رفتن به بالا

اظهار نگرانی از تغییر رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با تشديد انتشار اخباري، مبني بر به نتيجه رسيدن تلاش‌هاي باندهاي مافياي اقتصاد ايران براي تغيير رئيس ستاد قاچاق كالا و ارز، نگراني‌هاي گسترده‌اي در ميان گروه‌هاي مختلف  اصولگرايان ايجاد شده است. پرهيز سردار نقدي از در نظر گرفتن ملاحظات سياسي، يكي از دلايل تقويت مخالفان وي است. بعید نیست که تعویض وی، مخالفت دانشجویان را در پی داشته باشد.

با تشديد انتشار اخباري، مبني بر به نتيجه رسيدن تلاش‌هاي باندهاي مافياي اقتصاد ايران براي تغيير رئيس ستاد قاچاق كالا و ارز، نگراني‌هاي گسترده‌اي در ميان گروه‌هاي مختلف  اصولگرايان ايجاد شده است. بعید نیست که تعویض وی مخالفت دانشجویان را در پی داشته باشد. اقدامات قاطعانه وی  امیدواری دانشجویان اصولگرا و انقلابی را در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی بیشتر کرد.

به گزارش بازتاب، سردار محمدرضا نقدي، رئيس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز، كه از نظاميان مورد اعتماد ويژه رهبر انقلاب و عناصر پيگير در مبارزه با مفاسد اقتصادي بوده، به علت عدم تسامح با متخلفان، مورد غضب ويژه باندهاي قدرت و ثروت قرار گرفته و براي تغيير وي از رياست ستاد قاچاق كالا و ارز، اعمال نفوذهاي فراواني شده است.

نشريه «يالثارات» نيز در شماره امروز، با هشدار درباره پيامدهاي تغيير سردار نقدي، نتيجه اين اقدام را كاهش محبوبيت رئيس‌جمهور در ميان اصولگرايان و تخفيف روند مبارزه با مفاسد اقتصادي دانسته است  و از سویی شائبه تحت فشار بودن بودن رئیس جمهور از سوی حامیان رانت خواران و مفسدین اقتصادی دامن خواهد زد.

گفته مي‌شود، پرهيز سردار نقدي از در نظر گرفتن ملاحظات سياسي، يكي از دلايل تقويت مخالفان وي است.

پس از انتصاب سردار نقدي به رياست ستاد قاچاق كالا، تشديد مبارزه با قاچاق كالا و ارز، كه شامل كشف ده‌ها ميليون ليتر فرآورده‌هاي نفتي و هزاران تن از ديگر محموله‌هاي قاچاق مي‌شد، با تغيير مديران متخلف و همكاران با باندهاي قاچاق، فضاي كلي عليه سردار نقدي توسط محافل قدرت تشديد شد.

یالثارات در یادداشت این هفته خود اورده است که نقدی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مدتی است که در محل ستاد حاضر نمی شود. بررسیهای این نشریه حاکی از این است که به احتمال قریب الوقوع فرد دیگری به جای ایشان در سمت ریاست ستاد حاضر شود.

ظاهرا" مقدمات این تصمیم در پی مخالفت دکتر فیروزآبادی رئیس ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح با حضور همزمان  سردار نقدی در ان ستاد و در ستاد مبارزه با قاچاق اخذ شده است.

جا دارد مسولین محترم تصمیم گیرنده به خصوص احمدی نژاد و فیرزآبادی تصمیم درستی اتخاذ نمایند و با تقویت سردار نقدی ، حداقل این جبهه کوچک بر علیه مفسدین اقتصادی همچنان گشوده بماند.

ارسال دیدگاه