رفتن به بالا

تكذيب هر گونه ارتباط جنبش با بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان

جاي بسي تعجب است كه يك واحد از بسيج دانشجويي – كه نام و حقيقتش يادآور همه ارزشهاي انقلابي است – به نام يك اتحاديه دانشجويي سراسري بيانيه منتشر نمايد. به نظر مي رسد چنين حركت هاي غير اخلاقي  دور از شأن بسيج و بسيجي مي باشد.

دبير محترم سرويس سياسي خبرگزاري ايسنا

سلام عليكم

احتراماً مستحضر مي باشيد كه در خبر شماره 8604-01985  مورخ 4/4/1386 مطالبي را با عنوان «بيانيه جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان» منتشر نموده ايد. لذا بدين وسيله باستحضار مي رساند «بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان» هيچگونه ارتباط رسمي و غير رسمي با «جنبش عدالتخواه دانشجويي» نداشته و صدور بيانيه با اين عنوان، عملي غير اخلاقي و خلاف قانون مي باشد.
جاي بسي تعجب است كه يك واحد از بسيج دانشجويي – كه نام و حقيقتش يادآور همه ارزشهاي انقلابي است – به نام يك اتحاديه دانشجويي سراسري بيانيه منتشر نمايد. به نظر مي رسد چنين حركت هاي غير اخلاقي  دور از شأن بسيج و بسيجي مي باشد.
لذا خواهشمند است ضمن انعكاس اين تكذيبيه در آن خبرگزاري، ترتيبي اتخاذ فرمائيد تا از هر گونه سوء استفاده از نام اين تشكل با عناويني نظير جنبش عدالتخواه، مجمع عدالتخواهان، جنبش عدالتخواهي و … جز با هماهنگي با دفتر مركزي خودداري گردد.
بديهي است جنبش عدالتخواه دانشجويي پيگيري قانوني اين مسئله را حق طبيعي خود مي داند.

باتشكر
امير جليلي ن‍ژاد
دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي

رونوشت :
– دفتر مقام معظم رهبري جهت اطلاع
– جناب آقاي محمديان مسئول محترم نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاهها جهت اطلاع
– جناب آقاي مرداني مسئول محترم سازمان بسيج دانشجويي جهت برخورد با سوء استفاده كنندگان
– تشكل دانشجويي آرمان(مجمع دانشجويان عدالتخواه دانشگاه صنعتي اصفهان)

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “تكذيب هر گونه ارتباط جنبش با بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان”

 • سلام
  اولاً چه كسي آقاي جليلي كه خود داراي انديشه‌هاي مشكل‌دار است را به عنوان دبير جنبش عدالتخواهي منصوب كرده. دوماً چه كسي گفته كه موضوع عدالت منحصر به آقايان است، مقام معظم رهبري جنبش‌هاي دانشجويي كه بسيج دانشجويي يكي از اركان است را دعوت به تحرك در قالب جنبش عدالتخواهي نمود و از همه به خصوص بسيج در اين زمينه درخواست فعاليت نمودند و اينكه بعضي انديشه‌هاي التقاطي فكر ميكنند فقط خودشان بايد عدالت را مطالبه كنند و اينگونه بنگاه شهرت با نام عدالت براي خود بزنند اخلاقاً و شرعاً ممنوع است و بنده به عنوان يكي از مؤسسين جنبش عدالتخواهي دانشگاه صنعتي اصفهان تا آخرين نفس مقابل اينگونه انحرافات خواهم ايستاد. سوماً بهتر است خوب به خاطر بياوريد كه بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 81 اولين تشكل دانشجويي بود كه با تشكيل گروههاي مطالعاتي و اجرايي اولين جنبش عدالتخواهي را در سطح دانشگاهها راه‌اندازي كرد كه حتي مستندات و سوابق فعاليتهاي تأثيرگزار اين جنبش مقدس در آن زمان موجود و معروف و زبانزد همگان است. اينجانب به عنوان يكي از مؤسسين جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان آقاي جليلي و هم‌پياله‌هاو پياده‌نظام منحرف ايشان در دانشگاهها را به اخلاق اسلامي، تقوا و بازگشت به مسيرامام و رهبري و از همه مهمتر انصراف از تندروي‌هايي كه هدفي جز شهرت و قدرت ندارد دعوت ميكنم و از دانشجويان آزاد انديش مي‌خواهم با تشكيل جنبش‌هاي عدالتخواهي در قالب كليه تشكل‌هايي كه نماد جنبش دانشجويي هستند از انحصار عدالت و اجحاف در حق اين موهبت الهي كه عده‌اي مي‌خواهند آن را ابزار و وسيله مقاصد و مطامع خويش سازند جلوگيري كنند.
  لطفاً اعلام شود!

