تعيين جايزه يک ميليون دلاري براي قصاص سران جنايتکار رژيم صهيونيستي

برگزاري مراسم «قصاص جالوت» توسط جنبش عدالتخواه دانشجويي:

تعيين جايزه يک ميليون دلاري براي قصاص سران جنايتکار رژيم صهيونيستي وی با انتقاد از سياست خارجي کشور در تجديد رابطه با کشورهايي چون مصر و ليبي، اين مشي را در تضاد با منافع ايدولوژيک و آرمان هاي انقلاب اسلامي دانست و شخص حسني مبارک و دولت مصر را در کشتار فلسطينيان شريک دانست و خواستار تجديد نظر در ارتباط با کشور مصر شد.

در واکنش به جنايات فاجعه آميز رژيم غاصب صهيونيستي، روز گذشته و به همت جنبش عدالتخواه دانشجويي، مراسمي تحت عنوان «قصاص جالوت» در سالن اسوه برگزار شد. در اين مراسم که دانشجويان، طلاب و عده اي از مردم در آن حضور داشتند، دانشجويان ضمن بازخواني آيات جهاد و قتال با مستکبرين و بويژه کفار يهود، با مروري کوتاه بر گفتمان حضرت امام، بر مبارزه با غاصبان قدس و دفاع از مظلومين فلسطين و تشکيل جبهه واحد جهاني مردمي در اين زمينه تاکيد کردند.
دانشجويان حاضر در اين مراسم تاکيد نمودند: "در حالي که بيش از 60 سال از اشغال فلسطين توسط رژيم جعلي صهيونيستي و جنگ نابرابر گلوله و سنگ مي گذرد، اين رژِيم سفاک همچنان به قتل عام و کشتار بي رحمانه کودکان شيرخوار و زنان بي گناه و مظلوم فلسطيني دست مي يازد و اين اتفاقات درانفعال ذلت بار کشورهاي اسلامي و سکوت معنادار سازمانها و مجامع بين المللي مدعي حقوق بشر هر روز بارها و بارها تکرار مي شود. هر روز کودکان شيرخوار و زنان فلسطيني، مبارزان انتفاضه فلسطين، رزمندگان حزب الله، فرماندهاني چون شهيد حاج عماد مغنيه و… قرباني حملات وحشيانه و جوخه هاي ترور اين رژيم که سردمدار ترورسيم دولتي است، مي شوند."
دانشجويان عدالتخواه تصريح کردند "اين حرکت تلاشي است براي قصاص جنايتکاران جنگي رژِيم منحوس و جعلي اشغالگر قدس و اعلام حمايت رسمي از عمليات استشهادي مبارزان و جهادگران عرصه شهادت في سبيل الله. اگرچه پاداش حقيقي همان رضوان الهي و بهشت جاوداني است که وعده حتمي و يقيني خداوند براي مجاهدان في سبيل الله است."
دانشجويان اظهار اميدواري کردند "با تداوم خط سرخ شهادت، شادي قلبي مستضعفان و لبخند کودکان معصوم فلسطيني و دعاي خير و سرور مسلمانان و همه مظلومان و مستضعفان جهان از نابودي اين رژيم اشغالگر را در جهان شاهد خواهيم بود انشاالله."
در اين مراسم اعلام شد: "اين هديه از طرف مردم ايران براي حمايت از خانواده هاي شهداي استشهادي اي که براي اعدام انقلابي اين سه جنايتکار ارتش اين رژيم اقدام به عمليات استشهادي کنند در نظر گرفته شده تا با گسترش عمليات استشهادي سران جنايتکار اين رژيم هر لحظه براي مرگ جهنمي خود لحظه شماري کنند."
همچنين در اين مراسم خانم رجايي فر دبير ستاد پاسداشت شهداي جهان اسلام ضمن حمايت از اين برنامه، خواستار ترويج فرهنگ جهاد و شهادت در ميان جوانان و خصوصاً دانشجويان شد. ايشان با انتقاد از سياست خارجي کشور در تجديد رابطه با کشورهايي چون مصر و ليبي، اين مشي را در تضاد با منافع ايدولوژيک و آرمان هاي انقلاب اسلامي دانست و شخص حسني مبارک و دولت مصر را در کشتار فلسطينيان شريک دانست و خواستار تجديد نظر در ارتباط با کشور مصر شد. ايشان با نقد نظام سلطه سرمايه داري جهان و تشريح اين نکته گفت: جريان سلطه سرمايه داري جهان به دنبال ارتباط با جريان سرمايه داري داخلي است و اين زنگ خطري براي نابودي آرمانهاي انقلابي اسلامي است.
وي ريشه هاي جنبش ضد عدالت جهاني را نظام سلطه سرمايه داري جهاني و در راس آن زرسالاران صهيونيست دانست و خواستار مقابله با جريان بنيان افکن ضد عدالت شد. وي مذاکره ايران با آمريکا براي امنيت در عراق را بدليل  آتش افروزي امريکا و ايجاد تفرقه ميان مسلمانان عراق  بي تأثير دانست و گفت که اصلي ترين عامل ناامني در عراق حضور اشغالگران است.
جايزه تعيين شده براي اعدام انقلابي ايهود باراک (وزير جنگ اسراييل) 400هزار دلار، آموس يادلين (فرمانده اطلاعات ارتش) 300هزار دلار ومئير داگان (رييس سازمان موساد) 300 هزار دلار، در مجموع 1ميليون دلار به عنوان حداقل جايزه تعيين شد. از آنجايي که ديگر نهادهاي مردمي و NGOهاي حمايت از فلسطين با اعلام و ارسال کمک هاي نقدي براي افزايش جايزه قصاص اين جنايتکاران حمايت خود را ادامه خواهند داد اين جايزه افزايش خواهد يافت. همچنين در اين مراسم سايت     www.qesas.ir    براي ثبت نام داوطلبان اهداي کليه براي افزايش جايزه قصاص سران اين رژيم  راه اندازي شد.
همچنين چند تن از حضار و طلاب و دانشجويان دانشگاههاي مختلف، به نمايندگي از جمع فرم هاي اعلام آمادگي براي اهداي کليه را پرکردند.
در اين برنامه اعلام شد اين جايزه به هرکس که اقدام به اعدام انقلابي اين سه نفر کند اعم از مسلمانان (شيعه و سني)، مسيحيان مؤمن و يهوديان مؤمن در هر نقطه اي از جهان که اين اعدام انقلابي (قصاص) را به سرانجام برساند، به خود يا خانواده و بازماندگانشان تعلق خواهد گرفت.
اين برنامه به همت جنبش عدالتخواه دانشجويي و با حضور نهادهاي غير دولتي حامي مردم فلسطين و جمعي از دانشجويان دانشگاههاي تهران و طلاب حوزه هاي علميه برگزار شد.