هاشمی شاهرودی: تغيير نام خيابان خالد اسلامبولی مسئله مهمی نیست!

آن پیر اگر بازیتان را می دید..

شاهرودی: تغييرات نام خيابان خالد اسلامبولی مساله مهمی نيستاظهارات شاهرودی پیرامون رابطه برادرانه با مصر در حالی عنوان میشود که با وجود محاصره غزه توسط رژیم صهیونیستی و به خطر افتادن جان دهها هزار مسلمان فلسطینی، دولت مصر حاضر به بازگشایی مرزهای غزه نشده است. به این ترتیب همزمان با طرح دوستی مسئولین هر سه قوه..


به گزارش عذالتخواهی به نقل از آفتاب، رييس قوه قضاييه در نشست خبری در قطر در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه‌ الاهرام مصر درباره روابط دو كشور گفت: گسترش رابطه با مصر تصميم جدی و هدف هر دو كشور است.

هاشمی شاهرودی درباره تغييرات نام خيابان خالد اسلامبولی نيز گفت: اين موضوع به بخش شهرداری و شورای شهر مربوط مي‌شود و مسئله مهمی نیست!

هاشمی شاهرودی ديدار از كشور قطر و گفت‌وگو با مقامات اين كشور را مفيد و سازنده ارزيابی كرد و افزود: جمهوری اسلامی ايران برای گسترش روابط خود در همه بخش‌ها با كشور قطر آمادگی كامل دارد. وی گفت: دولت قطر موضع‌گيری خوب و منطقی درباره مسايل ايران به ويژه در بحث انرژی هسته‌ای دارد.

لازم به ذکر است اظهارات شاهرودی پیرامون رابطه دوستانه و برادرانه با مصر در حالی عنوان میشود که با وجود محاصره غزه توسط رزیم صهیونیستی و به خطر افتادن جان دهها هزار مسلمان فلسطینی، دولت مصر حاضر به بازگشایی مرزهای غزه نشده است.

به این ترتیب همزمان با طرح دوستی مسئولین هر سه قوه جمهوری اسلامی با دولت خائن مصر، شاهد اعتراضات مکرر مظلومان فلسطینی و نیز مقامات حماس به ادامه خیانت قاهره به جهان اسلام هستیم.

گفتنی است با وجود اعتراضات مکرر دانشجویی و نیز شخصیتها و نهادهای مردمی مختلف به فتح باب ارتباط با دولت خائن مصر، مسئولین قوا و مقامات سیاست خارجی تاکنون هیچ توضیحی در این زمینه ارائه نداده اند. اکنون مهمترین سوال این است که چه معادلاتی تغییر کرده که فرمان امام برای قطع روابط با مصر براحتی نقض میشود؟