بازدید از یک مجموعه تحت نظر مقام معظم رهبری/ ارائه مباحث آموزشی با حضور اساتید و فارغ التحصیلان

در سی و سومین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی؛ در قالب یک تور، از یکی از مجموعه های تحت نظر مقام معظم رهبری بازدید خواهیم کرد و سوالات، ابهامات و مطالبات از چنین دستگاههایی مطرح خواهد شد.

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اینکه سی و سومین نشست سراسری این اتحادیه از 23 لغایت 28 مرداد، در دانشگاه تهران برگزار می گردد گفت: این نشست به نام دانشجوی انقلابی مهندس محمدجواد جلال فرد عضو شورای مرکزی، سخنگو و دبیر کمیته حق مسکن جنبش عدالتخواه دانشجویی که فروردین ماه 95 به علت عارضه قلبیدرگذشت، نامگذاری شده است.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی ادامه داد: شعار نشست مذکور «عدالت، سخت ترین آرمان» خواهد بود و از مدیران دولت‌های گذشته که تجربه اجرایی تلاش جهت تامین عدالت اجتماعی داشته اند نیز دعوت به عمل خواهد آمد.

وی تاکید کرد: در این نشست در قالب یک تور، از یکی از مجموعه های تحت نظر مقام معظم رهبری نیز بازدید خواهد شد و سوالات، ابهامات و مطالبات از چنین دستگاههایی مطرح خواهد شد.

رئیسی در پایان گفت: نشست تابستانه جنبش عدالتخواه دانشجویی همچون دیگر نشست های تابستانه با رویکرد آموزشی خواهد بود و از اساتید و فارغ التحصیلان جنبش عدالتخواه دانشجویی جهت حضور در این نشست دعوت شده است.

گفتنی است، انتخابات شورای مرکزی 95-96 نیز در روز پایانی این نشست برگزار می گردد و اعضای شورای عمومی جنبش عدالتخواه دانشجویی از سراسر کشور، به کاندیداهای مورد نظر خود رای می دهند.

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=24154

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه