رفتن به بالا

دکتر عبدالله شهبازی: به زودي سخن خواهم گفت

هجوم تبليغاتي و عمليات ايذائي گسترده‌‌اي عليه من طراحي و سازماندهي شده و در يکي دو روز اخير آغاز شده است. برخي جوابيه‌هاي سرشار از تهمت و دروغ و جعل و واژگونه جلوه دادن و کتمان حقايق و حتي توهين شخصي به من منتشر و پخش شده است.

دکترعبدالله شهبازی در خصوص جریانات اخیری که در خصوص زمین خواری در استان فارس مطرح شده گفت: يک ماه از يادداشت قبلي‌ام مي‌گذرد. در اين فاصله، در 22 آذر به دعوت تشکل‌هاي اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي شيراز، سخنراني مفصلي در دانشکده مهندسي دانشگاه شيراز انجام دادم که متن آن را در وبگاهم منتشر کردم.[1 ] در 5 دي دوّمين نامه سرگشاده عشاير طوايف شش‌گانه سُرخي فارس را منتشر کردم.[2 ] در عصر شنبه 8 دي، مصادف با عيد غدير خم، نمايندگان تشکل‌هاي اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي فارس و جمعي از اعضاي «مجمع دانشجويي مطالبه آرمان‌هاي انقلاب اسلامي» در خانه‌ام حضور يافته و به دليل حوادث اخير همدردي و لطف خود را ابراز داشتند. خبر اين ديدار و گزيده‌اي از سخنان من در جمع فوق در وبگاه «آرمان 57»[3] منتشر شده است. آخرين اخبار مربوط به وضع من در وبگاه «آرمان 57 »، و نيز در وبگاه «عدالت‌خواهي » (ارگان جنبش عدالتخواه دانشجويي)، درج شده است. اگر، احياناً، در روزهاي آينده اختلالي در نشر اين وبگاه پديد آمد، علاقمندان مي‌توانند مطالب مربوط به درگيري من با «مافياي زمين‌خوار شيراز» را در وبگاه‌هاي فوق دنبال کنند.

وی افزود: هجوم تبليغاتي و عمليات ايذائي گسترده‌‌اي عليه من طراحي و سازماندهي شده و در يکي دو روز اخير آغاز شده است. برخي جوابيه‌هاي سرشار از تهمت و دروغ و جعل و واژگونه جلوه دادن و کتمان حقايق و حتي توهين شخصي به من منتشر و پخش شده است. در روزهاي آينده طي نامه سرگشاده مفصلي، به همراه اسناد و مدارک، دانسته‌ها و يافته‌هاي خود را در معرض داوري همگان قرار خواهم داد. اين مطالب، بخشي از «تاريخ روز» سرزمين ماست.

منبع: الف

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “دکتر عبدالله شهبازی: به زودي سخن خواهم گفت”

