چند تن از اعضای شورای مرکزی جاد قزوین توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند

اين افراد در حال توزيع بيانيه اي در محكوميت برخورد نيروي انتظامي با دانشجويان معترض به جشن تولد ملكه انگليس بودند. طبق گزارش جادنیوز چند تن از اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین امروز ظهر در نمازجمعه این شهرستان در حال توزیع بیانیه جامعه اسلامی در بین نمازگزاران بوده‌اند […]

اين افراد در حال توزيع بيانيه اي در محكوميت برخورد نيروي انتظامي با دانشجويان معترض به جشن تولد ملكه انگليس بودند.


طبق گزارش جادنیوز چند تن از اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین امروز ظهر در نمازجمعه این شهرستان در حال توزیع بیانیه جامعه اسلامی در بین نمازگزاران بوده‌اند که توسط نیروهای انتظامی بازداشت گردیده‌اند.
موضوع بیانیه مزبور در محکومیت عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با دانشجویان متحصن در مقابل سفارت انگلیس و ضرب و شتم دانشجویان مخصوصا دانشجویان دختر بوده است که نیروهای انتظامی در آن روز به حمایت از سفارت انگلیس به دانشجویان بصورت وحشیانه حمله‌ور گردیده و قریب به ۲۰ نفر مجروح و ۸ بازداشت نتیجه آن پنج‌شنبه بود.
نفراتی که بازداشت شده‌اند آقایان: علی درودیان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قزوین، محمد کبیری مسول واحد سیاسی و عبدالرحمن عبادی از اعضای شورای مرکزی می‌باشند.
دلیل این عمل نیروی انتظامی را می‌توان به سطح پایین تحلیل این نیرو از فعالیتهای دانشجویی و یا شاید تحت فشار قرار گرفتن آنها از جانب برخی لابی‌های قدرت از جمله آقای ؟؟ می‌توان نام برد.
جادنیوز امیدوار است که هر چه زودتر این مشکل مرتفع گردد.