دستگیری یک کودک در نمازجمعه سیرجان بجرم پخش نامه سرگشاده دانشجویان و طلاب

هوشیاری نهادهای امنیتی در برخورد با منتقدان!

ظهر امروز و پس از پایان نماز جمعه سیرجان، ماموران امنیتی کودکی حدودا ده ساله را به جرم توزیع نامه سرگشاده دانشجویان و طلاب عدالتخواه این شهر دستگیر کردند! این اقدامات نهادهای امنیتی در حالی صورت میگیرد که زمین خواران سیرجانی آزادانه در شهر میگردند و نامه های مکرر سرگشاده دانشجویان خطاب به مسئول دادگستری کرمان و سایر مسئولین، هیچ پاسخی دریافت نکرده.

ظهر امروز و پس از پایان نماز جمعه سیرجان، ماموران امنیتی کودکی حدودا ده ساله را به جرم توزیع نامه سرگشاده دانشجویان و طلاب عدالتخواه این شهر دستگیر کردند! این نامه که در ادامه انتقادها و اعتراضات دانشجویان و طلاب سراسر کشور به عدم برخورد با زمین خواریهای گسترده در این شهرستان و بازداشت حجت الاسلام جهانشاهی و شکنجه آقای مظفری، یکی از جانبازان جنگ تحمیلی، منتشر شده است، در نماز جمعه امروز این شهرستان توزیع شده است.

این در حالیست که با روشنگریهای دانشجویان، طلاب و برخی رسانه ها، مسئولین ارشد قوای مختلف کشور از این مسئله مطلعند. ولی تاکنون هیچ تلاشی در جهت توقف این روند از سوی مسئولین کشوری، و مسئولین استان کرمان و شهرستان سیرجان صورت نگرفته است.

طبق آخرین اخبار دریافتی از خبرنگار عدالتخواهی در سیرجان، این کودک پس از طی مراحل مختلف بازجویی! و انگشت نگاری ازاد شده است.

این اقدامات نهادهای امنیتی سیرجان در حالی صورت میگیرد که زمین خواران سیرجانی آزادانه در شهر میگردند و نامه های مکرر سرگشاده دانشجویان خطاب به مسئول دادگستری کرمان و سایر مسئولین، هیچ پاسخی دریافت نکرده.