 • سلامُ عليكم
  عده‌اي كه در دانشگاه صنعتي اصفهان به فساد اخلاقي و ارتباطات نامشروع جنسي (كه خودشان با افتخار به آن معروفند و ديگران را نيز تشويق به روابط جنسي و .. ميكنند) و دزدي و انديشه‌هاي التقاطي معروفند راه افتاده‌اند و گروهي راه انداخته‌اند با نام آرمان و صفت عدالتخواهي را نيز با بي‌رحمي و نچسبي تمام به يدك مي‌كشند و خجالت هم نمي‌كشند و هر روز يكي را به فساد و دزدي و ضدعدالتي و انحراف از آرمانهاي امام متهم ميكنند. حال آنكه خودشان در سالهاي گذشته جزو طرفداران پراپاقرص خاتمي بوده‌اند و انيشه‌هاي به اصطلاح اسلاميشان را از دكتر شريعتي ميگيرند و با خانواده‌هايشان در تهران ماكسيما سوار مي‌شوند و از بار ماليات فرار مي‌كنند و پدرانشان از مديران كل آقايان هاشمي و خاتمي بوده‌اند و….. اين همه انحراف و التقاط و …. را نمي‌توان ناديده گرفت و مدعي عدالت بود از دفتر مقام معظم رهبري، جناب آقاي محمديان مسئول محترم نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاهها، جناب آقاي مرداني مسئول محترم سازمان بسيج دانشجويي جهت برخورد با اين جرايانات منحرف و فاسد استمداد مي‌طلبيم
  ياحق

 • سلام
  شما كه جوابيه مي‌زنيد چرا اصل بيانيه جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان را نمي‌زنيد؟؟ آيا اين كار شما غيراخلاقي نيست؟؟
  ضمناً بنده به عنوان يكي از اعضاي جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان از اينكه شما خود را پدربزرگ همه جنبش‌هاي عدالتخواهي مي‌دانيد تعجب ميكنم!!!! چه كسي گفته كه شما اتحاديه همه جنبش‌هاي عدالتخواه هستيد؟؟؟ ما از سال 1381 اولين جنبش عدالتخواه دانشجويي را در دانشگاه صنعتي اصفهان راه‌اندازي كرده‌ايم كه تا الان نيز فعال و موفق بوده‌ايم و اصولاً هيچ ارتباطي نيز با شما و تشكيلات شما نداشته‌ايم!!!
  لازم است يادآور شوم كه ما زودتر از شما هرگونه ارتباط با اتحاديه شما (كه اصلاً معلوم نيست از كي تا حالا راه‌اندازي شده و موجوديت پيدا كرده) را تكذيب مي‌كنيم و به زودي پاسخ ادعاهاي شما را خواهيم داد. ضمن آنكه اصولاً شما را به رسميت نمي‌شناسيم و خط خودمان را از سازمان بسيج دانشجويي كه زيرنظر رهبري هست مي‌گيريم.
  منتظر نقدها و شفاف‌سازي‌هاي ما در مورد انديشه‌ها و عملكردهاي خود باشيد.
  لطفاً از اين به بعد نيز خود را يگانه جنبش عدالتخواه كشور فرض نكنيد و جنبش‌هاي عدالتخواهي كه در حال فعاليت هستند را هم الكي محكوم نكنيد.
  شما را به اخلاق اسلامي و انقلابي و دوري از شهرت‌طلبي و قدرت‌طلبي و بي‌تقوايي دعوت مي‌كنم.
  به اميد اصلاح شما!!

 • سلام
  اگر راست مي‌گوييد و جرأتش را داريد بيانيه جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان را كه خودم برايتان فاكس و ميل كردم را روي سايتهايتان بگذاريد!! از چه مي‌ترسيد؟؟
  ضمناً از اينكه داريد عدالت را مصادره به نفس و سليقه خودتان مي‌كنيد و اينگونه مانع از فعاليت جنبش‌هاي عدالتخواه مي‌‌شويد متأسفم
  محمد

 • جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان دربيانيه‌اي اعلام كرد:
  زحمات عدالت‌طلبان آينده‌اي پرشكوه براي نظام جمهوري اسلامي خواهد داشت سرويس: سياسي
  1386/04/04
  06-25-2007
  14:14:04
  8604-01985: کد خبر
  خبرگزاري دانشجويان ايران – تهران
  سرويس: سياسي
  جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان دربيانيه‌اي اظهار اميدواري كرد كه تاسي به اصول اسلامي و اخلاق نبوي و نصب العين قرار دادن فرمايشات ولي امر مسلمين جهان بتواند جبهه مبارزه اسلام عليه كفر را بيش از پيش منسجم سازد.
  به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) صادركنندگان اين بيانيه با يادآوري اين‌كه بخشي از سالي كه گذشت اگرچه با تدبير مقام معظم رهبري در فضاي اتحاد ملي و انسجام اسلامي سپري گشت ليكن اقدام جاهلان بدانديش در تعرض به مقدسات شيعيان و برخي درگيري‌هاي دروني در جبهه مقاومت فلسطين از حلاوت اين يكپارچگي كاست ، تاكيد كرده‌اند: در اين مسير پر فراز و نشيب، زحمات طاقت‌فرساي همه عدالت‌طلبان واقعي چه در قالب اقدامات دولت پرتلاش و چه به شكل فعاليتهاي ناب مردمي، نويد دهنده آينده‌اي پرشكوه براي نظام جمهوري اسلامي و شكل‌گيري الگويي موفق براي جهان اسلام خواهد بود.
  جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان در اين بيانيه خاطرنشان كرده است كه هر يك از افراد و گروهها در يك مجموعه دانشگاهي داراي جايگاه و وزن تعريف شده‌اي هستند كه تلاش براي خارج شدن از اين حدود به سطوح بالاتر بدون كسب پتانسيل‌هاي لازم، نتيجه‌اي جز ايجاد تشتت در فضاي فرهنگي و فكري نخواهد داشت. گروهي كوچك كه با ارتزاق از پيكره رنجور عدالت به دنبال نام و نان و كسب موفقيت و وجهه در دانشگاه است، چند صباحي است كه مي‌كوشد با خرج كردن مفاهيم اسلامي و سرمايه‌هاي انقلاب خود را نماينده تمام عيار تفكر انقلابي معرفي نموده و از اين رهگذر، سايرين را با برچسب گمراهي و خيانت به اسلام و انقلاب از عرصه دانشگاه حذف نمايد؛ غافل از اينكه نه تفكر التقاطي و شعارگونه اين جماعت توان حيات دراز مدت دارد و نه فريادهاي پرشور، احساسي كردن فضا، گرفتن ژست‌هاي دردمندانه، درگيري با مسوولين و اساتيد، تشكل‌هاي دانشگاه و نهادهاي انقلابي مورد تاييد رهبري، جامعه دانشگاهي را با آنان همراه مي‌كند.
  درادامه اين بيانيه امده است : جرياني كه حيات آن وابسته به حوادث روزمره است و مي‌كوشد ازهر نمد، كلاهي را براي خود ببافد، اين بار دست به دامان فتنه سامرا و اقدامات دولت انگليس شد تا در فصل امتحانات كه قاعدتا مي‌بايست توجه دانشجويان معطوف به رسالت اصلي دانشگاه يعني مسائل علمي باشد، فضاي فكري دانشجويان را مشوش سازد. هر چند از صحنه‌گردانان اين جريان كه هفتمين سال تحصيل در مقطع ليسانس را با موفقيت!؟ پشت سر گذاشته‌اند و مي‌كوشند اوقات فراغت خود را با حركتهاي طوطي‌وار سياسي و سوء استفاده از احساسات پاك دانشجويي پر كنند جز اين انتظار نمي‌رود، اما دلسوزانه به ساير دلبستگان به اين منش توصيه مي‌كنيم همان قدر كه نگران تصرف باغ قلهك توسط سفارت انگليس هستند، به وقت و انرژي فراواني كه به واسطه تفرقه افكني، هوچيگري و طرح مباحث انحرافي توسط اعضاي اين گروه، از دانشجويان اين دانشگاه تلف مي‌شود، بياندشند.
  در ادامه اين بيانيه تاكيد شده است: گروه دانشجويي مدعي عدالت بايد از اعمال صورت گرفته توسط برخي اعضا و حاميان خود برائت جسته و دامن خود را از اين آلودگي‌ها پاك كند. چرا كه سنگر گرفتن پشت مفهوم مقدس عدالت و با قيافه حق به جانب سايرين را مورد حمله قرار دادن نه تنها ذره‌اي از قبح اين مسايل نمي‌كاهد بلكه مصداق «دست و پا زدن در باتلاق» و «فرار رو به جلو» است.
  جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان در پايان خاطرنشان كرده است : به دوستاني كه گويي دغدغه تحقق عدالت در سراسر دنيا آنان را از «خود» غافل ساخته صميمانه تذكر مي‌دهيم كه تفسير التقاطي چند حديث و آيه را مجوزي براي هدف قرار دادن نيروهاي انقلاب تلقي نكنند. به صرف آن كه جمعي در مسجد دانشگاه حوصله شنيدن خطابه‌هاي تكراري و موعظه‌هاي مرشدانه آنها را ندارند. با تحريف تاريخ، مسجد پربركت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) را با مسجد ضرار (كه دليل برخورد پيامبر با آن نه عبادت صرف و دوري از مشكلات مسلمين را كه سنگرگيري منافقين براي فتنه‌انگيزي و سوء قصد به ايشان بود) مقايسه نكنند. اين انديشه كه موفقيت و رشد آنها در گرو انهدام تشكل‌هاي انقلاب و استعفا و كناره‌گيري اعضاي آن است را از سر بيرون كنند؛ و در يك كلام در اين توهم كودكانه كه مصداق اسلام ناب و تفكر انقلابي هستند غرق نشوند، كه تاريخ 27 ساله جمهوري اسلامي، فراز و فرود اين جريانات موسمي و منحرف را بسيار به خود ديده است.
  انتهاي پيام

