پوسترهای " قصاص جالوت " در سوریه

قصاص جالوت این بار در دمشق

پوسترهایی در برخی نقاط سوریه از جمله اردوگاه آوارگان یرموک توزیع شده است که در آن با چاپ تصاویر سه تن از سران صهیونیست  برای سر آنها یک میلیون دلار جایزه تعیین شده است …

پوسترهایی در برخی نقاط سوریه از جمله اردوگاه آوارگان یرموک توزیع شده است که در آن با چاپ تصاویر سه تن از سران صهیونیست  برای سر آنها یک میلیون دلار جایزه تعیین شده است .
به گزارش منابع خبری ، بر روی این پوسترها تصویر" ایهود  باراک "‌وزیر جنگ ، مئیر دوگان "‌رئیس موساد و نیز "‌عاموس یادلین " رئیس اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل چاپ شده است.
چندی (  19 اسفند 1386)  پیش درپی تشدید جنایت های رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و غزه و همچنین اقدام جوخه های ترور این رژیم در خارج از مرزها و ترور افراد شاخص جبهه مقاومت اسلامی ، مراسم تعیین جایزه برای قصاص طراحان و برنامه ریزان این ترورها در رژیم صهونیستی، با عنوان «قصاص جالوت» برگزار  شد.
در این مراسم که از سوی جنبش عدالتخواه دانشجویی و همکاری تعدادی سازمان ها و تشکل های مردمی برگزار شد، جوایزی برای قصاص سه تن از سران نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که بیشترین سهم را در کشتار مردم مظلوم فلسطین و ترور مجاهدین بر عهده دارند ، تعیین  شد که به افراد، خانواده یا نزدیکان آنان، تعلق خواهد گرفت