قصاص جالوت و خشم اسراییلیان

موضعگیری خشمگینانه سایت رسمی وزارت امورخارجه اسراییل نسبت به برنامه«قصاص جالوت»

به جای پرداختن به این تبهکاریهای تروریستی، بروند درسشان را بخوانند و از این رفتارهای کودکانه دست بردارند! ایران به فرزندان خویش در راه سازندگی و نیک بختی نیاز دارد!

مطلب زیر که در سایت رسمی وزارت امور خارجه اسراییل منتشر شده است واکنشی است به مراسم «قصاص جالوت» که  خشمگینانه از این حرکت ابراز ناراحتی کرده است و از دانشجویانی که این مراسم را برگزار کرده است خواسته شده است تا "بروند درسشان را بخوانند چرا که مملکتشان(ایران) به فرزندان خویش در راه سازندگی و نیک بختی نیاز دارد! و آنها را از این رفتارهای کودکانه ! برحذر می دارد!"
با نگاهی به این مطلب و خشم دستگاه دیپلماسی رژیم صهیونیستی می توان دریافت که چنین حرکت هایی اگر به صورت جدی و در جبهه فراملی پیگیری شوند همانطور که شاهدیم واکنش سران این رژیم غاصب را برخواهد انگیخت.
طرح مسئله قصاص بدلیل معنادار بودن این مفهوم درآموزه های مشترک اسلام و یهود، بسیار تأثیر گذار است و پیگیری این مفهوم دینی مشترک می تواند مسیر را برای مبارزه و جنگ  نابرابر سنگ وگلوله هموار کند.
مادیون و در رأس آنها زرسالاران و سرمایه داران صهیونیستی مرگ را نقطه انتهایی حیات خود می دانند در حالی مومنان (فارغ از اینکه چه دینی داشته باشند) مرگ و شهادت در راه خداوند را آغاز زندگانی ابدی خویش می پندارند.  تشویق جوانان برای عملیات استشهادی به منزله به صدا در آمدن ناقوس مرگ صهیونیستهاست.

وقتی که گروهی با نام "جنبش عدالتخواه دانشجوئی"
در راه ترور گام برمی دارد و به دنبال آشوب می گردد

9 مارس 2008
  
     در  خبرها آمده است که قرار است (یکشنبه 9 مارس 2008 ) در تالار اسوة در تهران نشستی با عنوان "قصاص جالوت" برگزار می شود که در آن "جنبش عدالتخواه دانشجوئی" رسما اعلام می کند که برای قصاص (ترور) سه تن از رهبران اسرائیل جایزه های چند میلیون دلاری تعیین کرده است.
علت این امر نیزظاهرا آن است که رهبران اسرائیل مسؤول قتل شماری زن و کودک فلسطینی بوده اند و باید قصاص شوند و چون "جنبش عدالتخوه دانشجوئی" یک نهاد کم بضاعت است، برای تهیه پول کلان این جایزه قرار است داوطلبان یک کلیه از بدن خود را بفروشند.
بی تردید چنین اقدام نمایشی به دستور حکومت و با اجازه و اطلاع کامل مقامات برگزار می شود، زیرا چگونه ممکن است در ایران حتی یک پشه بتواند بدون اجازه و موافقت قبلی رژیم از جای خود تکان بخورد؟
پیرامون این خبر که روز گذشته (شنبه) در خبرگزاری فارس انتشار یافت، می توان به چند نکته اشاره کرد:
*  اگر این نهاد "دانشجوئی" است، با ترور و قتل و قصاص و خونریزی چه ارتباطی دارد؟
*  اگر "جنبش" است، اساسنامه و مرامنامه آن چیست؟ چه هدفهائی دارد، چه خدماتی تا کنون انجام داده و چند دانشجو عضو آن هستند و از کجا بودجه فعالیت خود را تامین می کند؟ آیا به وجود آمده اند که به ترور دست بزنند و یا هدفهای دیگری نیز دارند؟
*  اگر "عدالتخواه" است، پس چرا به دنبال عدالت واقعی نمی رود و آنانی را مجازات نمی کند که مسؤول فریب دادن مردم خود و کشاندن انها به ترور و خونریزی هستند؟ اگر آنان راه ترور را برنمی گزیدند، کسی کشته نمی شد و خونی ریخته نمی شد و آن "دانشجویان" محترم هم به جای پرداختن به این تبهکاریهای تروریستی، سر کلاس درس می رفتند و دانش می آموختند و در راه رفاه و سربلندی وطن خویش می کوشیدند. قتل زنان و کودکان فلسطینی به این دلیل ساده است که سازمانهای ترور فلسطینی آنها را در رویاروئی جنگی با سربازان اسرائیلی، سپر بلای خود قرار می دهند
*  نگران شدیم که برای تامین جایزه کلان به منظور قتل سران اسرائیل، آن "دانشجویان" گرامی قصد دارند به فروش کلیه دست بزنند که خدای ناکرده ممکن است به جان عزیز آنان آسیب برساند. چرا چنین کنند؟ جمهوری اسلامی ایران در یک سال اخیر 70 میلیارد دلار درآمد نفتی داشته، یک کلیه ازبدن یک انسان مگر چقدر در ایران ارزش دارد؟ 200 هزار تومان؟ یک میلیون تومان؟ هرچه باشد از حول و حوش هزار دلار چندان فراتر نمی رود!
*  حکومت ایران در یک سال اخیر بیش از 300 میلیون دلار به گروه حماس بابت خرید اسلحه و پرداخت حقوق ماموران تروریستی خود پول پرداخته است. مبلغی که رژیم ایران در دو – سه سال اخیر در اختیار حزب الله لبنان قرار داده بر یک میلیارد دلار بالغ می شود. پولی که حکومت در اختیار جهاد اسلامی آزادی فلسطین و دیگر سازمانهای تروریست می گذارد، هر سال دهها و شاید صدها میلیون دلار است، بنابراین یک جایزه چند میلیون دلاری که این "دانشجویان" دلسوز تعیین می کنند، چه قابلی دارد که آنها برای تامین آن ناچار شوند کلیه فروشی کنند؟
* اگر قتل سران اسرائیل کارخیر است و ثواب و صواب دارد و قاتل رهسپار بهشت می شود، پس، جایزه تعیین کردن نمی خواهد! چه جایزه ای برای "شهید راه اسلام" بالاترین از راهیابی به بهشت و همدمی با آن 72 حوری باریک اندام و زیبارو خواهد بود؟ (راستی اگر به جای شهید، یک شهیدة به بهشت برسد تکلیف چه خواهد شد؟).
*  اگر دست اندرکاران آن "جنبش" "عدالتخواه" "دانشجوئی" واقعا دلسوز ملت مظلوم فلسطین هستند، شایسته آن است که این جایزه نقدی را برای سر رهبران ترور فلسطینی، از حماس و عزالدین قسام تا جهاد و عبدالله رمضان شلاح جایزه تعیین کنند- زیرا از فردای روزی که آنها نابود شوند، ترور هم ریشه کن خواهد شد و از آن پس زن و کودک فلسطینی آسیبی نخواهند دید و زن و کودک اسرائیلی نیز از امنیت برخوردار خواهند گردید.
برو] ]>