رفتن به بالا
 • سه شنبه - 12 بهمن 1395 - 10:28
 • کد خبر : ۳۳۹۲۵
 • مشاهده :  449 بازدید
 • چاپ خبر : اطلاعیه شماره ۲ – جزییات نشست شهید رجایی جنبش عدالتخواه دانشجویی اعلام شد

اطلاعیه شماره ۲ – جزییات نشست شهید رجایی جنبش عدالتخواه دانشجویی اعلام شد

قبل از همه  چیز پرکردن فرم سوالات مصاحبه و تاییده ما از الزامات حضور در نشست می باشد. برای حضور به سوالات مصاحبه پاسخ دهید بعداز ارزیابی نتیجه به صورت پیامک اطلاع داده می شود در صورتی که فرم نشست را قبلا پر نکرده اید ابتدا فرم نشست را پر کنید. هم چنین درصورتی که […]

به گزارش عدالتخواهی؛

قبل از همه  چیز پرکردن فرم سوالات مصاحبه و تاییده ما از الزامات حضور در نشست می باشد.

برای حضور به سوالات مصاحبه پاسخ دهید بعداز ارزیابی نتیجه به صورت پیامک اطلاع داده می شود در صورتی که فرم نشست را قبلا پر نکرده اید ابتدا فرم نشست را پر کنید. هم چنین درصورتی که تا دوازده ساعت به شما پیامکی ارسال نشد نتیجه را از دبیر تشکل تان پیگیر شوید یا با شماره ۰۹۳۶۸۰۱۴۴۶۳  آقای صادق پور هاشمی در میان بگذارید.

در صورتی که دست رسی به اینترنت ندارید با این شماره نام و نام خانوادگی تان را بدهید پیامک دهید تا تلفنی مصاحبه شوید.

برای تکمیل مصاحبه اینجا کلیک یا مصاحبه این جا کلیک کنید.

 

 1. بعداز پر کردن فرم مصاحبه و تایید توسط تیم آموزش پیامک دعوت قطعی به نشست به شما ارسال می شود. در صورتی که پیامکی به شما ارسال نشد برای پیگیری تشکل های عضو اتحادیه به مسول تشکل خود مراجعه کنند و افرادی که عضو نیستند به شماره پیامک دهند.
 2. جهت آمادگی ذهنی برای حضور در نشست، لازم است شرکت کننده گان سه جزوه اسلام ناب و جبهه فرهنگی انقلاب و دین همه دین است از جزوات جنبش را که مرتبط با موضوعات مطروحه در نشست می باشد را از قبل مطالعه نمایند. توجه نمایید که مطالعه این جزوات به دلیل اختصار مطالب وقت زیادی نمی گیرد. این جزوات از لینک زیر قابل دریافت هستند:
  اسلام ناب
  جبهه فرهنگی انقلاب 
  دین همه دین است
 3. با توجه تغییرات اب و هوایی که در این فصل به صورت ناگهانی رخ می دهد پوشاک گرم به همراه داشته باشید.

 

 1. کلیه افراد شرکت کننده با عنایت به لزوم رعایت حق الناس وبیت المال ملزم به رعایت قوانین در طول نشست می باشد که در مراسم افتتاحیه اعلام می گردد. هم چنین تمام هزینه های صورت گرفته برای هر فرد شرکت کننده اعلام می شود.

 

 1. برنامه نشست در روز نخست در افتتاحیه نشست به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

 

 1. سه برنامه زیارتی در نشست قرار داده شده است فلذا ترک محل نشست تاپایان برنامه ها ممنوع می باشد در غیر این صورت باید با مسول نشست هماهنگی انجام شود.

 

 1. شرکت کننده گانی که به هر دلیل درخواست اسکان پیش از شروع نشست را دارند می توانند از روز پنج شنبه بعد از ظهر در محل اسکان موقت پذیرش شوند. البته تمام کسانی که در روز پنج شنبه در خواست اسکان دارند با شماره ۰۹۳۰۲۶۲۷۴۳۷ آقای شاداب کیا تماس بگیرند.

 

 1. شروع رسمی برنامه ها از روز شنبه ساعت نه صبح است. محل اسکان موقت در نزدیک حرم مطهر در مجموعه صحفه می باشد. به نشانی چهار راه دانش، دانش شرقی ۲۷، کوچه اول سمت چپ پلاک ۱۲ .قبل از حضور با آقای حمیدرضا شاداب کیا با شماره تماس ۰۹۳۰۲۶۲۷۴۳۷ هماهنگ کنید

 

 1. مکان نشست شهید رجایی جنبش عدالتخواه دانشجویی در اردوگاه شهید کاوه در وکیل آباد مشهد است.

 

 1. آدرس:

مسیر اول از پایانه اتوبوس رانی:

از ترمینال امام رضا با اتوبوس های تندرو (BRT) تا میدان بسیج(فلکه برق) بیایید سپس از طریق مترو به ایستگاه وکیل آباد آیید و از آنجا با استفاده از اتوبوس های شرکت واحد به ایستگاه اول اردوگاه شهید کاوه آیید.

 

مسیر دوم از ایستگاه قطار:

از ایستگاه قطار با تاکسی خود را به مسیر مترو برسانید و از طریق مترو به ایستگاه وکیل آباد آیید و سپس با استفاده از اتوبوس هاش شرکت واحد به ایستگاه اردوگاه شهید کاوه آیید.

۱۱٫کمک هزینه برگشت به دانشگاه ها به وسیله اتوبوس عادی در صورت اجرای قوانین و همکاری در نشست بر عهده جنبش می باشد.

۱۲٫در برخی کارگاه ها داشتن لپتاپ برای هر گروه از ضروریات است پس سعی کنید در صورت امکان به همراه خود لپتاپ داشته باشید. هم چنین در صورتی که مودم وایمکس دارید به همراه خود بیاورید.

 

لینک کوتاه:    
http://edalatkhahi.ir/?p=33925

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه