رفتن به بالا
  • جمعه - 20 اسفند 1395 - 15:24
  • کد خبر : ۳۵۹۰۹
  • مشاهده :98 بازدید
  •   
  • PrintFriendly and PDF
photo_2017-03-10_18-30-35

عیادت جمعی از دانشجویان و اساتید انقلابی از همسر جانباز نورمحمدی

جمعی از دانشجویان و اساتید انقلابی امروز جمعه 20 اسفندماه 1395 با همسر جانباز دفاع مقدس امروز دیدار کردند. با توجه به کثرت جمعیتی که جهت عیادت این بانوی بزرگوار آمده بودند فقط تعدادی کمی فرصت ملاقات را پیدا کردند.

جنبش عدالتخواه دانشجویی: 

به گزارش عدالتخواهی، جمعی از دانشجویان و اساتید انقلابی امروز جمعه 20 اسفندماه 1395 با همسر جانباز دفاع مقدس امروز دیدار کردند.

در این دیدار، دکتر سعید زیباکلام به جمعی از دانشجویان انقلابی در بیمارستان شهید مطهری تهران حضور یافته و از این همسر جانباز دفاع مقدس عیادت کردند.

با توجه به کثرت جمعیتی که جهت عیادت این بانوی بزرگوار آمده بودند فقط تعدادی کمی فرصت ملاقات را پیدا کردند.

از نکات مهم و قابل تامل عدم حضور مسئولین ذی ربط در این ماجرا بود و حتی پیامی هم برای همسر گرامی جانباز که بدلیل اهمال بنیادشهید دچار سانحه شده بود، ارسال نکردند.

در این دیدار، دکتر سعید زیباکلام به جمعی از دانشجویان انقلابی در بیمارستان شهید مطهری تهران حضور یافته و از این همسر جانباز دفاع مقدس عیادت کردند.

در آخر مراسم نیز برخی از دانشجویان دست نوشته هایی در دست داشتند که خواستار رسیدگی بنیاد شهید به این موضوع و پاسخگویی بنیاد شهید به مطالبات خانواده شهدا، ایثارگران و عموم مردم شدند.
در آخر نیز بیانیه ای از طرفی یکی از دانشجویان قرائت شد که خواستار رسیدگی به این موضوع و پاسخ گویی مسئولین مربوطه بوده اند.

 

* گزارش تصویری این دیدار را در اینجا ببینید.

انتهای پیام /

لینک کوتاه این مطلب: http://edalatkhahi.ir/?p=35909

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه