رفتن به بالا

ملت از لجن پراكني در جهت رابطه و مذاكره با آمريكا جلوگيري خواهد كرد

ما دانشجويان بسيجي به جد از دولت و رئيس جمهور مي‌خواهيم ضمن برخورد جدي با ياوه‌گويي‌هاي اين طيف مسئله‌دار، آنان را از دايره تصميم‌سازان و مشاوران دولت اسلامي كنار نهند در غير اين صورت ملت انقلابي ايران با برخورد قاطع و كوبنده خود موجبات حذف سياسي آنان را فراهم مي‌آورد.


بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) در بيانيه‌اي پيرامون موضوع مذاكره و رابطه با آمريكا با بيان اينكه اين‌ روزها همزمان با تشديد كينه‌توزي‌ها و خصومت‌هاي مستكبرين غربي و به خصوص دولت آمريكا، دور جديد ترويج و تبليغ فضاي وادادگي با مصاحبه يكي از ديپلمات‌هاي پر ادعا، كه سعي در انتساب خود به جريان اصولگرايان دارد، با يكي از روزنامه‌هاي صبح كليد خورد، تاكيد كرد: سخناني از اين دست در طول 28 سال پس از انقلاب، از سوي صاحبان اين افكار پوسيده بارها مطرح شده و همواره با واكنش قاطع و صريح حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله) و بي‌اعتنايي معنادار ملت شريف ايران روبرو شده است.
در ادامه اين بيانيه با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر اينكه «كساني كه دم از مذاكره با آمريكا مي‌زنند يا از الفباي سياست چيزي نمي‌دانند يا الفباي غيرت را بلد نيستند، يكي از اين دو تاست» آمده است: بي‌شك مذاكره و ايجاد رابطه با آمريكاي جنايتكار به عنوان نماد زورگويان عالم،‌در ساحت عقل و شرع و عرف محكوم بوده و ناديده گرفتن ساده‌لوحانه جنابات و مظالم بي‌شمار اين قداره كش ستمگر را به ذهن متبادر مي‌سازد.
بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) تصريح كرد: آنچه در اين ميان موجب تاسف و تاثر دلسوزان واقعي انقلاب و دانشجويان بسيجي شده است، پيوند ناميمون طيف نفوذي‌هاي مقدس نما كه علي رغم افكار سكولاريستي خود لباس اصولگرايي به تن كرده‌اند با طيف ليبرال‌هاي مدعي اصلاح‌طلبي است، پيوند شومي كه جريان محافظه‌كاران سياسي و ذوق‌زدگان مشتاق رابطه با شيطان بزرگ را ايجاد كرده است.قطعا به رغم دعواهاي تصنعي كه بعضا از اين 2 طيف منحرف ديده مي‌شود، اشتراكات فكري معناداري ميان اين 2 گروه وجود دارد.
اين بيانيه مي‌افزايد: بدون شك ملت غيور ايران به اين عناصر پوچ اجازه تك نوازي در سمفوني پرشور اتحاد ملي خود را نداده و از لجن پراكني اين جريان منحط جلوگيري خواهد كرد.
در پايان اين بيانيه تصريح شده است: ما دانشجويان بسيجي دانشگاه امام صادق (ع) به جد از دولت عدالتخواه و شخص رئيس جمهور، كه وي را از مدافعان و حاميان واقعي آرمان‌هاي انقلاب مي‌دانيم، مي‌خواهيم ضمن برخورد جدي با ياوه‌گويي‌هاي اين طيف مسئله‌دار، آنان را از دايره تصميم‌سازان و مشاوران دولت اسلامي كنار نهند در غير اين صورت ملت انقلابي ايران با برخورد قاطع و كوبنده خود موجبات حذف سياسي آنان را فراهم مي‌آورد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “ملت از لجن پراكني در جهت رابطه و مذاكره با آمريكا جلوگيري خواهد كرد”

 • با سلام:
  چند هفته ای بود که دهان بعضی ها !؟! در مورد مذاکره با شیطان بزرگ شیرین شده بود ولی کار خدارا باید با کدام جملات بیان کرد که خود شیطان بزرگ با انتشار عملیات تروریستی در اقصا نکات جهان که در دهه های گذشته مرتکب شده است را که باعث نفرت منفور ترین نظام سیاسی در این دنیا شده است را بسیار تلخ کرد.
  حال با مطالعه این عملیات ترویسم دولتی که اعتراف شفاف ئ اسناد خود انها بیانگر ان است ایا باز عده ای پیدا می شوند که نظام را مجبور به مذاکره با امریکا کنند؟؟؟
  می گویند در مورد امنیت عراق؟؟
  همین امروز دولت امریکا گفت:
  گفتگوی اولیه که ایران تعهداتی را در مورد عدم دخالت در عراق و مسلح نکردم ترویستها و گروه های مختلف و حمایت مالی از انها را انجام ندهد ما شاید شاید برای دومین بار با یاایران گفتگو کنیم.
  اقایان موافق گفتگو با شیطان:
  این حرف ها را می شنوید باز می خواهید بروید برای گفتگو؟؟
  به نظر من ایران باید با امریکایی هایی گفتگو کند که ان افراد علنا سیاست دولت کنونی امریکا و لشگر کشی و کشتار را شدید محکوم کند دران زمان باید با ان افراد گفتگو شود.