رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 آبان 1395 - 15:38
  • کد خبر : ۲۸۹۷۲
  • مشاهده :951 بازدید
  •   
  • Print Friendly
12
سردارآبادی در گفت‌وگوی خبری بیان کرد:

پیام «شش هشت» رهبر انقلاب منجر به شکل‌گیری جنبش عدالتخواه دانشجویی شد

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: ما سالگرد پیام «شش هشت» رهبر انقلاب را روز مبارزه با مراکز قدرت و ثروت داخلی و در یک کلام «روز مبارزه با استکبار داخلی» می‌نامیم و این پیام تاریخی منجر به شکل‌گیری جنبش عدالتخواه دانشجویی شد.

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی امین سردارآبادی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سالگرد پیام تاریخی رهبر انقلاب در ۶ آبان ۸۱ به جنبش دانشجویی و نیز نزدیک شدن به سالگرد یوم الله ۱۳ آبان گفت: این هفته را باید به عنوان هفته مبارزه با استکبار داخلی و خارجی دانست.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: این روز نقطه عطفی در حرکت‌های خود جوش دانشجویان و مردم در راستای تحقق ارمان بلند عدالت در سراسر کشور است.

وی افزود: رهبر انقلاب در پیام تاریخی به جنبش دانشجویی به مسائلی مانند مسابقه‌ رفاه‌ میان‌ مسئولان‌، بی‌اعتنایی‌ به‌ گسترش‌ شکاف‌ طبقاتی‌ در ذهن‌ و عمل‌ برنامه‌ریزان‌، ثروت‌های‌ بادآورده، هزینه‌ کردن‌ اموال‌ عمومی‌ در اقدام‌های‌ بدون‌ اولویت‌ و‌ خلاصه پدیده انبوه شدن ثروت در دست کسانی که هزینه کسب قدرت می کنند، اشاره کردند و با طرح این موضوعات، باب های جدید برای مطالبه دانشجویان از حاکمیت را در راستای نهی از منکر نظام اسلامی باز کردند.

سردارآبادی تصریح کرد: با این پیام جنبش دانشجویی وارد رویکرد جدیدی از مسائل و مشکلات واقعی مردم شد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی ششم ابان را روز مبارزه با استکبار داخلی دانست و گفت: مقام معظم رهبری در پیام خود مسئله عدالت را سرآغاز فهرست‌ بلند مسائل‌ کشور دانستند و خطر نفوذ و ظهور مراکز قدرت و ثروت داخلی را گوشزد کردند. لذا ما سالگرد پیام «شش هشت» رهبر انقلاب را روز مبارزه با مراکز قدرت و ثروت داخلی و در یک کلام « روز مبارزه با استکبار داخلی» می‌نامیم.

وی عنوان کرد: در سالگرد پیام رهبر معظم انقلاب به جنبش دانشجویی، ماموریت عدالتخواهی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و مراکز قدرت و ثروت توسط رهبری به دانشجویان سپرده شد و دانشجویان سفارش شده است که هر نقطه ای استفهام بر انگیزی که جوان عدالتخواه در ذهنش شکل میگیرد و کسانی را مضنون به فساد می داند، سوال کند، مطالبه نماید. این پیام تاریخی مقام معظم رهبری منجر به شکل‌گیری جنبش عدالتخواه دانشجویی شد.

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=28972

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه