سرما جان 3 نفر را در قزوین گرفت

بارش شديد برف و كولاك در دو روز گذشته در اين استان باعث كشته شدن سه تن از هموطنان‌مان شده است. سرما جان 3 نفر را در قزوین گرفتمعاون امور عمراني استاندار قزوين گفت: بارش شديد برف و كولاك در دو روز گذشته در اين استان باعث كشته شدن سه تن از هموطنان‌مان شده است.به […]

بارش شديد برف و كولاك در دو روز گذشته در اين استان باعث كشته شدن سه تن از هموطنان‌مان شده است.

سرما جان 3 نفر را در قزوین گرفت
معاون امور عمراني استاندار قزوين گفت: بارش شديد برف و كولاك در دو روز گذشته در اين استان باعث كشته شدن سه تن از هموطنان‌مان شده است.
به گزارش «جهان»،محمد صادق پورمهدی در گفت و گو با ايرنا افزود:يك نفر از قربانيان در محور تاكستان و دو نفر ديگر نيز در محور رشت فوت كرده‌اند.
 وي با تاكيد بر اينكه تعداد كشته‌شدگان فقط سه نفر مي‌باشد ،آمارهاي مختلف مربوط به تعداد كشته‌شدگان را تكذيب كرد.
 پورمهدي اظهارداشت: اجساد فوت‌شدگان به پزشك قانوني قزوين منتقل شده و علت دقيق فوت بعدا مشخص خواهد شد.
 وی همچنين گفت: تاكنون تعداد دو هزار نفر از راه ماندگان به استانهاي آذربايجان غربي و شرقي و ‪ ۷۰۰‬نفر نيز به تهران منتقل شده‌اند.

معاون استاندار قزوين افزود: هم اينك نيز عبور و مرور در جاده قديم قزوين به رشت، قزوين به تاكستان و زنجان، محور بوئين زهرا و جاده قديم و اتوبان قزوين به تهران جريان دارد.

وي با اشاره به اينكه تردد در اين جاده‌ها فقط با زنجير چرخ امكان‌پذير است ، تصريح كرد: فعلا تمام راههاي روستايي استان بسته است و تلاش براي بازگشايي اين مسيرها ادامه دارد.

پورمهدي در پايان خاطرنشان كرد : امداد رساني به در راه ماندگان و افرادي كه در داخل حسينيه‌ها و مساجد استان اسكان داده شده‌اند تا بازگشت به شهرستانهاي خود ادامه خواهد داشت.