رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 بهمن 1395 - 19:06
  • کد خبر : ۳۳۸۰۵
  • مشاهده :101 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
photo_2017-01-28_12-34-02
دانش آموزان یک روستای کپر نشین خطاب به وزیر آموزش و پرورش :

مدرسه ما نه برق دارد نه بخاری / ما فقط و فقط آرزو داریم برای یک بار هم که شده شما به مدرسه ما سر بزنید

وزیر محترم آموزش و پرورش سلام؛ انشالله که حالتان خوب باشد اگر از احوال ما هم بخواهید ما دانش آموزان روستای تیردان عنبر آباد از روستاهایی کپر نشین هستم از جاهایی دور و‌ از پشت تپه ها و کوهها، هر روز خودمان را به مدرسه میرسانیم که نه برق دارد و نه بخاری و نه دستشویی و نه آب و نه امکانات آموزشی

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی و به نقل از عدالتخواهان رفسنجان؛ دانش آموزان روستای تیردان عنبرآباد که از روستاهای کپرنشین هستند در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش با زبان کودکانه خود وضع مدرسه و آموزشی روستایشان را تشریح کردند.

 

متن نامه این دانش آموزان منطقه محروم به قرار زیر است:

به نام خدا

وزیر محترم آموزش و پرورش سلام؛ انشالله که حالتان خوب باشد اگر از احوال ما هم بخواهید ما دانش آموزان روستای تیردان عنبر آباد از روستاهایی کپر نشین هستم از جاهایی دور و‌ از پشت تپه ها و کوهها، هر روز خودمان را به مدرسه میرسانیم که نه برق دارد و نه بخاری و نه دستشویی و نه آب و نه امکانات آموزشی. راستش را بخواهی ما از شما نه برق می خواهیم و نه بخاری،  نه دستشویی، نه آب و نه هیچ چیز ها…!!

یوسف و امیر حسین و فاطمه پاداش و زهرا مداد پاکن نمیخواهند ما فقط و فقط آرزو داریم برای یک بار هم که شده شما به مدرسه ما سر بزنید .

به امید ظهور امام زمان

دانش آموزان مدرسه کریم روستای کپر نشین تیردان

 

 

 

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=33805

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه