بدرقه كودك شهيد غزه

در حمله بى سابقه ارتش صهيونيستى رقم خورد،باران بمب و موشك بر سر زنان و كودكان غزه

کشتار وحشیانه فلسطینیان و سکوت رهبران جهان اسلاممن به كشورهايى كه در حال كمك به اسرائيل هستند و به كشورهاى عربى و اسلامى اعلام مى كنم كه همه آنانى كه در برابر جنايات رژيم صهيونيستى ساكت هستند گويى آنان نيز در اين جنايات شركت دارند(تا به کی مسئولان ما هم مثل سایر کشورهای غربی  این جنایات بی شرمانه را محکوم خواهند کرد؟!)


احسان تقدسى و مختار پرتو: رژيم صهيونيستى يكى از خونبارترين حملات نظامى خويش به غزه را آغاز كرده است. در اين حملات اين بار زنان و كودكان به طور مستقيم هدف گلوله ها و راكت هاى هواپيماهاى اين رژيم قرار گرفته اند. دور جديد اين حملات كه از غروب چهارشنبه گذشته آغاز شده تاكنون نزديك به ۳۰ فلسطينى كه اكثر آنان را زنان و كودكان تشكيل مى دهند به شهادت رسيده و بيش از ۱۰۰ نفر نيز زخمى شده اند. بالگردهاى اسرائيل همچنين يك مقر پليس در ۳۰۰ مترى منزل اسماعيل هنيه نخست وزير منتخب فلسطين را هدف قرار دادند. شدت حملات رژيم صهيونيستى به غزه تا آنجاست كه موجى بزرگ از محكوميت اين حملات در عرصه جامعه بين الملل به راه افتاده و در اين ميان حتى كاندوليزا رايس وزير خارجه آمريكا نيز از بروز بحران انسانى در غزه خبر داده است.
موج حملات اسرائيل البته به نوار غزه محدود نشد و در كرانه باخترى نيز كماندوهاى اين رژيم با يورش به اردوگاه بلاطه «ابراهيم المسنين» از فرماندهان جنبش فتح را اسير كردند. اگرچه رژيم صهيونيستى يكى از اهداف دور جديد حملات خود را توقف عمليات موشك اندازى حماس به شهرك هاى صهيونيست نشين اعلام كرده است. مبارزان حماس در دور جديد عمليات خود و در تلافى حملات خونين اسرائيل ۳۰ موشك به شهرك صهيونيستى سديروت شليك كردند كه در آن يك صهيونيست كشته و چند تن زخمى شدند.
اسماعيل رضوان از رهبران حماس در غزه ديروز در حالى كه عازم نماز جمعه اين شهر بود در گفت وگو يى كوتاه به سؤالات «ايران» در ارتباط با آخرين تحولات غزه پاسخ داد كه از نظر گرامى تان مى گذرد:
دور جديد حملات اسرائيل به غزه چه اهدافى را دنبال مى كند و تفاوت آن با دور پيشين اين حملات چيست
در روزهاى اخير رژيم صهيونيستى دست به جنايت بزرگى زده است و كودكان و زنان ما را به خاك و خون كشيد. در اين حملات همچنين مؤسسات خدمات اجتماعى غزه را مورد هدف قرار داد. اينها در واقع نشان از ناتوانى صهيونيست ها در مقابله با حماس مى باشد. اسرائيل چون قادر به پاسخگويى به موشك هاى ما نيست و جرأت مقابله رودررو با ما در غزه را ندارد، در پى تخريب پايگاه اجتماعى ما مى باشد. ما نيز به حملات خود و موشك باران شهرك هاى صهيونيست نشين ادامه خواهيم داد. مقاومت، هيبت رژيم صهيونيستى را شكسته است. هواپيماهاى جاسوسى رژيم صهيونيستى مدام در حال پرواز بر فراز غزه هستند ولى آنها هيچ كارى از پيش نخواهند برد.
چرا با وجود واكنش ها و محكوميت هاى بين المللى حملات اسرائيل مدام شدت پيدا مى كند

 

كدام محكوميت موج محكوميت هاى بين المللى بسيار ضعيف است و اسرائيل مدام زنان و كودكان را هدف قرار مى دهد. من به كشورهايى كه در حال كمك به اسرائيل هستند و به كشورهاى عربى و اسلامى اعلام مى كنم كه همه آنانى كه در برابر جنايات رژيم صهيونيستى ساكت هستند گويى آنان نيز در اين جنايات شركت دارند. با اين حال همه مطمئن باشند كه مقاومت در برابر رژيم صهيونيستى در هر شرايطى ادامه خواهد يافت و متوقف نمى شود.
آيا همان گونه كه محمود عباس درخواست كرده است حاضريد در مقابل حملات اسرائيل پرتاب موشك به شهرك هاى صهيونيست نشين را متوقف كنيد
محمود عباس خود در طرح هاى جديد رژيم صهيونيستى شركت دارد و او به بسيارى از عملكرد اسرائيل براى قتل عام زنان و كودكان پوششى قانونى مى دهد. محمود عباس وقتى رسماً اعلام كرد كه مسئول همه مشكلات، دولت حماس مى باشد، در واقع بهترين بهانه را به اسرائيل براى انجام حملاتى عليه نوار غزه و دولت حماس داد.اين در حالى است كه خود محمود عباس نيز داراى موشك است. ما ناراحتى خود را از عملكرد سخنان محمود عباس اعلام مى كنيم. ملت فلسطين امروز راه مقاومت را در پيش گرفته است و كسى را ياراى رويارويى با ملت فلسطين نخواهد بود. منبع : روزنامه ایران