رفتن به بالا

فیلم / جاسبی در دادگاه افکار عمومی (ببینید و قضاوت کنید)

گوشه ای از مفاسد مدیریتی در دانشگاه آزاد به اصطلاح اسلامی!در پایان این فیلم، هادوی می گوید: عده ای به من گفتند که می توانی طبق قانون کل زمین هایی را که هدیه دادی پس بگیری، اما من این کار را برای رضای خدا کردم، اینها (اشاره به مسئولین دانشگاه آزاد) بالاخره می روند ولی دانشگاه برای دانشجویان باقی می ماند…

كشيدن روسري از سر دختر خانواده و بریدن موهای وی، حمله به اعضاي خانواده ، آتش زدن چادر، جاری کردن سیل در زمین مسکونی، پرتاب مواد آتش زا و …از جمله اقدامات دردناکی است كه به جهت تصرف غیر قانونی املاک همسایگان صورت گرفته و دیدن آن دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

 

 
 
به گزارش "جهان" هادوي كه بيش از 2 ميليون متر مربع از زمين هاي به ارث رسيده خود را به دانشگاه آزاد هديه كرده در فيلم مي گويد: من تصميم گرفتم براي انجام يك عمل خير اين زمين‌ها را به دانشگاه آزاد واگذاركنم. لذا بيش از 2 ميليون متر مربع را طي صحبتي كه با آقاي جاسبي داشتم به آن‌ها هديه كردم و 140000 متر مربع را نگه داشتم.
 

پس از اين اقدام خانواده هادوي، دانشگاه آزاد به بهانه اخذ وام از بانك در خواست انتقال سند مي‌كند و پس از امضا موافقت نامه و در اختيار قرار گرفتن زمین توسط دانشگاه آزاد، مسئولان دانشگاه با انجام شنيع‌ترين اقدامات شروع به تصرف باقي مانده زمين‌ها مي‌كنند.

در فيلم ارائه شده مشخص است كه كارمندان در استخدام دانشگاه كه بعداً معلوم می شود مربوط به دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات هستند با بولدوزر و ساير وسايل به تصرف زمين‌های اطراف مي‌پردازند.

خانواده هادوي كه از اين اقدام مطلع مي‌شود، مانع از اين كار مي‌شود كه افراد گماشته دانشگاه با وحشيانه ترين حالت‌ها خانواده را مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند و روسري از سر دختر بزرگ خانواده مي‌كشند و به وي اهانت مي‌كنند.

خانواده هادوي مي‌گويند كه ما حدود 3 ماه، در زمين‌مان چادر زديم ولي چادرها‌ي ما را آتش زدند و شبانه 400 كاميون خاك در ملك ما ريختند.

در قسمتي ديگر از اين هتاكي وقتي دختر خانواده جلوي لودر مي‌ايستد، راننده او را داخل لودر انداخته و به داخل دانشگاه مي‌برد.

در صحنه هاي اين فيلم كه بسيار تاثر برانگيز مي‌باشد برخورد زشت و زننده و هتاكي به اين خانواده مشهود است. جالب اين‌جا است كه اولين دادستان انقلاب نمي‌تواند با شكايت به دستگاه قضا مانع از اقدامات بيشترمتعرضان شود.

خانواده هادوي مي‌گويند: يك شب ما را تهديد كردند كه اگر زمين‌ها را تخليه نكنيم، 100 چماق دار به ‌ما حمله مي‌كنند. لذا چندين لاستيك را آتش مي‌زدند و به سمت ما روانه ‌كردند.
 
در پایان این فیلم، هادوی می گوید: عده ای به من گفتند که می توانی طبق قانون کل زمین هایی را که هدیه دادی پس بگیری، اما من این کار را برای رضای خدا کردم، اینها (اشاره به مسئولین دانشگاه آزاد) بالاخره می روند ولی دانشگاه برای دانشجویان باقی می ماند…
 
بنابر اين گزارش وقاحت اقدامات انجام شده به اندازه‌اي است كه آوردن تمامي آن‌ها در سايت جایز نبود. لذا به همين اندازه اكتفا مي‌كنيم.
 
 
لينك فيلم كامل ( براي سهولت در دانلود به 15 قسمت تقسيم گرديده است )

ارسال دیدگاه


5 دیدگاه برای “فیلم / جاسبی در دادگاه افکار عمومی (ببینید و قضاوت کنید)”

 • جاسبی یک وطنفروش مفت خوره که باید نابود بشه همراه همدستانش . من هر روز برای نابودی اون و بقیه همدستانش دعا می کنم. با تشکر از سایت شما امیدوارم که همیشه حقیقت گو و حقیقت بین باشید

 • به نظر من تمام اين مملكت همينه. وقتي با يه ادم به اين مهمي اين كار رو كردن پس واي به حال ما. ريدم كله جاسبي و همه اينها

 • سلام
  آقایان طرفدار هادوی …
  چند سوال ؟؟؟! 1- هادوی کیه ؟
  2- مادرش کیه ؟ 3- این زمین که بخش کوچکی از دارایی آقای هادوی هست چطور به مادرش رسیده که بعد به پسرش به ارث رسید ؟؟؟
  دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر . 03965890748

 • آقا عزیزی عزیز فرض مهال میکنیم که مادر آقای هادوی این زمین رو به طور غیر قانونی بدست آورده خوب حالا آیا وظیفه هر انسان عدالت خواهی این نیست که این زمین رو به صاحب اصلیش برگردونه؟
  آیا صاحب اصلیش دانشگاه آزاده؟ در حالی که دانشگاه آزاد بعد از پیروزی انقلاب بوجود آومده!
  یا نه بهتر بگیم آقای جاسبیه(به عنوان مالک مادام العمر دانشگاه آزاد)؟
  خوب اینها همه به کنار آیا این دلیل میشه که به خانوم تعرض بشه و مورد اذیت و آزار قرار بگیره؟
  و یه نا محرم روسریشو در بیاره و موهاشو ببره؟
  در کجای قانون چنین مجازاتی پیش بینی شده؟
  ببخشید ولی وقتی آقای جاسبی داشت راجع به تحویل این زمین به دانشگاه آزاد با آقای هادوی صحبت میکرد یادش نبود که این زمین مال آقای هادوی نیست حل یهو یادش اومده؟
  اگه برای اولین بار یه کم فکر کنی میبینی الان همه دنبال مغزهای آب بندی شدن نه آکبند!

 • آقاي عزيزي واقعا متاسفم!!! هر انساني!!! با ديدن اين صحنه ها شوكه مي شود، حالا مطمئني كه از بوشهري!!؟يا يكي از همينا هستي!!!خاك تو سرت با اين نظر دادنت!!