رفتن به بالا

احتمال برخورد نظامی با دانشجویان متحصن در وزارت علوم/ هنوز از وزیر علوم خبری نیست!

از سوی دیگر در ادامه برخوردهای غیر اخلاقی صورت گرفته با دانشجویان، کیفها و وسایل دانشجویان دختر و پسر که به صورت امانت و به هنگام ورود به ساختمان در اختیار نگهبانی وزارت قرار گرفته بود، از سوی حراست این وزارتخانه مورد تفتیش و بازرسی قرار گرفته است! که البته موجب شگفتی و عصبانیت دانشجویان شده است.


دقایقی پیش مسئولین وزارت علوم با تهدید دانشجویان به برخورد نظامی، اعلام کرده اند که از ساعت 11 امشب به بعد کنترل ساختمان این وزارتخانه را در اختیار ناجا قرار خواهند داد! این در حالیست که یکی از اعتراضات اصلی دانشجویان، ورود نهادهای امنیتی به پرونده های دانشجویی و همراهی وزارت علوم با این روند است که عملا به منزله مرگ فعالیتهای دانشجویی خواهد بود.
از سوی دیگر در ادامه برخوردهای غیر اخلاقی صورت گرفته با دانشجویان، کیفها و وسایل دانشجویان دختر و پسر که به صورت امانت و به هنگام ورود به ساختمان در اختیار نگهبانی وزارت قرار گرفته بود، از سوی حراست این وزارتخانه مورد تفتیش و بازرسی قرار گرفته است! که البته موجب شگفتی و عصبانیت دانشجویان شده است.
اکنون که این اخبار منتشر میگردد، 13 ساعت از شروع تحصن و حدود 9 ساعت از اجتماع دانشجویان در مقابل دفتر وزیر علوم میگذرد ولی تاکنون زاهدی در میان دانشجویان حاضر نشده و به ابهامات ایشان پاسخ نداده است.

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “احتمال برخورد نظامی با دانشجویان متحصن در وزارت علوم/ هنوز از وزیر علوم خبری نیست!”

 • با سلام و خسته نباشید.
  وقتی که مسوولان وزارت علوم را از کسانی برمی‌گزینند که در دوران دانشجویی (از خیر خوابگاهی‌بودن و دربه‌دری کشیدن گذشتیم) ذره‌ای فعالیت سیاسی و اجتماعی نکرده‌اند و غالباً‌جزؤ همه طیفند که به “…خوان” مشهورند، چه انتظاری داریم که فعالیتِ دانشجویی را بفهمند (باز هم از خیرِ برخوردِ درست با دانشجویان گذشتیم)؟ شاید بهتر باشد همه‌مان خفقان بگیریم و به توصیه‌های رهبر انقلاب توجه نکنیم. هرچه باشد، مسوولان وزارت علوم همه “دکتر” هستند و در این مملکت مدرک یعنی همه‌چیز! حتی منطق و حتی فهم‌وشعور!

 • با سلام:
  قبل از اینکه مجمع اقدام به کودتای رسمی کند این مجمع باید منحل گردد:
  تحزریم جدید صادر شد تبریک می گویم به اقای شیحخ حسن روحانی و دوستان وی:
  انچه عملكرد شوراي امنيت را بايد در موردتحريم جديد ارزيابي كرد اين است بعد از انتخابات رياست جمهوري عده اي غرب گرا كه اكثرا در مجمع تشخيص گرد امده اندو ازروحانيون سرمايه دار و پولدار و زور دار و منصب رهبري هستند با زد وبند و حقه با انگليس سعي كرده اند دولت احمدي نژاد را خرد كنند.
  اين مجمع كه به سفارت دوم انگليس تبديل شده را منحل كنيد.
  اين تحريم ها نشان از اين است اين عده دارند به ملت خيانت مي كنند.
  تحميل بودجه غير قانوني به مبلغ نزديك به هشت ميليارد دلار نشان از قدرت نمايي اين اقايان است.
  پرورش جاسوسان هم در يكي ديگر از عملكرد وتلاش اين عده مي باشد.
  اگر اين عده با غرب زدو بند نمي كردند ما را امريكا و انگليس و فرانسه تحريم نمي كردند.
  به يقين بايد گفت علل تحريم جديد را بوش چندي پيش اينگونه توضيح داد:
  عدم تحريم جديد و كم كردن فشارها به نفع اصلاح طلب ها نيست.
  چون همه اين افراد را رهبري به اين چگش قانوني انتصاب كرده اند نتيجه همه تلاش اين افراد بر عهده برهبري نيز مي باشد.
  اين افراد اشكار به ملت خيانت ني كنند و حيثيت ما را ددر سطح جهاني خدشه دار كرده اند و رهبري دارند تماشا مي كنند .
  بارديگر بايد اعلا م كنم نتيجه همه اين تحريم از مجمع سرچشمه مي گيرد .
  مجمع تبديل شده است به سفارت دوم انگليس در تهران.
  به اقاي رئيس جمهور :
  نبايد وقت تلف كرد لااقل سفيران خودمان را از اين سه كشور يعني انگليس و فرانسه و المان خارج كنيم و سفيران اين سه كشور را از كشورمان اخراج كنيم. ما چه نيازي به اين سه كشور داريم.انگليس در هر دوره زماني با خريدن افراد خياتكار به اهداف انقلاب خيانت كرده است.
  سفرات انگليس تعطيل بايد گردد.
  سكوت و عدم عملكرد نشان از ضعف خواهد بود البته دولت توان اين كار را ندارد زيرا مجمع كه چكش قانوني را بر سر دولت مانند شمشيري بلند كرده است نخواهد گذاشت اين عمل انجام شود.
  استقلال كشورما را اين مجمع به خطرانداخته است.
  سخنراني شيخ حسن روحاني دليل اين ادعاست. من مسئوليت اصلي اين تحريم را كه شيخ حسن روحاني گفت ما شفاف عمل نكرديم يعني بايد تعليق مي كرديم را به عهده رهبري مي دانم. رهبري بايد بايد مجمع را كه به سفارت دوم انگليس تبديل شده است را منحل و تعطيل اعلام كند.
  اين مجمع مصلحت نظام است يا سفارت دوم انگليس در تهران؟

 • با سلام
  احسنت به این جوانان که واقعا دلشان برای اسلام میسوزد وتاسف براین مسئولین بی کفایت که کاری جز سرکوب بلد نیستند چه اینکه به خانه دختران متحصن زنگ میزنند که میخواهند آنها را اخراج کنند وچه اینکه نیروی انتظامی را می فرستند تا حتی دختران متحصن را هم کتک بزند!!!!!وااسلاما