 • اگر مردم شيراز بخواهند علت گراني زمين هاي مسكوني را بدانند :
  مقدمه : در تقسيم بندي انجام شده در توسعه و آباداني كشور، از زمان گذشته ، قرار بود كه استان فارس به قطب كشاورزي كشور تبديل گردد.علت اين امر وجود زمينهاي مناسب و حاصلخيز استان بوده است كه حتي از دوران ايران باستان استان فارس قطب كشاورزي كشور بوده است وجود بقايا و آثار باستاني در اين زمينه بر اهل نظر ثابت شده است. ودر معاصر علت اينكه هرساله كشاورزان فارس رتبه اول كاشت گندم در ايران اسلامي مان مي شوند ودر خود كفايي گندم سهم اصلي را هم واره دارند، همين است.
  از طرفي ازدير باز كشت يك پارچه تنها راه حل توسعه و گسترش صنعت كشاورزي عنوان شده است.عربستان سعودي ده سال پيش با كشت يك پارچه در تنها زمين قابل كشت خود كه بسيار كوچك نسبت به كل مساحت لم يزرع كشور و مردم خود است توانست بسيار زودتراز ما به لحاظ گندم خود كفا شود.متخصصين علم كشاورزي مي دانند كه كشت يك پارچه هزينه ها را كاهش، آفات را به حداقل وميزان محصول را چند برابر مي كند.
  اما سود سرشار زمين خواري و تفكيك زمين هاي قابل كشت به صورت يك پارچه و البته بدون بهره،انگل گونه به جان صنعت كشاورزي كشور عزيزمان افتاده است كه نه تنها توجيه علمي كشاورزي ندارد بلكه باعث گران شدن زمين هاي كشاورزي ،از بين رفتن اشتغال كشاورزان و مهاجرت به شهرهاو نابود شدن زمين هاي مرغوب استان مي شود.
  قبل از انقلاب شكوهمند اسلامي زمين خواران با رويكرد كشت يك پارچه اقدام به تصرف زمين هاي منابع طبيعي براي توسعه كشاورزي مي نمودند و با در شيشه كردن خون كشاورزان جنبش فئوداليسم را بوجود آوردند.اين اقدام هرچند منافع شخصي بسياري براي فئودال ها و رانت خوارهاي آن موقع داشت ولي به كشاورزي و صنعت كشاورزي كمك مي كرد و حداقل كشاورزي را نابود نمي كرد وازطرفي براي مردم روستايي هرچند ظالمانه و رعيت مابانه اما اشتغال به همراه داشت. به عنوان نمونه طرح كشت و صنعت دشت مرغاب در قادر آباد1 كه اي كاش دانشجويان كشاورزي براي كمك به مسئولان كشاورزي ، تحقيقي در اين زمينه انجام دهند و وضعيت و فعاليت قبل و اكنون را بررسي كنند و ديدگاههاي مردم كشاورز را نسبت به رضايت مندي از اين طرح نظر سنجي نمايند.متوجه خواهيد شد كه حقير درست مي گويد.
  نمونه ديگر زمين خواري زمان طاغوت افرادي مثل دهقان بهايي و ملاك فراري معروف، ضرغام معدوم و قوام شيرازي است.كه نيازي به معرفي ندارد.اينان با نفوذ بي حساب خود در استان تقريبا تمامي زمينهاي استان را مانند زمين داران منچستر انگليس در قبضه خود در آوردند.آنها اين اقدام را كردند چون داراي قدرت بودند و كسي قادر به نظارت بر امور آنها را نداشت و اگر كسي لب به سخن مي گشود از به خاك سياه مي نشاندنش و يا آبرويش را مي بردند.هم اكنون نيز تعدادي به واسطه قدرت استاني و كشوري و سوءاستفاده به زمين خواري به همان شيوه پرداخته اند تنها تفاوتشان با زمين خواران طاغوتي علاوه بر اسم و وجه مذهبي شان ، اشتباهشان در تخريب كشاورزي و تفكيك زمينهايي كه مي توان آنرا به صورت يك پارچه زير كشت برد و تبديل ايران اسلامي به قطب كشاورزي منطقه، مي باشد. – زمين خواران معاصرعزيز به جاي سرمايه گذاري در امورات مولد و توليدي و اشتغال زا ، سرمايه هاي خود را به خاك بازي (زمين بازي)به كار بسته اند آن هم بوسيله ارتباطات پيچيده و رانت .چون ظاهرا خاك بازي اين جماعت سود سرشار نصيبشان مي كند.قيمت ها را خود بالا مي برند تا مردم زمين هاي تفيكيك شده اين زمين خواران با پشتوانه را، به طمع سود بخرند.نتيجه اين كه زمين خدادادي تحت عناوين زيبا و در ظاهر قشنگ‌ ” آباداني” و “منفعت رساني به كارمندان” و غيره …. گران مي شود و بيچاره مردم كم درآمد و بي خانمان.علت اين است كه هر چه رييس جمهور عزيزمان تلاش مي كنند كه قيمت زمين و مسكن را كنترل نمايند، فايده نمي كند.و روزبه روز وضع بدتر مي شود.بايستي كسي به رئيس جمهور عزيز در راستاي عدالت خواهي ايشان در اين زمينه مشاوره سالم برساند.
  2- مغز اصلي زمين خواري طرح هاي فلاحت است .آقايوني كه در زمين خواري فعال هستند مديران قبلي طرح فوق بودند كه با سوء استفاده از عنوان امام جمعه محترم و تجريبات كسب شده از آن طرح خود به صورت خصوصي اقدام به زمين خواري نمودند.مانند آقاي مهندس مسعودي، آقاي اقبالي ، و آقاي نبي زاده كه مدتي هم ظاهرا تحت تعغيب قضايي بودند ولي به دليل دارا بودن پشتيباني تكليف قضايي شان مطمئن باشيد كه راكد است.چرا؟ چه كساني از حمايت آنها سود مي برد؟چرا اكثر قضات و روساي دادگاه انقلاب حتي از اين افراد زمين مجاني دريافت مي نمايند؟
  3- به آقاي عبد اله شهبازي بفرماييد ما آمادگي كامل براي كمك به ايشان براي رسوا سازي آقايان را داريم.

 • اينكه صداي خيلي ها بلند شده است معلوم مي شود كه آقاي عبداله شهبازي دست روي بد نقطه اي گذاشته است.ما همكاي حاضريم وي را در راستاي جنبش عدالت خواهي از اهداف رييس جمهور محترم كمك و ياري كنيم.تحقيقات بسياري در اين زمينه قابل انجام است.كاش منابع طبيعي به جاي پاسخ گويي به آقاي عبداله مشخص مي كرد كه از كجا سفارش شده كه چنين عريضه اي را بر عليه عبداله شهبازي اين چهره شناخته شده و علمي كشور و تاريخ دان تهيه نمايد؟

 • با سلام
  آنچه از دل برايد لاجرم بر دل نشيند.
  رساله آقاي شهبازي نوشتاري است ستودني و در نوع خود نه كم نظير بلكه به جرات ميتوان گفت بي نظير است .اسناد ،مدارك و قرائن موجود توام با صراحت و صداقت قلم ايشان سبب شده است كه موضوع اين نوشتار نقل محافل و مجالس گردد و حتي اگر دنيا خواهان و جاه طلبان به هر نحو از انحاء مانع اجراي عدالت علوي گردند ،طرح اين موضوع خود بسي ارزشمند و سودمند است .هشدارشان را پاس ميداريم و نهيبشان را ارج مي نهيم و اميد ان داريم كه در ضل توجهات حضرت ولي عصر و عنايات مقام عظماي ولايت حق و حقيقت چهره خود را بنماياند و نور عدالت پرده ايهام را از چهره ابهام بيافكند.
  س.حسام

 • آقای شهبازی خدا با شماست،پس از چیزی نترسید،انشائ الله بزودی شاهد رسوایی این بهائیان بالاخص حسینیان باشیم،در جلسه دانشگاه تهران حسینیان بودم،حسینیان خودشو خراب کرده بود،مقالات شما باعث بیداری دانشجویان شده است.دست علی به همراهت.

 • جانا سخن از زبان ما می گویی،چیزی را که ما 10 سال بود می ترسیدیم بگیم،آقای شهبازی با شجاعت تمام گفت.