رفتن به بالا

انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از رویه دستگاه قضایی

اين استاد برجسته حوزه علميه قم از دستگاه قضايي خواست سازوكاري براي تعريف مفسدان اقتصادي ارائه دهد و تأمين اقتصادي هم بايد به موازات مبارزه با مفسدان اقتصادي دنبال شود. ..

آيت الله مکارم شيرازي در ديدار با جمعي از مديران و كارشناسان معاونت اطلاعات اقتصادي وزارت اطلاعات گفت: دستگاه قضايي تعريف مفسدان اقتصادي را ارائه دهد

آيت‌الله ناصر مكارم شيرازي، در ديدار با جمعي از مديران و كارشناسان معاونت اطلاعات اقتصادي وزارت اطلاعات، ضمن تقدير از تلاش‌هاي سربازان گمنام امام زمان (عج) بیان کرد: تلاش بي‌وقفه شما در مبارزه با مفاسد اقتصادي نصرت الهي را در پي خواهد داشت.
وي در ادامه افزود: مفسدان اقتصادي براي سود بيشتر مواد مخدر يا داروي تاريخ گذشته يا امور مخرب ديگر وارد كشور مي کنند که بايد مراقبت كرد.
اين استاد درس خارج فقه حوزه علميه قم در بخش ديگري از سخنان خود گفت: دستگاه قضايي بايد سازوكاري براي تعريف مفسدان اقتصادي داشته باشد تا نتوانند از چنگال عدالت فرار كنند.
وي ادامه داد: همچنان كه به بحث مقابله با مفاسد پرداخته مي‌شود بايد فعالان اقتصادي دلسوز و امين نيز مورد تشويق قرار گيرند تا در سرمايه‌گذاري دلگرم باشند به تعبير ديگر تأمين اقتصادي بايد به موازات مبارزه با مفسدان اقتصادي دنبال شود.
آيت‌الله مكارم شيرازي در پايان سخنان خود گفت: سرفصل‌هاي ابهامات در باب مسايل اقتصادي را به ما ارايه دهيد تا در دايره‌المعارف فقه اهل بيت (ع) كه در دست تهيه است به آن پرداخته شود و بدين وسيله بخشي از اين مشكلات مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری رسا