رفتن به بالا

"مقاومت ملي" اولين و آخرين راه رويارويي با خطر صهيونيست‌هاست

سخنان حسن نصر اللهرويارويي و چگونگي رويارويي با طرح صهيونيستي-آمريكايي جز با روحيه پايداري، يقين و توكل به خدا به دست نخواهد آمد و ما نيز از سرزمين خود بيرون نخواهيم رفت حتي اگر خانه‌هاي ما را روي سرمان خراب كنند و برخي از رزمندگانمان اسير شوند.


به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري المنار، "سيد حسن نصرالله" گفت: ميزان خطري را كه وجود صهيونيست‌ها در منطقه و كشور ما ايجاد كرده‌اند جز با مقاومت ملي و مردمي نمي‌توان از خود دفع كرد.
دبيركل حزب الله لبنان كه به مناسبت ايام محرم هر شب در مجتمع "سيدالشهداء" سخنراني مي‌كند در شب سوم محرم با اشاره به طرح‌هاي آمريكايي-صهيونيستي گفت: پس از تشكيل حكومت طاغوت و اجراي طرح‌هاي آمريكايي-صهيونيستي در كشور ما و پرپايي حكومت فسادي به نام "اسرائيل" ديگر نه سخنراني‌ها و نه تظاهرات‌ها و نه اعتراض هاي سياسي هيچ‌كدام ديگر به حال ما نفعي دارد و تنها راه موفقيت، مقاومت مردمي است.
وي از مهمترين عناصر موفقيت مقاومت لبنان را وجود پايگاه مردمي وفادار و صادق در اين كشور برشمرد و افزود: ما به اين روحيه در جوانان خود نياز داريم تا ملت ما هميشه عزتمند باشد.
دبير كل حزب‌الله لبنان با اشاره به مسائل فلسطين گفت: صهيونيست‌ها از اراضي فلسطيني مربوط به سال 1967 آنجايي را براي خود برمي‌گزينند كه قدس و شهرك‌ها را در بر خواهد گرفت و چيز قابل توجهي را به فلسطينيان نخواهند داد.
وي افزود: اين طرح‌هايي كه اجرا مي‌شود همه سفارش‌ها و دستورهاي "جرج بوش" رئيس جمهور آمريكاست كه از موضع ظلم و زور و استكبار بر ملت‌هاي ما ديكته مي‌شود.
سيد حسن نصرالله با اشاره به روحيه مقاومت تاكيد كرد: رويارويي و چگونگي رويارويي با طرح صهيونيستي-آمريكايي جز با روحيه پايداري، يقين و توكل به خدا به دست نخواهد آمد و ما نيز از سرزمين خود بيرون نخواهيم رفت حتي اگر خانه‌هاي ما را روي سرمان خراب كنند و برخي از رزمندگانمان اسير شوند.
وي با اشاره به مقاومت لبنان تاكيد كرد: ما از نقطه‌اي جغرافيايي به نقطه ديگر كوچ نكرده‌ايم بلكه از احساس خواري به احساس كرامت و عزت انتقال يافته‌ايم.
دبير كل حزب الله لبنان در پايان سخنان خود بار ديگر تاكيد كرد: آخرين نقطه انتقال ما، پيروزي در سال 2000 و 2006 بود و همان طور كه وعده داده بودم ما با عقلانيت،خون و ارداه از يك مرحله پيروزي به مرحله ديگر جلو خواهيم رفت.