 • عدالتخواهی says:

  پاسخ عدالتخواهی
  به نام خدا
  طی تماسی تلفنی قرار بر این شد که دوستان بسیج دانشجویی بیانیه خود را برای سایت میل کنند تا خبر را منتشر نماییم امام متاسفانه چنین نکردند و تقصیر این مسئله گردن خودشان است و ادعای ارسال بیانیه و یا میل آن کذب محض است.

 • لازم به ذكر است برادر وحيد جليلي(سردبير سوره) و امير جليلي نژاد (دبير جنبش ) با هم فرق دارند(قابل توجه يحيي)
  نقذ هاي عميق دوستان موجب مسرت شد.من باب ادخال سرور در قلوب مومنين بد نبود. جالب است بعد از سالها كار تشكيلاتي هنوز دوستان نميدانند استفاده از نام تشكلي ديگر غير قانوني است.

 • cheghadr maskhare ta key mikhaid be joone ham bioftid? har 2 ta toon dam az vahdat mizanid amma…… khodaya be to panah mibaram az share jahel.

 • cheghadr maskhare ta key mikhaid be joone ham bioftid? har 2 ta toon dam az vahdat mizanid amma…… khodaya be to panah mibaram az share jahel.

 • سلام بنده بعنوان کسی که آقایان مدعی عدالت در دانشگاه صنعتی اصفهان را می شناسم پیشنهاد می کنم بصورت فرد بفرد از زندگی اشرافی و بریز و بپاش آنها دیدن کنید تا مشخص شود تفسیر آقایان از عدالت چیست؟
  بقول مقام معظم رهبری (درنامه به آیت الله طاهری) برای مبارزه با فساد نباید به دوردستها نگاه کرد.کسانی که از روز ازل و تاکنون ماکسیما سوار می شوند و در اتاق پذیرلیی آنها چند محله جا میشود و مبلمان آنها فقط چندین میلیون قیمتش است چگونه دم از عدالت می زنند؟اگر لازم باشد اینها را هم باذکر اسم و مصداق فاش می کنیم.

 • از علاقه مندان به ورزش says:

  hello my friend صبح بخیر بسیج .بالاخره جشنواره ورزشی و مسابقه قوی ترین مردان IUT تمام شد بابا.

 • سلام آقاي به ظاهر عدالتخواه!
  شما اگر آدم سالمي بوديد قبل از آنكه نامه پر از ابهام، توهين، تهمت و ادعاهاي غلط دبير خودخوانده جنبش عدالتخواهي كشور به سايت ايسنا را بزنيد براساس تقوا و عدالت (كه مدعي آن هستيد) و اخلاقي كه همه را به آن دعوت ميكنيد، ابتدا اخلاقاً اصل خبر منتشره روي سايت ايسنا را روي سايتتان ميزديد، بعد تازه با تماس با بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان آگاهي كسب ميكرديد و اصل بيانيه را خودتان تقاضا ميكرديد و مي‌خوانديد نسبت به اصل موضوع جاهل نميمانديد (نه اينكه پس از انتشار نامه از سوي شما، بنده خودم براي متنبه سازي و امربه معروف شما باهاتون تماس بگيرم و به زور بيانيه را برايتان ارسال كنم) و سپس تازه با اجازه از ايسنا اقدام به انتشار نامه‌اي ميكرديد كه نه مخاطب آن بوديد ونه حتي رونوشتي از آن برايتان ارسال شده‌است.
  فاين تذهبون
  آدم از تناقض بين عملكرد و ادعاهاي شما احساس شرم و حيا ميكند.
  محمد

