مذاکره ایران و آمریکا باعث خروج راحت‌تر آمریکا از باتلاق عراق می‌شود

دبیر جنبش عدالتخواه

 سال است که ما یک اصل خلل ناپذیر در سیاست خارجی خود داشتیم که بر مبنای سخنان بسیار مهم حضرت امام مبنی بر اینکه تا زمانی که رابطه ما با آمریکا، رابطه گرگ و میش باشد نباید با این کشور رابطه داشته باشیم، هیچ ارتباطی با آمریکا نداشته‌ایم.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با انتقاد از مذاکره ایران و آمریکا برای موضوع عراق اعلام کرد که این تشکل با تجمع در برابر دفتر ریاست جمهوری، پاسخ سوال‌های خود در این خصوص را از دولت مطالبه می‌کند. 

«امیر جلیلی‌نژاد» اضافه کرد: مذاکرات ایران و آمریکا، به حل مشکل عراق منتج نمی‌شود بلکه باعث حل مشکلات آمریکا می‌شود.

وی در این خصوص تصریح کرد: 28 سال است که ما یک اصل خلل ناپذیر در سیاست خارجی خود داشتیم که بر مبنای سخنان بسیار مهم حضرت امام مبنی بر اینکه تا زمانی که رابطه ما با آمریکا، رابطه گرگ و میش باشد نباید با این کشور رابطه داشته باشیم، هیچ ارتباطی با آمریکا نداشته‌ایم.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه «در همین چند روز اخیر که بحث مذاکره ایران و آمریکا مطرح بود، آمریکا چند حرکت را بر علیه ایران انجام داد»، اظهار داشت: اگر قرار برود مذاکره ایران و آمریکا مشکلات عراق را حل کند، این اتفاق در اجلاس شرم‌الشیخ رخ می‌داد.

جلیلی‌نژاد تاکید کرد: مذاکره ایران و آمریکا به حل مشکل عراق نمی‌انجامد، بلکه باعث خروج راحت‌تر آمریکا از باتلاق عراق می‌شود

منبع : آفتاب