قصاص جالوت

مراسم تعیین جایزه برای اعدام انقلابی سران رژیم صهیونیستی

اعدام انقلابی سران رژیم منحوس صهیونیستیدر پی تشدید جنایت های رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و غزه و همچنین اقدام جوخه های ترور این رژیم در خارج از مرزها و ترور افراد شاخص جبهه مقاومت اسلامی علیه این مولود منحوس، مراسم تعیین جایزه برای قصاص طراحان و برنامه ریزان این ترورها در رژیم صهونیستی، با عنوان «قصاص جالوت» روز یکشنبه…

اصحاب محترم رسانه ها و خبرگزاریها

فردا عصر برگزار می شود:
قصاص جالوت؛ مراسم تعیین جایزه برای اعدام انقلابی سران رژیم صهیونیستی

قصاص جالوت

در پی تشدید جنایت های رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و غزه و همچنین اقدام جوخه های ترور این رژیم در خارج از مرزها و ترور افراد شاخص جبهه مقاومت اسلامی علیه این مولود منحوس، مراسم تعیین جایزه برای قصاص طراحان و برنامه ریزان این ترورها در رژیم صهونیستی، با عنوان «قصاص جالوت» روز یکشنبه 19 اسفند در تالار اسوه برگزار خواهد شد.
در این مراسم که به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی و همکاری تعدادی سازمان ها و تشکل های مردمی برگزار می گردد، جوایزی برای قصاص سه تن از سران نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که مطابق تحقیقات به عمل آمده بیشترین سهم را در کشتار مردم مظلوم فلسطین و ترور مجاهدین شاخص ضد صهیونیستی بر عهده دارند، تعیین خواهد شد و به افراد، خانواده یا نزدیکان آنانی که در هر گوشه دنیا موفق به اعدام انقلابی این تروریست های بین المللی شوند، تعلق خواهد گرفت.
افراد اعلام شده از سوی برگزار کنندگان برای "قصاص" به شرح ذیل می باشند:
1- ایهود باراک،  وزیر جنگ رژیم تروریست صهیونیستی
2- مئیر داگان، رئیس سازمان اطلاعات و امنیت رژیم تروریست صهیونیستی(موساد)
3- آموس یادلین، رئیس اطلاعات ارتش رژیم تروریست صهیونیستی
همچنین برگزار کنندگان این مراسم در طرح جدیدی، از داوطلبانی که حاضر به اهداء کُلیه خود برای افزایش جایزه قصاص سران رژیم صهیونیستی هستند ثبت نام به عمل خواهد آورد. داوطلبان اهداء کُلیه با ذکر مشخصات فردی، گروه خونی و آدرس دقیق و شماره تماس فوری می توانند در این طرح به صورت حضوری و یا از طریق اینترنتی، با مراجعه به آدرس www.qesas.ir ثبت نام نمایند.
در این مراسم سرکار خانم رجایی فر از دانشجویان پیرو خط امام و دبیر ستاد پاسداشت شهدای جهان اسلام به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت. تا کنون چند تشکل و سازمان مردمی برای مشارکت در افزایش جایزه قصاص جنایت کاران صهیونیست اعلام آمادگی کرده اند.
این مراسم ساعت 18-16 عصر فردا در تالار اسوه(واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان بهار) برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن 88938821 تماس حاصل نمایند.

اللهم ثبت قلوبنا علی دینک
                                                                                        واحد ارتباطات جنبش عدالتخواه دانشجویی