 • ميترسم روزي برسد كه دكاني براي شهرت خود بزنيد و اسم آن را بگذاريد «دفتر تبيين آثار امام»، يا روزي براي خودتان اتحاديه جنبش‌هاي بستني ميهن بزنيد و بعد به شركت بستني ميهن بگوييد چرا با نام ميهن تبليغ ميكند. آن زمان كه ما در دانشگاه صنعتي اصفهان جنبش عدالتخواهي داير كرده و شروع به فعاليت كرديم شما هنوز دانش‌آموز بوديد، حالا شما با سوءاشتفاده از نام ما دچار جرم و خطا شديد يا …. واقعاً متأسفم
  محمد

 • مجمع دانشجويان عدالتخواه دانشگاه صنعتي اصفهان!!!!!!!، لابد اين مجمع را نيز جايي ثبت كرديد و اتحاديه مجامع عدالتخواهي دانشگاه صنعتي اصفهان داريد، تشكلي پنج نفره با هدف شهرت كجا و مجمع و اين حرفها كجا؟؟؟
  واقعاً فكر ميكنيد برصراط صحيح هشتيد؟؟؟؟؟
  پيشنهاد ميكنم در زندگينامه خوارج نهروان، گروهك منافقين، و گروهك فرقان و … كه آغاز تحركاتشان از فلسفه غلط شيعه علوي و شيعه صفوي شروع شد اندكي مطالعه كنيد شايد از آينده خودتان ترسيديد و متنبه شديد!!!!!

 • لطفاً آقايان آرمان و اتحاديه خودخوانده عدالت‌خواه (كه دكان زده‌اند و فكر ميكنند عدالت مال پدرشان است) مواضع خود نسبت به موارد زير را شفاف مشخص كنند:
  1- چرا يكي از اعضاي اصلي گروهك شما از فروشگاه كاركنان دانشگاه صابون دزدي كرده‌است؟
  2- چرا يكي از رهبران شما و نماينده و سخنگوي شما در جلسات با شرت نامناسب و پوشش خلاف شأن يك مرد در خوابگاهها تردد ميكند؟
  3- چرا هم او مدعي ارتباط با دختران و زنان بدكاره در سطح شهر بوده و حتي گفته منزلي را در خميني‌شهر براي انجام ….. و….. كرايه كرده و حتي گفته پدر و مادرم هم ميدانند كه من اين كاره‌ام و سايرين را به اين مسائل و كارها تشويق و ترغيب ميكند؟
  4- چرا مؤسس گروهك شما با بعضي دختران دانشجو به صورت مخفيانه در دانشكده شيمي قرار ملاقات‌هاي مشكوك مي‌گذاشته و ايميل‌هاي اخلاقي! بينشان رد و بدل ميشده؟
  5- چرا فحش هاي زير را به دانشجويان ميدهيد: لش، كثافت، بي‌غيرت، فرعون، بي‌غيرت و…. كه آدم شرم ميكند
  حسين

 • سلام
  چرا بعضي با اينكه ميدانند حق با چه كسي است بازهم دوست دارند كه مثل پيرمردها كنار بايستند و مانند ابوموسي اشعري نظاره گر ذبح حقيقت باشند؟ چرا وقتي همه ميدانند كه چه گروهي انديشه‌هاي التقاطي دارد و خلاف قانون و اخلاق و عرف گستاخانه و مدعي‌مأبانه عمل ميكند بازهم در مقابل باطل نمي‌ايستند؟؟؟؟ واقعاً چرا؟؟؟
  فكر نكنيد كساني كه در واقعه عاشورا با آنكه حق و باطل را مي‌شناختند و كنار ايستادند گناهي مرتكب نشدند!!! آنهايي كه نظاره گر شهادت حضرت زهرا(س) بودند گناهشان كمتر از قاتلان آن حضرت نيست!!!!
  ميگويند در روز عاشورا برخي در كنار گودال قتلگاه ايستاده بودند و در حالي كه شمر داشت …. بر مظلوميت حسين(ع) مي‌گريستند اما وارد عمل نمي‌شدند!!!! واي برما كه امروز مي‌بينيم عده‌اي با نام اسلام و انقلاب و عدالت چگونه بازي مي‌كنند و حقايق را ذبح ميكنند اما باز هم عده‌اي را داريم كه سكوت ميكنند
  و به جنگ باطل نمي‌روند!!!!
  يا مهدي(عج) شما مي‌بينيد همين ها براي ظهورتان دعا ميكنند و حتي حاضر نيستند ذره‌اي از وجاهت ظاهري و دنيايي خويش را كه تصور ميكنند عين اسلام است براي جلوگيري از نفاق و فتنه و التقاط هزينه كنند!!!!
  آيا حضرت مهدي(عج) اينگونه خواهد آمد؟؟؟؟!!!!
  حسين

 • امروز مجدداً بيانيه جنبش عدالتخواهي بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اصفهان كه سابقه حضور و فعاليتش از كل جنبش‌ها و اتحاديه‌هاي شماقديمي‌تر، بيشتر و درخشان‌تر است را دوباره برايتان ارسال ميكنم، اگر راست مي‌گوييد و آدم‌هاي حسابي هستيد همانطور كه نامه دبيرخود‌خوانده‌تان را كامل با رونوشت‌هاي آن منتشر كرديد اين بيانيه را نيز در تيترهاي صفحه اول منتشر كنيد و اجازه دهيد به اندازه ايامي كه نامه جليلي روي سايتتان ماند اين بيانيه نيز در انظار عمومي قرارگيرد
  محمد

 • لينك زير مربوط به خبر ايسنا است كه شما نامه جوابيه‌تان را برايش ارسال و سپس بدون كسب اجازه در شرايطي كه حتي رونوشتي به نامتان نخورده‌بود منتشر كرديد، ديگر انتشار اصل خبر به نقل از ايسنا كه كاري نداشت، اما هركاري مردش را مي‌خواهد و جگرش را، اين كار را اگر مي‌خواستيد خودتان مي‌توانستيد انجام دهيد، اما…. حالا كه من برايتان ارسال كردم اصل خبر ايسنا كه جليلي در نامه خود حتي شماره و تاريخ آن را نيز قيد كرده را كامل و دقيق بزنيد، اين شما، اين افكار آزادانديش و اين هم آدرس خبر مذكور در ايسنا:
  http://www.isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-947966

 • من به عنوان يكي از اعضاي مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) دانشگاه صنعتي اصفهان واقعاً براي گروهك آرمان متأسفم.
  اميدوارم از شرم عملكرد وادعاهاي خود ديگر در مسجد مقدس دانشگاه كه به نظر آنها تنه به تنه مسجد ضرار مي‌زند حاضر نشوند!
  مگرنه خودم به جاي شوراي مسجد بي‌عرضه با آنها برخورد خواهم كرد!

 • محمد، حسين،yahya از اينكه مراقب اسلام و انقلاب هستيد ممنونم، كاش من هم بصيرت تقواي شما را داشتم
  لطفا مرا راهنمايي كنيد
  دوست شما

 • عده‌ايي احمق نفوذي در بسيج دانشجويي نام بسيج را كه يادآور خون پاك شهداست به سخره گرفتند. بنده به عنوان يك دانشجو از اعمال بي شرمانه و هتاكانه اين عده برائت جسته و به الله تعالي پناه مي برم. اين عده بيگانه با خون شهدا، اينهايي كه از اسلام فقط سينه‌زني آن را فهميده‌اند(آن هم نه به طور كامل!)، اينهايي كه به خاطر اهمال و كم كاري امثال من متاسفانه در راس بسيج دانشجويي -آن اميد انقلاب- قرار گرفته‌اند اينهايي كه امروز هواي نفس خود را منتسب به اسلام عزيز مي كنند اينها خائنان به خدا و رسولش هستند و با راه انداختن جنگ و زدن افترا و تهمت نردباني ساخته‌اند كه از آن بالا روند و ذهن دانشجويان را از درس و توليد علم منحرف كرده تا در اين جنگ جاهليتي خويش، خود را اثبات كنند. آري اينها را ما بيرون ميكنيم.افراد مخلص بسيج هم از اينها اعلام برائت مي‌كنند. عزيزان من، شماها اميد انقلابيد. مواظب باشيد كه درگيري با يك عده كم شعور شما را از ساختن اين مملكت باز ندارد. هر كجا هستيد در پناه الله.

 • محمد همون بالايي says:

  اين بسيجيهاي كم شعور هم خيال كرده اند ملت هم همين طوريند. اينكه به جاي يك عضو آرمان يا شوراي مسجد يا با عناوين ديگر خود را معرفي مي‌كنند آن هم به طور واضحي قصد دارند بين ماها تفرقه بيندازند كور خوانده‌اند. الحمدلله كه خدا دشمنان ما را از بلها و احمقان قرار داد.
  بوي گندي كه يك عده به نام بسيج دانشجويي بالا آورده را همه بهش تف كرده‌اند.

 • اطلاعیه: به اطلاع مخاطبان محترم می رساند، «عدالتخانه» (پایگاه جمعی عدالتخواهی اسلامی) برای چندمین بار
  .مورد تهاجم و آسیب عده ای افراد معلوم الحال قرار گرفته و هم اکنون از طریق مجاری قضایی تحت پی گیری می باشد
  ./ ضمن پوزش از شما، به زودی زمینه فعالیت مجدد این سایت فراهم خواهد شد
  «با تشکر – مدیریت سایت «عدالتخانه

 • جامعه اسلامی جامعه هوشیارها و زبان دارها است »
  …جامعه اسلامی جامعه مردم فضول است
  (جامعه بره ها نیست ». (بایدها و نبایدها، صفحه176

 • I have no religion, but if I were to choose one, it would be that of Shariati’s.”
  -Jean-Paul Sartre

 • ما براي اين كه جمهوري اسلامي‌مان، جمهوري اسلامي بماند بايد «اجتهاد انقلابي» داشته باشيم. يعني اجتهادي كه محافظه‌كارانه نباشد، اجتهادي كه با همه مسائل و با همه نهادها، با روحيه انقلابي برخورد كند. در برخورد با مسائل يك وقت مجتهدي خودش را ملتزم مي‌كند به آرا گذشته و يك وقت مجتهدي است كه با كمال پويايي و شهامت برخورد مي‌كند.» (بازشناسي يك انديشه 1380، ص 157

 • هر فرد بايد به آنچه در پيرامونش مي‌گذرد با دقت بنگرد و اگر چيزي به نظرش مي‌رسد بگويد، افشاگري كند، تذكر بدهد و براي اجرا مقامات مسئول اطلاع بدهد.(شهيد بهشتي)

 • يك توصيه هم كه واقعاً به آن احتياج داريد – با اينكه شماها بسيجى هستيد و تحرك شما زياد است – اين است كه مراقب باشيد تحرك خود را از دست ندهيد و از تنبلى بپرهيزيد؛ اين چيز مهمى است. تن‏آسايى نكردن، چيز مهمى است(رهبر معظم انقلاب31/2/86)

 • ممكن است فلان تشكل ديگر دانشگاهى اين ظرفيت را نداشته باشد كه محافظه كار نباشد؛ اما شما بعنوان بسيج، بايد اين ظرفيت را داشته باشيد كه اين كار را بكنيد؛ تفاوت شما اينقدر است(رهبر معظم انقلاب اسلامى‏86/2/31)

 • سلام
  باز هم كه فحاشي كرديد مدافعان عدالت!
  شما ها آدم بشو نيستيد!
  هرچقدر احترامتان را نگه داشتم تا شايد اصلاح شويد باز هم نشديد!
  اگر منطق داريد؟ اگر مسلمانيد؟ اگر انسانيد؟ اگر واقعاً نماز به كمرتان مي‌زنيد؟ لطفاً در سجده نماز پر از ريايتان اندكي هم توبه كنيد!
  شما اگر مرد هستيد و جگرش (…) را داريد جواب سؤال‌ها و ابهامات و انتقاد‌هاي بنده كه نسبت به عملكردهايتان مطرح كردم را بدهيد! اين كه فحش مي‌دهيد و فكر مي‌كنيد روزي شما منافق‌ها جايي در بسيج پيدا خواهيد كرد نشاندهنده حماقت و ساده‌لوحي شماست!‌اين آرزو را با خود به گورابدي خواهيد برد! آنروزي كه شما به فرض محال بتوانيد وارد ساختمان بسيج شويد (نه مسووليت كه فقط پايتان را داخل ساختمان مقدس بسيج بگذاريد) آن روز ديگر آقا امام زمان ظهور خواهدكرد و وجود منحوستان را سرخواهدبريد!
  اگر از خدا هنوز هم مي‌ترسيد و تاكنون تصميم نگرفته‌ايد با فيل به جنگ خدا برويد و يا عملكرد آقا امام زمان در دوران غيبت را نقد كنيد!!!!!!!!!!!!!!!! لطفاً خبر اصلي كه به بهانه آن اين همه فحاشي كرديد را روي سايتتان بگذاريد! «يااشباح‌الرجال و لارجال!» اين هم آدرس مجدد خبر مذكور:
  http://www.isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-947966
  مرد نيستيد اگر اين خبر مربوط به ايسنا را روي سايتتان نگذاريد! مرد نيستيد! مطمئن باشيد كه مرد نيستيد! اگر شك داريد برويد چك كنيد! ولي مرد نيستيد!
  حميد

