نامه دفتر امام جمعه شیراز به رسانه ها در مورد اظهارات اخیر عبد الله شهبازی

ادامه واکنش ها به اظهارات شهبازی درباره مافیای زمین خواری شیراز:

رئیس دفتر امام جمعه شیراز طی نامه ای سه صفحه ای با زیر سئوال بردن مطالب منتشر شده از طرف آقای عبدالله شهبازی او را برای ثروت بیشتر خواند. این سایت به همراه دیگر سایتها و خبرگزاریها به زودی متن کامل این نامه را منتشر می کنند و از سویی دیگر منتظر جوابیه آقای شهبازی می ماند…

محمد حسن حائری ( شهاب ) رئیس دفتر امام جمعه شیراز طی نامه ای سه صفحه ای که برای روزنامه های کیهان و سیاست روز و بسیاری از خبرگزاری ها ارسال شده است ، با زیر سئوال بردن مطالب منتشر شده از طرف آقای عبدالله شهبازی با ادبیاتی خاص، او را مورد حمله قرار داده است .

گفتنی است روزنامه کیهان با اشاره ای در حد یک سطر به انعکاس آن پرداخته است و سایر منابع خبری نیز این نامه را منتشر نساخته اند .

به گزارش خبرنگار آرمان 57 ، با توجه به ارتباط فامیلی محمد حسن حائری با احمد توکلی ( داماد نامبرده )، رئیس مرکز پژوهشهای مجلس و نماینده مردم تهران در مجلس شورا ، فشارهای زیادی بر ….

اصحاب رسانه جهت انعکاس مطالبی توهین آمیز و خلاف واقع علیه آقای عبدالله شهبازی در جریان است و انتظار می رود در روزهای آتی با انتشار جوابیه عبدالله شهبازی این روند تشدید گردد .

شنیده ها حاکی از آن است طی چند روز گذشته سید رحیم ذوالانوار ، مدیر عامل جدید موسسه اقتصادی فلاحت در فراغت ! ( برادر سید حسین ذو الانوار نماینده مردم شیراز در مجلس شورا ) که ارتباط فامیلی نزدیکی با آیت الله حائری شیرازی دارد ( ایشان دایی آقای ذوالانوار می باشند ) نیز نامه ای علیه آقای عبدالله شهبازی به رسانه ها ارسال داشته که به دلیل نداشتن مهر و نشانی و شماره تلفن موسسه فلاحت در فراغت تا کنون در سایت های خبری منتشر نگردیده است.

خاطر نشان می سازد یکی از مواردی که در سخنرانی عبدالله شهبازی در دانشگاه شیراز بر آن تاکید شده بود، «سیستم بسته و خویشاوند سالارانه» و ایجاد طبقه جدید در جمهوری اسلامی و خطر ادامه ی این روند برای انقلاب اسلامی ایران بوده است . قابل توجه است محمد حسن (شهاب) اخیرا بر خلاف سال های گذشته رابطه وسیع و صمیمانه ای با برخی اصلاح طلبان دوم خردادی استان و کشور برقرار ساخته است که این امر حیرت آگاهان سیاسی را بر انگیخته است.

منبع: آرمان 57(ارگان مجمع مطالبه آرمانهای انقلاب شیراز)