بزرگداشت شهید سید مرتضی آوینی در مدرسه معصومیه

یکشنبه بیست و ششم فروردین برگزار می شود :

اين يادواره شامگاه يکشنبه، بيست و ششم فروردين ماه سال جاري، پس از نماز مغرب و عشا با حضور سردار سعید قاسمی در سالن همايش‌هاي اين مدرسه برگزار خواهد شد.


در آستانه سالروز شهادت سيد مرتضي آويني، سيد شهيدان اهل قلم، بزرگداشتي از سوي بسيج مدرسه معصومیه در قم برگزار مي‌گردد.
اين يادواره شامگاه يکشنبه، بيست و ششم فروردين ماه سال جاري، پس از نماز مغرب و عشا در سالن همايش‌هاي اين مدرسه برگزار خواهد شد.
خاطره‌گويي، پخش فيلمي از شهيد آويني و سخنراني سردار سعيد قاسمي از جمله برنامه‌هاي اين يادواره است.
پیش از این در ادامه سلسله نشست هاي فرهنگی سياسي اين مدرسه، شامگاه يکشنبه گذشته نشست سياسي “نقش ايران در وحدت امت اسلامي در عصر ظهور” را با حضور طلاب اين مدرسه برگزار کرد.
در اين نشست، حجت الاسلام والمسلمين علي کوراني از محققان و نويسندگان حوزه علميه قم که در زمينه ظهور به تحقيق مي پردازد به نقش ايران در عصر ظهور و وحدت اسلامي پرداخت و خاطر نشان کرد: ايران اسلامي در وحدت اسلامي نقش اساسي را ايفا مي کند.
وي با اشاره به اين که به غير از روز و زمان ظهور، بيشتر علائم ظهور محقق شده است، خاطر نشان کرد: همان طور که از آيات و روايات پيدا است بيشترين ياران و زمينه سازان ظهور حضرت ولي عصر(ع) از ايران هستند و به همين منظور ما شاهد تهاجم دشمنان اسلامي به ايران اسلامي هستيم.
در ادامه اين نشست اين محقق و نويسنده حوزه علميه قم به پرسش هاي طلاب در زمينه ظهور حضرت مهدي(ع) پاسخ گفت و خواستار توجه هر چه بيشتر طلاب به کسب معارف اهل بيت(ع) شد و اظهار داشت: اگر مي خواهيد از ياران حضرت باشيد بايد با کسب معارف اهل بيت(ع) و گسترش آن در ميان جهانيان تمام توان خود را به کار بنديد.