13 فلسطيني طي 48 ساعت گذشته به شهادت رسيدند

بر اثر حملات صهيونيستها به جنوب غزه:

جنایات صهیونیستها در فلسطینبا حملات نيروهاي رژيم ‌صهيونيستي به جنوب غزه از بامداد چهارشنبه، شمار قربانيان فلسطيني به 13 تن رسيد كه در ميان آنان يك زن نيز ديده مي‌شود.


به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري "الجزيره"، در حملات بامداد امروز نيروهاي اشغالگر به "خان يونس" در جنوب نوار غزه 5 فلسطيني به شهادت رسيدند.
ارتش رژيم اشغالگر صبح امروز رسما خبر اين حملات را اعلام كرد و مدعي شد نيروهاي اين رژيم با هدف جلوگيري از شليك موشك‌هاي فلسطينيان به خان يونس يورش برده است.
در يكي از اين حملات، طي بامداد و صبح امروز دو تن از فعالان فلسطيني به شهادت رسيدند.
در حملاتي ديگر كه با شليك به يك منزل مسكوني در خان يونس انجام شد يك زن به همراه فرزندش شهيد شدند و علاوه بر اين يكي از نيروهاي فلسطيني كه جنبش "جهاد اسلامي" اعلام كرد وي از نيروهاي اين جنبش بوده است، در اطراف همين منزل مسكوني به شهادت رسيد.
علاوه بر اين تاكنون در اين حملات دو روزه شمار زيادي نزديك به 30 فلسطيني زخمي شده‌اند كه حال برخي از آنان وخيم گزارش شده است در حالي كه اعلام شد شناسايي شهدا به هنگام حملات رژيم صهيونيستي امكان پذير نبوده است.
با به شهادت رسيدن 5 فلسطيني در بامداد و صبح امروز شمار قربانيان حملات رژيم اشغالگر طي كمتر از 48 ساعت گذشته به عدد 13 مي‌رسد.
پيش از اين نيز ديروز(چهارشنبه) جنوب غزه شاهد شهادت هشت فلسطيني ديگر بود كه چهار تن از آنان وابسته به گردان عزالدين قسام، شاخه نظامي حماس، يك تن وابسته به جنبش فتح، دو تن از "گروه ناصر صلاح الدين" و يك تن ديگر از شرق شهرك "بيت حانون" در شمال نوار غزه بودند.
بنا بر اين گزارش نيروهاي اشغالگر طي شب گذشته 28 فلسطيني را نيز به اسارت گرفتند و با ورود به شهركي قديمي در نابلس راه‌هاي ورودي آن را بستند.