دانشجویان آماده اجرای مصوبه انقلابی مجلس در باز پس گیری باغ قلهک هستند

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه:

جنبش دانشجویی از تقدیم این طرح خوشحال و خورسند است و از این اقدام اصولی مجلس حمایت می کند و البته این کمترین کاری است که مجلس می تواند برای بازپس گیری باغ قلهک انجام دهد.

یاسر عسگری عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی بر طرح دو فوریتی نمایندگان مجلس برای بازپس گیری باغ قلهک را طرحی انقلابی و اصولی خواند و تأکید کرد: جنبش دانشجویی از تقدیم این طرح خوشحال و خورسند است و از این اقدام اصولی مجلس حمایت می کند و البته این کمترین کاری است که مجلس می تواند برای بازپس گیری باغ قلهک انجام دهد.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه دانشجویان آماده اجرای این مصوبه مجلس هستند، ادامه داد: باغ قلهک به خاطر بی تدبیریهای رژیم های گذشته و بی توجهی و کم کاری های دولت های قبلی به خاک کشور ملحق نشده است و دولت انگلیس هم با بی شرمی تمام حاضر به پس دادن این ملک ایرانی، نبود و در صورت تحقق این امر، همه انقلابیون و دانشجویان از این تصمیم مجلس اصولگرا خوشحال می شوند.

وی ادامه داد: البته اگر دولت بخواهد بنابر مصالحی در باز پس گیری باغ قلهک کوتاهی کند قطعا" دانشجویان مسلمان واکنش نشان خواهند داد.

عسگری با انتقاد از وزارت امور خارجه  در خصوص ارتباطات با انگلیس گفت: وزارت خارجه به جای محدود کردن فعالیت های ضد فرهنگی و ضد اسلامی انگلیس در ایران، دست این کشور را باز گذاشته است تا جایی که در پنج شنبه گذشته مراسم جشن تولد کسی در تهران برگزار شد که به سلمان رشدی مرتد عنوان شوالیه داد و این توهین به ملت ایران و همه مسلمانان جهان است و این امر البته مماشات و کوتاهی دستگاه دیپلماسی کشور را نشان می دهد.

منبع: سیاست روز، شماره 1709، 27/3/86

 

× گفتنی است این طرح مورد حمایت نمایندگان متعهد اصولگرا است و دکتر خوش چهره هم از طراحان این طرح انقلابی و ارزشمند است. بنا به شنیده ها، برخی از هئیت رئیسه خصوصا" نماینده معلوم الحال، محمدرضا باهنر، نائب رئیس مجلس،  از مخالفان جدی و سرسخت  این طرح انقلابی محجلس هستند .