رفتن به بالا
  • جمعه - 3 دی 1395 - 09:17
  • کد خبر : ۳۱۹۸۲
  • مشاهده :767 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
%db%8c

بیداد به پایان رسید

در این فیلم تعدادی از دانشجویان عدالتخواه به همراه یک مستند ساز پیگیر برخوردهای امنیتی و قضایی ناروایی که با اعتراضات صنفی مختلف در سالهای اخیر از اعتراض رانندگان در بندر عباس تا شلاق خوردن کارگران معترض معدن آق دره شده اند و در پی حل کردن معادله سه مجهولی جمهوریت، امنیت و عدالت هستند.

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی؛ فیلم مستند بیداد که به همت مدرسه سینمایی عمار و همکاری جنبش عدالتخواه دانشجویی و با روایت، نویسندگی و کارگردانی حجت الله عدالت پناه از مرداد ماه 1395 استارت خورده بود سرانجام در اوایل دی ماه 1395 پایان یافت و برای رو نمایی راهی هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار گردید.

این فیلم پرسفر، جستاریست دانشجویی در پی جمهوریت، عدالت و امنیت از بندر عباس و بندر شهید رجایی تا یزد و تهران و آذربایجان غربی.

داستان فیلم بدینگونه است که تعدادی از دانشجویان عدالتخواه به همراه یک مستند ساز پیگیر برخوردهای امنیتی و قضایی ناروایی که با اعتراضات صنفی مختلف در سالهای اخیر شده از جمله اعتراض رانندگان در بندر عباس و شلاق خوردن کارگران معترض معدن آق دره میشوند و  در پی حل کردن معادله سه مجهولی جمهوریت، امنیت و عدالت هستند.

 

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=31982

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه