حزب الله: تشکیل دولت وحدت ملی تنها راه حل بحران لبنان

در بيانيه اي تاكيد كرد:

فراکسیون وفاداری به مقاومت در پایان نشست امروز خود به ریاست "محمد رعد" نماینده مجلس لبنان در بیانیه ای اعلام کرد : تنها راه پایان بحران شدید کشور در موافقت آشکار و غیر مشروط با تشکیل دولت وحدت ملی است که تضمین کننده مشارکت واقعی در تصمیم گیری های سیاسی ملی می باشد.

فراکسیون حزب الله در مجلس نمایندگان لبنان در بیانیه ای تاکید کرد که موافقت با تشکیل دولت وحدت ملی تنها راه برون رفت از بحران سیاسی این کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، فراکسیون وفاداری به مقاومت در پایان نشست امروز خود به ریاست "محمد رعد" نماینده مجلس لبنان در بیانیه ای اعلام کرد : تنها راه پایان بحران شدید کشور در موافقت آشکار و غیر مشروط با تشکیل دولت وحدت ملی است که تضمین کننده مشارکت واقعی در تصمیم گیری های سیاسی ملی می باشد.

این بیانیه همچنین حمله به نیروهای پاسدارصلح سازمان مالل متحد در جنوب لبنان "یونیفل" را محکوم و آن را تعدی به لبنان و امنیت و ثبات این کشور دانست و از کشته و زخمی شدن نیروهای یونیفل ابراز تاسف کرد.

فراکسیون حزب الله براهمیت پاسخ عملی به حمله تروریستی به یونیفل ازطریق پافشاری برشناسایی جنایتکاران وادامه نقش نیروها ی بین المللی درحفظ امنیت وثبات جنوب لبنان تاکید کرد.

این بیانیه همچنین از به نتیجه نرسیدن تلاش های هیئت اتحادیه عرب به ریاست عمرو موسی دبیرکل این اتحادیه برای دستیابی به راه حلی سیاسی به منظورحرکت کشور ازبحران به تفاهم ملی متکی بر تحقق شراکت واقعی و غیر مشروط میان جریان های مختلف در لبنان ابراز تاسف کرد.