رفتن به بالا

نقدي از رياست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز استعفا داد

يك مقام آگاه ضمن تاييد خبر استعفاي نقدي از رياست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز اظهار داشت:نقدي در مبارزه با قاچاق مبارزه با دانه درشتها را در برنامه خود قرار داده بود.


به گزارش خبرنگاراقتصادي خبرگزاري فارس يكي از اصلي ترين دلايل استعفاي نقدي نحوه برخورد ضعيف قوه قضاييه با پرونده هاي قاچاق خصوصا پرونده بزرگترين بدهكار سيستم بانكي(حميد باقري درمني) عنوان شده است.
يك مقام آگاه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس ضمن تاييد خبر استعفاي نقدي از رياست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز اظهار داشت:نقدي در مبارزه با قاچاق مبارزه با دانه درشتها را در برنامه خود قرار داده بود.
وي افزود:حميدرضا محمد تقي زاده كه در حال حاضر دبير ستاد مركزي مبارزه با قاچاق كالا و ارز مي باشد و پيش از اين رئيس اداره آگاهي تهران بوده به عنوان كانديداي سرپرستي ستاد مطرح است.
بر اساس اين گزارش محمد رضا نقدي رييس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز از سال 84 با حفظ سمت (معاون پشتيباني و لجستيك ستاد فرماندهي نيروهاي مسلح) به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور، رئيس ستاد مركزي مبارزه با قاچاق كالا و ارز معرفي شد.

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “نقدي از رياست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز استعفا داد”

 • با سلام:
  زمانی که دولت عدالت خواه توسط مردم سرکارامد اجبارا برای احترام به رای مردم و خواست مردم و قبول برنامه های دولت جدید دیگر ارکان های نظام باید خود را با برنامه های دولت همرا و همسو می کردند ولی چه شد؟
  شکست خوردها از انتخابات بجای احترام به رای مردم شروع به کم کاری و فتنه انگیزی و دسیسه سازی را برنامه بعد انتخابات خود قراردادند تا دولت شکست بخورد؟
  این راه ورسم ازادی احزاب و سازمان های سیاسی ایست؟
  در همه کشورها بعد از انتخابات احزاب شکست خورد در مبارزات انخاباتی شروع به تغیر و تحولات انتخابات می کنند و نکته ضعف های خود را بررسی می کنند ولی در ایران ما گویا اینگونه نیست.
  در کشورما از روز بعد انتخابات دسیه ها شروع شده است و تا به امروز ادامه دارد.
  برای پیشرفت در مبارزه با مفسدین اقتصادی تحولات زیر ضروری ایست.
  پیشنهاد می شود رئیس قوه قضائیه با یک فرد مجرب و جوان و جد با انظباط و اگاه با اوضاه داخلی و خارجی برای مبارزه جدی با هر نوع خلاف کاران عوض شوند.
  تا رئیس مجمع تغیر نکند دولت در سیاست های خود با مشکلات روبرو خواهد بود .
  تغیر رئیس قوه قضائیه و رئیس مجمع و رسانه ملی باید از اولویت های چند روز بعدی باشد.