 • مخاطب من “محمد همون بالايي”است كه نوشته بود” به جاي يك عضو آرمان يا شوراي مسجد يا با عناوين ديگر خود را معرفي مي‌كنند آن هم به طور واضحي قصد دارند بين ماها تفرقه بيندازند ”
  واقعا فكر ميكني همه اينها را يك نفر نوشته؟ حتي اگر بشمري تعداد ما بيشتر از شماست. آحه قشنگ جان شما گه با همه جنگ مي كنيد چرا فكر ميكنيد فقط بسيج است كه شما را آدم حساب نمي كند؟
  مگر بحث تبريك ازدواج يكي از اعضاي شوراي مسجد در بردتان يادتان رفته؟
  مگر با عضو سابق جامعه كه در مسجد دعا ميخواند دعوا و به او اهانت نكرديد؟
  مگر يادتان رفته به يكي از مورد احترام ترين روحانيون دانشگاه آنكونه بي حرمتي كرديد؟
  مگر مسئول شوراي مسجد به شما نگفت كه از غيرت فقط داد زدن را ياد گرفته ايد؟
  مگر دبير جامعه اسلامي از شما اعلام برائت نكرد؟
  البته مسلما بسيج زودتر از همه انحراف شما را متوجه شد زيرا كه هم بسيج مجموعه باهوشي است و هم اينكه ما شما را بهتر از بقيه مي شناختيم چون شما توي دستان ما بوديد و يكدفعه مثل صابون از دستمان ليز خورديد…راستي گفتم صابون؟ آره صابون. گفتم صابون، صابون… يك قالب صابون چند است؟ تعاوني كارمندي كجاست؟

 • سلام
  اگر كسي نخواهد درست شود و دست از دختربازي و دزدي و فحاشي برندارد لازم است با او با زبان خودش صحبت كرد و يا شايد لازم باشد او را با …. ادب كرد!
  در همه اظهارنظرها كه نگاه كردم ديدم كه بچه‌هاي آرمان و مجمع خودخوانده عدالت فقط فحاشي ميكنند و جوابي به ابهامات و سؤالات نميدهند!!!!
  اگر نمي‌توانيد جواب بدهيد لطفاً سايتتان را ببنديد و برويد بستني فروشي بزنيد كه بيشتر هم به درد همين كار ميخوريد. آرمان هم برود خود را به «خانه عفاف» تبديل كند كه عملكرد برخي اعضايش بيشتر در اين زمينه است تا مطالبه عدالت!!!!
  حميد

 • من در مورد اصل خبر نظر خاصی ندارم اما در مورد نظری که در ادامه این خبر و اخبار دیگر مربوط به تشکل آرمان در سایت های مختلف درج شده تذکر یک نکته را ضروری می دانم و آن اینکه اگر عده ای عقیده دارند که گروهی دارای تفکرات نادرست و انحرافی هستند دلیل بر آن نیست که در هر جایی و هر فضایی اقدام به اهانت به انان بکنند. این حرفها و بحث ها فضا و جایگاه خودش را دارد که سعی می کنیم در آن جایگاه مطرح کنیم اما به نظر من نویسنده این نظر در یک فضای جهت دار و غیر منطقی یا جاهل بوده یا مغرض و حالت دوم محتمل تر است و گمان می رود که با این حرکت و حرکاتی نظیر این قصد فتنه انگیزی و بر هم زدن اتحاد بچه مذهبی ها را داشته اما بدانید وآگاه با شید که ما هوشیار تر از انیم که فریب اینگونه حرکات را بخوریم!؟

 • میثم امامی says:

  حميد:”آنروزي كه شما به فرض محال بتوانيد وارد ساختمان بسيج شويد (نه مسووليت كه فقط پايتان را داخل ساختمان مقدس بسيج بگذاريد) آن روز ديگر آقا امام زمان ظهور خواهدكرد و وجود منحوستان را سرخواهدبريد! ”
  پاسخ :حمید جان!ساختمان بسیج و مسوولیتهای آن ارزانی شما و هم پالگیهایت باشد.
  ما را خادمی بسیجیان واقعی نیز کفایت می‌کند