رفتن به بالا

آرمان پلمپ شد

علی رغم عدم ارائه ی کتبی مستندات، گفت وگو های شفاهی حاکی از آن است که جرم تشکل، توهین به مسئولان دانشگاه در تجمع اعتراضی به فرار شهرام جزایری(اسفند 85) عنوان شده است.این درحالی است که در آن تجمع هیچ صحبتی از مسئولان دانشگاه به میان نیامده است و این اتهام در جلسه هیئت منصفه دانشگاه  تفهیم نشده است.

ا رأی هیئت نظارت مرکزی در پاسخ به درخواست تجدید نظر تشکل آرمان درباره ی حکم صادره از طرف دانشگاه در آبان ماه گذشته، حکم هشت ماه توقف فعالیت ها این تشکل به چهار ماه تقلیل یافت.
علی رغم عدم ارائه ی کتبی مستندات ، گفت وگو های شفاهی حاکی از آن است که جرم تشکل، توهین به مسئولان دانشگاه در تجمع شهرام جزایری-که در اسفند 85 برگزار شده بود- عنوان شده است. واین درحالی است که در آن تجمع هیچ صحبتی از مسئولان دانشگاه به میان نیامده است.
این اتهام در بند الف بخش 5 شکایت طرح شده است در حالی که در جلسه هیئت منصفه اتهام از این بند صرفا توهین به رهبری طرح و دفاع شده است و هیچ صحبتی از سایر مفاد اتهامی به میان نیامده است.
مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان بعد از ابلاغ حکم، در اقدامی غیر قانونی، دفتر این تشکل را پلمب نمودند.
علی رغم ابلاغ حکم توقف فعالیت 4 ماهه که کما فی السابق با ارائه ی دلایلی واهی صورت می گیرد، و به نظر می رسد که بی ارتباط با تحصن ماه گذشته ی جنبش عدالتخواه در آن وزارت خانه نباشد.
همچنین از طرف هیئت نظارت بر تشکل های دانشگاه صنعتی اصفهان دو احضاریه ی جدید به تشکل آرمان ابلاغ شده است.

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “آرمان پلمپ شد”

 • این است پاسخ ملایمت با … وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری.
  آری، تا زمانی که محافظه کار باشیم و به کمتر از حداقل ها قانع، نباید امیدی به بهبودی شرایط داشته باشیم.
  در تحصن وزارت علوم ، حداقل خواسته ها ، ملاقات تمامی تحصن کنندگان با وزیر … و تعهد کتبی وزیر مبنی بر اصلاح اوضاع دانشگاهها بود، اما در نهایت… ، تحصن با یک دیدار ،با شخصی … به نام هاشمی ثمره و انهم با جلسه ای با 5 تن از نمایندگان به اصطلاح …، که هیچ قولی رسمی مبنی بر بهبود اوضاع دریافت نگردید پایان یافت. و قطعا” هم نباید انتظاری بیش از این داشته باشیم.تا کی باید اینگونه … زیست، تا کی باید محافظه کار بود، تا کی. از مسیولان جنبش پاسخ می خواهم، انانی که با دیدار چند دقیقه ای با رییس جمهور ان چنان ذوق زده شدند و حرف های … رییس جمهور …را ان چنان جدی گرقتند که تمام مطالبات را فراموش کردند.
  آری منتظر جواب هستم ، اگر جوابی دارید.

 • حقتون هست، حقشون هست، اصلا” حق تمام بی عرضه هایی مثل شما هست که عرضه ندارن یه کم رو حرفشون بایستن. اخه بچه! رهبری پشتتون هست ، دیگه چی میخواین، هی بگین مصلحت مصلحت. اصلا” واسه چی تحصن کردین ؟ واللهی بگین، اخرش چی شد؟ آرمانی که هنوز سرپا بود پلمپ شد. خسته نباشید شدیدا”.
  این مملکت وضعش خرابه، با این مِن مِن کردن ها به خدا به هیچ جا نمی رسین. حالا باز هم هی بگین الِ و بِلِ.
  خوب من دیگه حرفی ندارم . فقط این رو بگم که با این بی عرضه بازی ها ، عدالت به هیچ جا نمی رسه. باید شیر بود تا بتوان گرگ را از پای درآورد.

 • اینقدر به ابزارها دل نبندید.آرمان تعطیل شد(!)
  خب یکی دیگه…
  جنگ است میان دواسلام تا ظهور

 • دانشجوي سمناني says:

  آرمان تشكل نبود كه تعطيل شود‏ مكان نبود كه پلمب شود . آرمان يك فكر ناب‏ يك حقيقت حي و حاضر است . كه اگر از در رانده شود از ديوار خواهد آمد. ما تا آخر ايستاده ايم .

 • آرمان نه تشکل قوی ای بود و نه اعضای آن افراد حسابی. فقط صدایش بلند بود که به این واسطه اسمش بر سر زبان ها افتاده . آرمان تحفه ای نبود که بخواهیم با تعطیلی آن زانوی غم بغل بگیریم.
  مگر وقتی تشکلش فعالیت داشت، بعنوان مثال همین ترم قبل با استفاده از نیروی نشکل چه کرد که الان نتواند بکنئ.( منظورم این است که افراد بدون امتیاز و وجود تشکل نیز می توانستند فعالیت مسلما” قویتر از کارهای آرمان داشته باشند.
  لب کلام این که بخاطر هیچ، هیاهو نکنید.