وزارت نفت زمان سهمیه بندی را به نیروی انتظامی اعلام نکرده بود

فرمانده ناجا :

سردار احمدی مقدم با گلایه از روند اعلام موضوع از سوی وزارت نفت، اظهار داشت: در آن جلسه ها سخنی از زمان و ساعت اعلام سهمیه بندی بنزین به میان نیامده بود و ما ساعت 9 شب گذشته در مقابل عمل انجام شده قرار گرفتیم که بسیار دور از انتظار بود.

سردار احمدی مقدم در واکنش به برخی انتقادها از ناآرامی های شب گذشته در جایگاه های سوخت کشور و برخی فروشگاه های تهران، اظهار داشت: متأسفانه وزارت نفت زمان اعلام سهمیه بندی بنزین را به نیروی انتظامی (برای کنترل اوضاع) اعلام نکرده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم عصر امروز در حاشیه نشست برخی از دست اندرکاران ارشد ستاد مبارزه با مواد مخدر در گفتگو با خبرنگاران افزود: نیروی انتظامی تمهیدهای لازم را برای پیشگیری از برخی وقایع احتمالی دیده بود.

وی در ادامه متذکر شد: اما متأسفانه ما نیز همزمان با مردم و از طریق پخش خبری سیما در شامگاه دیشب از موضوع زمان سهمیه بندی بنزین آگاه شدیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به اینکه مسؤلان وزارت نفت مدعی اند که «سردار احمدی مقدم در جلسه های مربوط به تصمیم گیری برای میزان سهمیه بندی بنزین حضور داشته است» گفت: بله، در آن جلسه ها حضور داشته ام.

این مقام بلند پایه انتظامی کشور با گلایه از روند اعلام موضوع از سوی وزارت نفت، اظهار داشت: در آن جلسه ها سخنی از زمان و ساعت اعلام سهمیه بندی بنزین به میان نیامده بود و ما ساعت 9 شب گذشته در مقابل عمل انجام شده قرار گرفتیم که بسیار دور از انتظار بود.